Skocz do zawartości

Radio Hamiec xD czyli nowy hejter


Shambler

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Nie było mnie od kilku miesięcy że prawie o tym forum zapomniałem. Ale od jakiegoś czasu spotykam się z faktem że Marek ma różnych hejterów. Znalazłem jednego z nich:

"https://www.youtube.com/channel/UC9GwOMcJ_SFOi9xeBm9uNdw/about"

 

Napisał dość dziwny tekst trochę jakby zrzynał z Testovirona:

"Shalom skuhwysyny! kanał ten stworzyło dwóch chłopaków którzy walczą z mizoginią forum braciasamcy.pl i ich opętanym nienawiścią obsranym guru ciotoński w internecie. Prosimy o wsparcie finansowe i paczki z ubraniami, elektroniką itd. ponieważ walka pochłania nasze wszystkie oszczędności. Ja jestem na utrzymaniu taty, Piotra Skrzypczaka, a Paweł dorabia stalkowaniem w necie. Moje dane, Pawła nie podaję ale prześlę mu wszystko co mi wyślecie. 

 

I co o tym sądzicie? 

 

Dane osobowe usunięte przez moderatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po cholerę wstawiasz ten adres, imię i nazwisko. Skąd wiesz, że to dane hejtera a nie osoby, której chcą zaszkodzić? Skoro tam to umieścili widocznie chcą żeby to poszło gdzieś dalej. Lepiej poproś moderację o usunięcie tematu a przynajmniej o ocenzurowanie tych danych bo jeszcze komuś w ten sposób zaszkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Ale po cholerę wstawiasz ten adres, imię i nazwisko. Skąd wiesz, że to dane hejtera a nie osoby, której chcą zaszkodzić? Skoro tam to umieścili widocznie chcą żeby to poszło gdzieś dalej. Lepiej poproś moderację o usunięcie tematu a przynajmniej o ocenzurowanie tych danych bo jeszcze komuś w ten sposób zaszkodzisz.

Rzecz w tym że ten adres został podany już w cytacie który przytoczyłem. Wprawdzie mógłbym go wykasować lub zamazać ale myślałem że da się jeszcze edytować.

Ale widzę że już moderator usunął dane. Mój błąd. Na drugi raz tak nie zrobię. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.