Skocz do zawartości

Dziewczyna w ciąży mnie zostawiła :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, moment, chwila.

Skad wiesz, że jest w ciąży? Pewny jesteś? Byłeś z nią u lekarza?

Bo z tego co widzę, to laska Cię ewidentnie robi w chuja. Zobaczyła, że zarabiasz sobie w Szwecji, kasa się zgadza. Druga sprawa to z tego co widzę, to dajesz się naciągnąć i wkręcić sobie wszystko, więc widzi, że może Ciebie urobić jak chce.

 

Moim skromnym zdaniem nie jest w żadnej ciąży. Jeśli jest, to to nie jest Twoje dziecko. Ciągnie Cię na kasę. 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tamerlan napisał:

 

edit: bardzo duże szanse ze kobieta jest zaburzona. Z jakiej rodziny pochodzi? Alkohol? Przemoc? Patologia? Pewnie nawet nie zdążyłeś dobrze poznać...

Dobrze nie , ale troche poznałem jej ojciec i matka parę razy przepraszali mnie za cala sytuacje itp , a jej matka chciała jej przemawiać do rozsadko ale podziękowałem bardzo .

Jeżeli chodzi o twoje opcje to tez myślę ze jedna z nich jest prawidłowa , a która to pewnie dowiem się z czasem.

2 godziny temu, Sonic napisał:

Na żadnym portalu nie zastałem takiej patologii jak na fotce.

 

Masakra ale historia. ?

obawiam się ze taka patologia dzieje się teraz wszędzie,

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

 

Moim skromnym zdaniem nie jest w żadnej ciąży. Jeśli jest, to to nie jest Twoje dziecko. Ciągnie Cię na kasę. 

 W ciąży  raczej jest m test wyszedł pozytywny ... i okresu brak przez ten czas , ale w to ze jest moje zaczynam co raz bardziej dzięki wam wątpić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litość boską, co tu się dzieje??? Ja czytam i nie wierzę własnym oczom. Czy tylko jeden z nas to zauważył:

 

6 godzin temu, Dante899 napisał:

po miesiącu wspólnego mieszkania okazało się że jest w ciąży

Brawa dla @Brat Jan

 

Przepraszam, że tak od razu i znienacka niczym ta ciąża tak na Ciebie naskoczę, ale powiedz mi czy na lekcjach biologii to się spało, czy odstawiało co innego? Czy nasz system edukacji jest już na takim dnie, ze wypuszcza w świat gości bez elementarnej wiedzy np. z biologii? Ja co prawda lekarzem nie jestem, ale wiem, że po miesiącu wspólnej znajomości panna nie mogła zajść z ciążę z Tobą. To jest niemożliwe. Więc jeśli ona jest w ciąży to na bank nie z Tobą. Rozumiesz????

Na 10000000000000% nie jest to Twoje dziecko.

3 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Bo z tego co widzę, to laska Cię ewidentnie robi w chuja.

I tu kolejne brawa, tym razem dla @Jan III Wspaniały

Laska może wmówić Ci cokolwiek, a Ty w to wierzysz. Zwyczajnie robi Cię w chuja jak to Brat powyżej ujął. Czy jak Ci powie, że grawitacja nie działa, to będziesz skakał z wieżowca na główkę?

 

Godzinę temu, Dante899 napisał:

W ciąży  raczej jest m test wyszedł pozytywny

Skąd wiesz, ze to jej test? Może to jakiejś koleżanki? Czy przez cały czas trwania testu byłeś przy niej i obserwowałeś co się dzieje? Czy może, jak z tą ciążą, tak Ci powiedziała,że to jak test lub, że jest pozytywny, a Ty bezmyślnie kupiłeś te farmazony? Sprawdziłeś czy tak jest faktycznie? Wątpię.

 

Żeby się za jakiś czas nie okazało, że poroniła. Jak już zapewnisz jej i dziecku za kasę zarobioną w Szwecji lepsza przyszłość.

 

Co masz robić się pytasz? Masz się ogarnąć i nie kupować wszystkiego co panna Ci mówi. To będzie dobry początek.

 

Tak na marginesie: kolejna nieprawdopodobna historia, moim skromnym zdaniem, w Świeżakowni w ostatnim czasie. Przypadek? Nie sądzę.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krugerrand napisał:

Na litość boską, co tu się dzieje??? Ja czytam i nie wierzę własnym oczom. Czy tylko jeden z nas to zauważył:

 

Brawa dla @Brat Jan

 

Przepraszam, że tak od razu i znienacka niczym ta ciąża tak na Ciebie naskoczę, ale powiedz mi czy na lekcjach biologii to się spało, czy odstawiało co innego? Czy nasz system edukacji jest już na takim dnie, ze wypuszcza w świat gości bez elementarnej wiedzy np. z biologii? Ja co prawda lekarzem nie jestem, ale wiem, że po miesiącu wspólnej znajomości panna nie mogła zajść z ciążę z Tobą. To jest niemożliwe. Więc jeśli ona jest w ciąży to na bank nie z Tobą. Rozumiesz????

 

 

nie rozumiem , co jest niemożliwego w zajściu w ciąże przez miesiąc czasu , jak uprawia się seks z kobieta parę razy dziennie ? z tego co ja wiem to wystarczy jeden szczęśliwy bać tez nie traf,

13 minut temu, Krugerrand napisał:

 

I tu kolejne brawa, tym razem dla @Jan III Wspaniały

Laska może wmówić Ci cokolwiek, a Ty w to wierzysz. Zwyczajnie robi Cię w chuja jak to Brat powyżej ujął. Czy jak Ci powie, że grawitacja nie działa, to będziesz skakał z wieżowca na główkę?

 

 

i tutaj jest moja głupota , zaufałem

13 minut temu, Krugerrand napisał:

 

 

Skąd wiesz, ze to jej test? Może to jakiejś koleżanki? Czy przez cały czas trwania testu byłeś przy niej i obserwowałeś co się dzieje? Czy może, jak z tą ciążą, tak Ci powiedziała,że to jak test lub, że jest pozytywny, a Ty bezmyślnie kupiłeś te farmazony? Sprawdziłeś czy tak jest faktycznie? Wątpię.

 

 

 test kopiłem sam i zrobiła go w łazience przy której stałem , wiec ta opcja odpada 

 

 

Nieprawdopodobne a jednak :D

Edytowane przez Dante899
dodanie tresci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krugerrand napisał:

Przepraszam, że tak od razu i znienacka niczym ta ciąża tak na Ciebie naskoczę, ale powiedz mi czy na lekcjach biologii to się spało, czy odstawiało co innego? Czy nasz system edukacji jest już na takim dnie, ze wypuszcza w świat gości bez elementarnej wiedzy np. z biologii? Ja co prawda lekarzem nie jestem, ale wiem, że po miesiącu wspólnej znajomości panna nie mogła zajść z ciążę z Tobą. To jest niemożliwe. Więc jeśli ona jest w ciąży to na bank nie z Tobą. Rozumiesz????

Na 10000000000000% nie jest to Twoje dziecko.

 

To ja w takim razie jestem jednym z tych co spali na biologi bo zupełnie nie rozumiem dlaczego w ciągu miesiąca partnerka nie może zajść w ciąże?? Niektórzy mają pecha i ich seksualne a przypadkowe partnerki zachodzą w ciąże po jednej nocy na dyskotece, to chyba tym bardziej po miesiącu wspólnego mieszkania?? Specjalistą nie jestem ale google twierdzi, że test ciążowy może miarodajnie wykazać, iż dziewczyna jest w ciąży po około dwóch tygodniach od stosunku, więc nasza bohaterka nie musi ściemniać. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dziewczyna w ciąży mnie zostawiła :)

@Dante899 @Granatowy

Z tego co pamiętam pierwsze objawy ciąży występują najwcześniej po miesiącu od zapłodnienia. Nie mylić ze stosunkiem. Stosunek nie jest równoznaczny z zapłodnieniem. U wielu kobiet okazuje się nawet, że są w ciąży po 3-4 miesiącach. Oczywiście występują wcześniej przesłanki świadczące o tym, że pani jest przy nadziei, ale często są one lekceważone przez kobiety, nawet wręcz niezauważalne.

 

Czy zauważyłeś u dziewczyny takie objawy jak: częste wymioty, omdlenia, zawroty głowy, bóle brzucha,zmęczenie czy zmiany w dotychczasowym sposobie jedzenie? Dla przykładu zaczyna jeść coś czego wcześniej nie tykała lub nie je tego co do tej pory bardzo lubiła. Brak miesiączki nie jest jedynym objawem ciąży. Często jest tak, że kobiecie wydaje się, że jest w ciąży, ma typowe objawy, ale dziecko w niej się nie rozwija.

 

Dlatego podtrzymuję, iż jeśli faktycznie jest w ciąży to nie z Tobą.

8 godzin temu, Dante899 napisał:

jak uprawia się seks z kobieta parę razy dziennie

Chyba nie chcesz powiedzieć, że stukasz się z ledwo poznaną panną bez zabezpieczeń?

 

8 godzin temu, Dante899 napisał:

zrobiła go w łazience przy której stałem

Ano właśnie stałeś przy łazience, a nie z nią w łazience jak to robiła.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dante899 napisał:

(...) wczoraj też próbowała ogarnąć odemnie kasę na naprawę auta bo nie ma jak teraz jeździć do lekarza 

Ładnie pod pantoflem ciągle siedzisz, jeśli laska do Ciebie po pieniądze dzwoni po odjebaniu takiego numeru. Trzeba mieć kurwa tupet swoją drogą. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał:

Ja co prawda lekarzem nie jestem, ale wiem, że po miesiącu wspólnej znajomości panna nie mogła zajść z ciążę z Tobą. To jest niemożliwe. Więc jeśli ona jest w ciąży to na bank nie z Tobą. Rozumiesz????

Na 10000000000000% nie jest to Twoje dziecko.

Faktycznie, po miesiącu mieszkania z facetem i pewnie seksu nie mogła zajść w ciążę. Fest logiczne.

 

Dziewczyna ma miesiączkę, 12 dni później dni płodne, facet uprawia z nią seks, 10 dni później można już robić test ciążowy, zresztą 18 dni później miesiączka będzie już spóźniona o jakieś 2 dni. Tak naprawdę wystarczy, że na początku znajomości i pierwszego seksu trafił na dni płodne i już po 16 dniach powinna przypadać jej miesiączka - test ciążowy i w przykładowym 18 dniu już wszystko jasne.

A weźmy pod uwagę, że o ciąży dowiedział się nie po miesiącu - zaczęli sypiać w czasie X, miesiąc później skończyli, a dowiedział się o ciąży jeszcze później. Ludzie myślcie.

 

Autorze. Prosta sprawa: spróbuj zdobyć jej krew i zrobić te droższe testy, jeśli się nie uda, poczekaj do momentu urodzenia, wtedy sprawa będzie dużo prostsza. 

Wytaczasz pozew o zaprzeczenie ojcostwa i po sprawie. Oczywiście jeśli to nie Twoje dziecko.

 

 

Edytowane przez bar0n
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dante899 napisał:

 poznałem dziewczynę przez internet (fotka) bardzo dobrze nam się rozmawiało i postanowiliśmy się spotkać ja mieszkałem w Szwecji

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

zaproszę ja do siebie do Szwecji .

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

złożyła wymówienie w pracy ,

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

po miesiącu wspólnego mieszkania okazało się że jest w ciąży

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

ma problemy i strach rodzić w Szwecji .. wiec postanowiliśmy że wracamy do Polski .

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

wróciła do domu który parę lat temu kupiła z byłym i on tam mieszka .. praktycznie od tego czasu jak zjechaliśmy z promu nie chce że mną być .. i nie chce ze mną wychowywać dziecka

 

16 godzin temu, Dante899 napisał:

Dodam jeszcze że z byłym nie mogła zajść w ciążę 

 

Bracia, nie układa się Wam to jako typowa manipulacja madki-ciążówki aby dostać duże alimenty?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dante899 napisał:

Ciężko mi to stwierdzić ale raczej jej niczego u mnie nie brakowało , wczoraj też próbowała ogarnąć odemnie kasę na naprawę auta bo nie ma jak teraz jeździć do lekarza 

...prawdopodobnie dziecko nie jest twoje. Tak jak piszą Bracia: kobieta spokojnie przez ponad miesiąc może nie odczuwać w ogóle, że jest w ciąży... więc to trochę dziwne, że przez miesiąc znajomości zostałeś tatusiem. Coś czuję, że ona wyłudza od Ciebie pieniądze dlatego, że pocisnęła Ci kit o dziecku a Ty czujesz się zobowiązany.

 

Poczytaj tematy wyróżnione na forum, posłuchaj audycji Radia Samiec a jak masz kasę i to kup książki naszego Guru żebyś wiedział na jakim świecie żyjesz.

 

No i jeszcze zauważ, że prawie wszystkie znaki interpunkcyjne (kropki, przecinki, wykrzykniki, znaki zapytania itd.) dajemy od razu po słowie i dopiero potem odstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznawaj ojcostwa.

Odetnij się od idiotki. (ale monitoruj w jakiś neutralny sposób rozwój sytuacji)

 

Powiedziałbym, że masz 80% szansy że dzieciak nie jest Twój.

Jest 100% szansy że chce swojego byłego lub Ciebie w nie wrobić - choć bardziej zakładam byłego jako wrabianego, niezależnie od tego czyje ono faktycznie jest ;) 

 

Tak czy inaczej najlepsze co możesz zrobić to zniknąć - czyli np. wrócić do Szwecji i się nie przejmować. 

 

Nie dawaj harpii żadnej kasy.

Nie potwierdzaj ojcostwa.

 

Twierdź, że były zapłodnił a Ciebie chciała wjebać na minę.

 

Jak się urodzi ogarnij tylko kogo podała za ojca ;) Jak nie Ciebie to happy days, kontynuuj życie ;) 

 

Jak poda Ciebie to wytaczasz pozew o zaprzeczenie ojcostwa przeciwko dziecku i matce.

 

W teorii masz na to 6 miesięcy od dnia, w którym dowiedziałeś się o przyjściu dziecka na świat. W praktyce zakładaj, że to 6 miesięcy od daty urodzenia.

 

Na tym etapie twierdź albo, że nie było penetracji, a jeśli jest dowód (np filmik jak ją zapinasz) to mów, że tylko w gumie i nigdy do końca ;) 

Czemu tak? Bo antykoncepcja nie wyklucza ojcostwa, brak stosunku natomiast tak i w takim wypadku sąd chętniej dopuści dowód w postaci badania DNA.

 

Twierdź, że nie Twoje do samego końca.  Wtedy jeśli się okaże że Twoje, moje gratulacje jesteś ojcem, jak nie Twoje - super, nie wpierdoliłeś się na minę ;) 


Może unikniesz roli robienia za bankomat euronetu :) 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego laska ogarnęła że zarabiasz nieźle i przy zarobkach Szwedzkich Polski sąd dowali Ci z 3k zł alimentów a ona będzie za to żyła na polskiej wsi jak królowa, więc masz problem. Tak jak mówią wszyscy, dopóki sąd Cię nie zmusi i nie będzie potwierdzenia ojcostwa migaj się ile wlezie.
Zresztą tak jak tu wszyscy piszą musiałbyś być jakimś złotostrzałowcem że pierwsze jajeczko byś jej zapłodnił ( masz na to 5 dni w miesiącu około)

Edytowane przez Gardevili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło trochę nowych faktów.

Nawiązałem kontakt z dziewczyną która była z tym kolesiem , praktycznie błagała mnie żebym wyciągną z tamtąd moja już ex, znęcał się nad nią psychicznie i opowiadał nawet tej łasce jak poniewierała moja była , bił ją i rzucał butelkami. 

Dostałem też zdjęcia tego domu w którym mieszkają i jest to brzydko mówiąc melina. 

jak myślicie jest szansa że az tak potrafi manipulować ta dziewczyna?

Dodam jeszcze że ich związek trwał parę lat bodajże 8 i to była jej pierwsza miłość. Ta laska z którą mam teraz kontakt zostawiła dla niego podobno też faceta i on ja jakoś z tego wyciągną , i mimo tego że twierdzi że to był koszmar to jeszcze przez dwa miesiące myślała żeby tam wrócić  

 

Pieniędzy narazie jeszcze żadnych nie dostała , ale twierdzi że nie może bez nich iść do lekarza ;/ dziwne to wszystko 

Edytowane przez Dante899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasami lepszych rzeczy do roboty, niż wyciągnie jakiejś patuski z meliny? Daj sobie z nią spokój, bo będzie to będzie cię kosztować wiele nerwów i pieniędzy.

Nie potrzebne są jej pieniądze. Kobietom w ciąży, a skoro twierdzi, że jest, przysługuje bezpłatna opieka medyczna. 

Normalnie chce kasę z Ciebie wydebic. Ciekawe co później zacznie wymyślać? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dante899 napisał:

Nawiązałem kontakt z dziewczyną która była z tym kolesiem , praktycznie błagała mnie żebym wyciągną z tamtąd moja już ex, znęcał się nad nią psychicznie i opowiadał nawet tej łasce jak poniewierała moja była , bił ją i rzucał butelkami. 

Niestety każdy jest już kowalem swojego losu.

Jakby miała coś oleju w głowie, to bym tam jej nie było, bo NORMALNY człowiek nie chce być bity i poniżany.

 

Oczywiście, wszyscy Ci każą się bawić w białego rycerza i ratować wszystko dookoła.

Tylko takie osoby nie chcą być uratowane

1 godzinę temu, Dante899 napisał:

Ta laska z którą mam teraz kontakt zostawiła dla niego podobno też faceta i on ja jakoś z tego wyciągną , i mimo tego że twierdzi że to był koszmar to jeszcze przez dwa miesiące myślała żeby tam wrócić  

Szkoda faceta, będzie miał jeszcze przez nią zryty beret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dante899 napisał:

Doszło trochę nowych faktów.

Nawiązałem kontakt z dziewczyną która była z tym kolesiem , praktycznie błagała mnie żebym wyciągną z tamtąd moja już ex, znęcał się nad nią psychicznie i opowiadał nawet tej łasce jak poniewierała moja była , bił ją i rzucał butelkami. 

Dostałem też zdjęcia tego domu w którym mieszkają i jest to brzydko mówiąc melina. 

Nawjązałeś czy z toba nawjązano kontakt?

 

Laski masowo sprzedają pozytywne testy jak i mocz ciążowy, wklep w google i czytaj, najlepiej z czymś mocniejszym pod ręką.

Jesli sprzedają, to ktoś to kupuje..., po co?,żeby jeleni łapać.

I obudz się, witamy w prawdziwym świecie

 

https://natemat.pl/96897,probka-moczu-100-zl-wyniki-badan-usg-50-zl-w-sieci-kwitnie-handel-dowodami-na-ciaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 17:05, Dante899 napisał:

No raczej nie ? testy będą zrobione na pewno , nie wiesz czy to trzeba będzie załatwiać przez sąd czy takie prywatne też mogą być brane pod uwagę ?

Skoro nie jesteś małżeństwem to nie stajesz się ojcem z mocy prawa, bowiem jest taka zasada, że na ojca wskazuje małżeństwo (Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy). W tej sytuacji uznać dziecko może każdy, nawet ten jej były z którym ma połowę domu, wystarczy, że przyjdzie gość do Urzędu Stanu Cywilnego i złoży oświadczenie, że to on jest ojcem dziecka. Jeśli będziesz miał pewność, że to Twoje dziecko i chciał to odkręcić, żebyś to Ty figurował w akcie urodzenia jako ojciec może iść z tym do Sądu.

 

Twoja historia pokazuje, że ta kobieta ma jakieś problemy z głową, chciała wrobić Cię na dziecko to był jej cel od początku, przynajmniej tak mi się wydaje patrząc po treści Twojej historii. O dziecko to jeszcze walczyć można, ale o kontakty z taką kobietą  ? - ja bym spasował, ale zrobisz jak będziesz uważał.

 

Pozdrawiam i życzę trafnych i udanych wyborów

 

AdwokatDiabła89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.