Skocz do zawartości

Łomatko, znalazłem kolejny "męski" blog...


Rekomendowane odpowiedzi

No to zabłyszczał kolega @Still.

Jeden podpina się pod Bukowskiego a drugi artystycznie przemienia tego pierwszego i też podpisuje się sobą.

 

To może Ja dodam swoje przemyślenie:

Puchatku? 

-Tak Prosiaczku? 
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

Pozdrawiam, Jan III Wspaniały

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normalny napisał:

Będziesz otrzymywała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów. Będziesz miała możliwość zaporponowania tematu, który poruszę na blogu.... Wszystko kieruje do kobiet.

Tylko po jaką cholerę kobiety to czytają??? Nie ogarniam! :P

Co im to daje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Normalny napisał:

Co do prawdziwych męskich blogów. Ten jest naprawdę ciekawy. Dziś go polecił na FB MGTOW Polska.

Chyba warto bo dużo prawniczych kwestii jest też.

http://blogdlamezczyzn.pl/

Ciekawy ma wpis 6. Ale pewien fragment mnie niepokoi 

 

Cytat

Cechy męskie, męskość są bezpośrednio związane z udziałem mężczyzny w procesie rozrodczym. Jego rola polega na tym, że zapładnia, opiekuje się, chroni i dostarcza. 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Normalny napisał:

Co ciekawe - prowadzący bloga to adwokaci ds. rodzinnych.

Tak przynajmniej się przedstawiają.

Cytat

 

Wielu z moich klientów zadawało pytanie „Co z małżeńską umową majątkową, przecież ona powinna zabezpieczać mnie przed stratą połowy majątku na rzecz byłej żony?”

Otóż nie zabezpiecza. Czy wiesz, że twoja żona mogłaby skutecznie (tak, dzieje się tak w prawdziwych sprawach sądowych) udowodnić, że małżeńską umowę majątkową podpisała pod wpływem gwałtownych emocji i nie była świadoma tego co robi, dodaj do tego sprzyjający jej skład sądu i będziesz wiedział co może stać się w takiej sprawie. Czy wiesz, że twoja żona mogłaby udowadniać, że umowa o rozdzielności majątkowej była dla niej rażąco krzywdząca i w związku z tym jest nieważna jako naruszająca zasady współżycia społecznego (art. 58 kodeksu cywilnego)?

 

Ciekawe

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

@Leniwiec

To już chyba szybciej piekło zamarznie o ile istnieje.

Wiesz, chyba każdy mając te ~20 lat wierzy w ideały, idealną kobietę, która będzie nas bezinteresownie kochać, idealne małżeństwo, aż do grobowej deski, kto tak nie myślał, niech pierwszy rzuci kamień> Życie brutalnie weryfikuje nasze wyobrażenie o tych ideałach... Łatwo się nam mówi, bo jesteśmy "oświeceni" i wyszliśmy z matrixa ... Także to tylko kwestia czasu, aż kolega zawita w nasze progi ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dobryziomek napisał:

Fajnie piszą, szkoda ze tak mało wpisów póki co. 

Ale ostro pojechali z tym "WPIS 4 | KOBIETA NIGDY NIE BĘDZIE CIĘ KOCHAĆ" oj ostro. Cała kultura nam wmawia od małego, że kobiety tak mocno nas kochają, a tu inny punkt widzenia... Jakby czytelniczki naszego tytułowego bloga to zobaczyły to by była jazda :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.