Skocz do zawartości

Dziewczyna w ciąży mnie zostawiła :)


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, zuckerfrei napisał:

Chłopiec czy dziewczynka?

Masz kurwa trudny orzech do zgryzienia. 

a no trudny i naprawdę nie mam pojęcia do końca jak to

6 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Mam nadzieję, że wyniki widziałeś na własne oczy. W ogóle mam nadzieję, że sam zleciłeś badanie i przypilnowałeś bezpieczeństwa próbek. A nie coś na zasadzie, że do Ciebie zadzwoniła "no spoko, sprawdzałam, jesteś ojcem" a nawet nie miałeś pobranego wymazu z policzka :D.

bylem z nią w klinice i dostałem pismo z potwierdzeniem ojcostwa na maila tak jak prosiłem na miejscu  , original trafił do skrzynki moich rodziców w Polsce   

myślę ze gdyby miało dojść do oszukania z wynikami to już tylko sama placówka musiała za tym stać a to juz trochę teoria spiskowa,  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dante899 napisał:

Wracam z tematem, dziecko potwierdziło się ze jest moje, dziewczyna wróciła do matki. 

Chce próbować to niby naprawić , codzienne wiadomości telefony .. i chęć spotkania.

i tutaj sie obawiam ze jak sie poddam to własnie przejebie sobie życie, narazie trzymam dystans.

Byłbyś kretynem jak wrócisz do ex. Poród, badania DNA, jak twoje płacisz alimenty i idziesz w swoją stronę. Oczywiście towarzyską. Dalej to już tylko spędzanie czasu z dzieckiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.