Skocz do zawartości

Odpowiem na pytania. Brutalna prawda 2


Rekomendowane odpowiedzi

@Nefertiti

Fajna te dziewczyna.

1 minutę temu, Nefertiti napisał:

A Książęta przebiorą się w żebraków?

  

Będzie jak w bajce :).

 

A wiesz, że jeśli kiekykolwiek zostałbym naprawdę dużym bogaczem, to wpierw udawałbym biedaka by się poznać na kobiecie ? Tak jak w tym filmie z Eddym Murphy.

Bez jaj mówię serio bo nie wiem jak inaczej znaleźć fajna kobietę, zresztą ja chyba szukam kopciuszka całe życie :)  Pewno mi to nie przejdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SławomirP napisał:

Z twoich wypowiedzi wynika, że kasa musi być teraz, albo za jakiś czas, bo inaczej nasz związek nie ma sensu.

@SławomirP nie zastanawiałam się wcześniej nad tym. Nigdy nie patrzyłam z Waszej perspektywy na to, nie odwracałam sytuacji. I nie spotykałam się z bogatymi, ale takie wewnętrzne przekonanie faktycznie tkwi we mnie, że musi mieć perspektywy na przyszłość. Może takie rzeczy wynosi się z domu. Mój tata od kiedy pamiętam zarabiał więcej od mamy i to na nim spoczywa odpowiedzialność, która wydawała mi się zwyczajnie oczywista. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znamy się od małego, znamy się od tej gorszej strony, a ostatnio tak jakoś zaiskrzyło. Najpierw on mnie dwa razy wystawił, potem ja go raz, a wczoraj przyszłam do niego na ten film. Zasnęłam mu na ramieniu, wstałam wyspana o 10. ? I teraz myślę, co mu napisać żeby wiedział, że nie jest na orbicie ale żeby było bez podtekstów?

Ja jebie, to jest trudne. ??

Mogłabym napisać, że było miło. ??

Haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lalka napisał:

znamy się od tej gorszej strony

???? Zależy co to oznacza, czy dawaliście sobie w żyłę, czy widział Cię jak sikasz na stojąco a ty widziałaś jak jadł smarki, jak myślal iż nikt nie widzi? :D 

Przed chwilą, Lalka napisał:

a ostatnio tak jakoś zaiskrzyło.

?

A może u niego iskrzyło już kapkę dłużej? :)  Zastanów się nad tym.

1 minutę temu, Lalka napisał:

Najpierw on mnie dwa razy wystawił, potem ja go raz

Padłem jak to przeczytałem. Nie ma to jak strategie, której stronie bardziej zależy, kto jest bardziej bezwzględny :D To ja mu nie odpiszę poczekam tydzień, niech menda myśli o mnie, że mam kogoś innego ! :D ?

2 minuty temu, Lalka napisał:

a wczoraj przyszłam do niego na ten film. Zasnęłam mu na ramieniu, wstałam wyspana o 10.

HHahahhahaha.

Iść na randkę i zasnąć u zainteresowanego, zrobić siku i oznajmić mu, że fajnie się wyspało hahahahahahah. No jaja nie z tej ziemi ? 

3 minuty temu, Lalka napisał:

I teraz myślę, co mu napisać żeby wiedział, że nie jest na orbicie ale żeby było bez podtekstów?

A co jeśli on chce podteksty na przykład jak mu napiszesz:

"Stefan może obejrzyjmy coś mocniejszego" ? :D ?

 

4 minuty temu, Lalka napisał:

Ja jebie, to jest trudne. ??

Mogłabym napisać, że było miło. ??

Haha. 

Nie pisz mu, że miło było - chyba iż chcesz go na orbicie ustawić lub mu ciśnienie podnieść.

Napisz mu, że bardzo ci się podobało, fajnie Ci się spało ale jednak nie przyszłaś do niego spać tylko rozmawiać o wspólnej przyszłości i spędzić miło czas :D 

I nie oglądajcie mody na sukces bo jak znów zaśniesz to facet wyjdzie ze siebie i stanie obok ?

 

Daj mu do zrozumienia co Ty chcesz od niego i co on od Ciebie.

Ty na przykład chcesz:

"Stefanie no wiesz ja w sumie nie wiem co od Ciebie chce i tak se przyszłam do Ciebie pospać" a on może pomyśleć:

"W końcu lalka do mnie przyszła, będziemy się rąbać na szafie, pod szafą w kuchni w mikrofalówce, wszędzie"

A lalka przychodzi i idzie w kimono na randce hahahahahh normalnie Hitchock by lepiej nie wymyślił. 

Rozwaliłaś system.

Wy kobiety to jednak was szatan chyba stworzył :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż z tak złej strony, dobra. :D

Ale wiemy o sobie wszystko. :D

Kilka razy byliśmy u niego na chacie sami, kanapki mu robiłam, pakowałam go jak wyjeżdżał do pracy. ?

Między nami jest bardzo duży dystans i szacunek, tak. ? 

@SzatanKrieger Przecież jak mu tak napiszę to sobie pomyśli o seksach, a ja tak nie chcę. ?

Pospałabym jeszcze trochę przy nim najpierw. Hahaha ?

Nie napiszę mu o niczym mocniejszym. Hehe. ?

A jak iskrzyło u niego kapkę dłużej to co w związku z tym? Nigdy mi też nie dał tego odczuć, teraz mu dałam zielone światło. Wspominałam, że mamy do siebie szacunek i dystans. ? Nie śmiej się ze mnie. ? ?

OMG. ? Idę spać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lalka napisał:

Przecież jak mu tak napiszę to sobie pomyśli o seksach, a ja tak nie chcę. ?

No właśnie a co chcesz, to jest kot pogrzebany :) 

Czujesz podniecenie przy nim?

7 minut temu, Lalka napisał:

A jak iskrzyło u niego kapkę dłużej to co w związku z tym?

To jest głodny Ciebie i twoich soków żołądkowych od dawien dawna, wiec na kolejnym filmie będzie naprawdę "Lalka teraz albo nigdy :D "

8 minut temu, Lalka napisał:

Nigdy mi też nie dał tego odczuć, teraz mu dałam zielone światło

TO fajne te światło, że możesz u niego spać za free ?

A potem, że facet nie rozumie o co chodzi tym kobietą xd

9 minut temu, Lalka napisał:

Nie śmiej się ze mnie.

Ja? Ależ skąd ?

Wpadnij do mnie, u mnie masz lepiej. Oferuje darmowe spanie i kawę gratis ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2018 o 21:26, Nefertiti napisał:

 

Znalezione obrazy dla zapytania jak nie spodoba sie na brudno to czysto trudni

Ta pani powinna reklamować pasty do zębów.

 

"Nie ważne jak brudna ale zęby zawsze bielsze od śniegu" 

 

No chyba, że ma protezę to mogłaby reklamować specjalny klej niebrudzący itd. :D

 

No i za takie reklamy dziewczyna ustawiona do końca życia - to jest byznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.