Skocz do zawartości

Proszę o usunięcie konta


Gender

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, WąsatySamiec napisał:

 o co z tą 

modom chodzi?

Proste, trzeba sprawić wrażenie że forum jest do dupy dlaczego trzeba się ewakuować, przecież jak ktoś chciałby usuwać zawartość, konto itp, tak po ludzku, napisał by do modów, ale trzeba zrobić z tego główny temat, aby dać głos :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Chcesz powiedzieć, że moje wypociny będą czytać wasze i moje rzeczy ?

O cholera to mogłem tyle nie spamować, znajdą na mnie haki ! :D 

Oj będą czytać. Lepiej uważać, co się wypisuje. Przed chwilą przeczytałem ciekawe info. Gościu miał 15lat, gdy to napisał. Teraz ma 23 i właśnie zostało to wyciągnięte na światło dzienne. Nie każdy chce być politykiem, ale życie przynosi niespodzianki. Oto rzeczony artykuł:  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23815916,czlonek-sztabu-patryka-jakiego-pisal-o-strzelaniu-do-zydow-z.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W momencie wejścia w życie RODO forum zostało wyposażone w odpowiednie możliwości techniczne. 

 

Na życzenie użytkownika, kasujemy wszystkie dane powiązane z kontem, mail rejestracyjny, dane profilowe, historię logowań i inne. 

 

Tylko zamieszczone treści pozostają tyle, że figurują jako deleteduser + lp i nie są już powiązane z żadnymi danymi, które można uznać za osobowe lub wrażliwe w myśl przepisów. 

 

 

Można usunąć. 

 

Na koniec: popełniłam błąd sugerując się istnieniem kilku tematów o podobnym tytule i nie zwracając się bezpośrednio do administracji forum. Panów którzy poczuli się urażeni moim nietaktem przepraszam. 

Proszę o zamknięcie tematu.

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oscar napisał:

Oj będą czytać. Lepiej uważać, co się wypisuje. Przed chwilą przeczytałem ciekawe info. Gościu miał 15lat, gdy to napisał. Teraz ma 23 i właśnie zostało to wyciągnięte na światło dzienne. Nie każdy chce być politykiem, ale życie przynosi niespodzianki. Oto rzeczony artykuł:  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23815916,czlonek-sztabu-patryka-jakiego-pisal-o-strzelaniu-do-zydow-z.html 

Przecież za takie postanowienia to medale powinni rozdawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Intrygujące, to nie można było na priv załatwić tego z moderacją? ? I czemu tylko jeden temat, trzeba było założyć 30 ? o, to dopiero by mówili, że z BS ludzie uciekają ?.

Coś jest nie tak z opcją kontaktu. Niedawno chciałem napisać w pewnej sprawie i za każdym razem wyskakiwał mi błąd pomimo, że wszystko wpisałem w odpowiednie miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.