Skocz do zawartości

E-maile od dziewczyn ze Wschodu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kiedyś zalogowałem się na portalu randkowym, ale po paru dniach użytkowania przestałem na niego zaglądać, dziś zauważyłem że ktoś do mnie wysłał wiadomości, z portalu nie korzystam od ponad roku, wiadomości są z maja i z wczoraj.

 

Treść mniej więcej taka''

Fajny jesteś, co powiesz na spotkanie?" albo ''Moglibyśmy się bliżej poznać''

Te wiadomości zostały mi wysłane na konto profilowe.

 

Nic w tym złego, ale co zauważyłem na pocztę mailowo przyszły mi dwie wiadomości od właśnie tych dziewczyn; Ukrainki i Białorusinki, (adres e-mail mam podany na stronie randkowej w swoim profilu.)

 

Że ma 34 lata, że ma nadzieje że nie będę prosił o jej nagie fotki(czyli ma) jak inni mężczyźni, że szuka ułożonego faceta że faceci z Ukrainy nie nadają się do niczego i tego typu wiadomości.

 

Dodam że takie wiadomości składają się z kilkudziesięciu zdań, naprawdę obszerna treść, w dodatku w załączniku jedna jak i druga wysłała mi swoje zdjęcia, dziewczyny przepiękne, oczywiście wg mojego gusta.

 

W treści wiadomości poprosiła o więcej moich fotek

 

Co do treści, jest jeszcze coś takiego;

 

 

''Wynajalem mieszkanie typu studio w moim miescie.''
 
''Rodzice,  mieszkaja w poblizu. Mieszkam w Snezhinsk, Irkuck. Pracuję w szpitalu, księgowym, ale przyjechałam do polski''
 
'' Jestem ciekaw, aby wiedziec wszystko o tobie ''
''
jezeli nie jestes mna zainteresowany, napisz do mnie krotki list.
Czekam na wasze listy.''
 
Czy ktoś dostał coś podobnego? oczywiście wiem że to podpucha i prowokacja, ale zastanawiam się o co w niej chodzi, o hajs?
 
:)
 
Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Span i wyciąganie kasy na " przyjazd" - już o tym gdzieś czytałem, nawiązuje znajomość, jakieś fotki by powoli uzależnić od siebie i wyłudzać kasę na przyjazd, ale zawsze coś się musi wydażyć, choroby bliskich, wypadek, dług ... Takie wyciąganie kasy od desperatów szukających kobiety.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, arch napisał:

Człeniu, przecież to są boty... inteligencja level hard

Sprawdź chociaż czy zaglądały w Twój profil - większość pewnie nawet nie - bot, wysyłka seryjna.

Szczerze to mam wyjebane, nie odpisuję na wiadomości itp, długo żyje już na tym świecie żeby się zorientować że to podpucha, chodziło mi bardziej o to skąd to się bierze i jaki jest tego cel:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, The Motha napisał:

Szczerze to mam wyjebane, nie odpisuję na wiadomości itp, długo żyje już na tym świecie żeby się zorientować że to podpucha, chodziło mi bardziej o to skąd to się bierze i jaki jest tego cel:)

@The Motha

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Motha napisał:

Czy ktoś dostał coś podobnego?

Oczywiście!!!!

Jest to manewr na wyłudzenie kasy zdalnie.

Pani zacznie srać do ciebie listy(e mail) jak to...... obrazowanie.....jakiś ty ach ech w ogóle uujjj zajebisty.

Już cała rodzina myśli jaka to ona będzie z Tobą szczęśliwa.... ale była w agencji turystycznej i na wizę, paszport,.....potrzebuje!

Tu jest zazwyczaj kwota do 200 EURO.

Teraz się trochę pozmieniało z racji wizy więc panie niby są gdzieś w Polsce ale zawsze na drugim końcu i akurat nie ma kasy aby dojechać......

 

tu masz kawałek spierdoliny:

`Chciałbym oczywiście siedzieć gdzieś w romantycznym miejscu i z tobą rozmawiać na różne tematy,czuję 
jak masz pięknego rozmówcy,bo w listach możesz zainteresować.
Mnie bardzo ciekawi jeszcze jedno pytanie
Jak u was wygląda sytuacja z kuchnią? Masz bogata kuchnia narodowa?
Myślę, że pod tym względem Rosji mają się czym pochwalić, ponieważ mamy wiele różnych krajowych przepisów.
Ja sama bardzo lubię gotować. We mnie się obudził zainteresowanie przygotowania różnych przepisów już od dzieciństwa i 
kiedy byłam mała,to zawsze starałam się nauczyć gotować i często spędzała czas w kuchni..
Mama od dzieciństwa dawała mi lekcje kulinariya umiejętności.
Wiem "To ogromny pozytywny aspekt w kobiecie, gdy ona może gotować,tak jak "serce mężczyzny 
przez jego brzuch". Czy ty wiesz, co to oznacza?
Mógłbyś mi wymienić przynajmniej 2 dania, które ci się najbardziej podobają?
Postaram się to że wspomnę opowiedzieć o naszej kuchni.
Oczywiście mamy wiele potraw narodowych na przykład Smetana.to niesamowity produkt,który otrzymuje się przez 
przetwórstwa mleka uzyskanego od zwierzęcia.
Smetana można dodać niemal do wszystkich potraw: zupy, dania mięsne, można spożywać z owocami i jagodami. `

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Beckenbauer napisał:

Napaleni faceci to najprostszy cel dla np. oszustów. 

Dokładnie, czytałem historie Anglika który wysyłał ciężkie pieniądze na Ukrainę bo zakochał się w Pani poznanej na portalu randkowym :) nie widział ani Pani, ani pieniędzy :) 

 

Podobny mechanizm w krajach Arabskich, tam jest odwrotnie, znam historie Egipcjanina który wkecał w miłość starsza od siebie kobietę ze Szwajcarii, naciągał ją na rzekome operacje matki i tak dalej, po dwóch latach takiej zabawy postawił hotel :P

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby wyłudzić pieniądze od jeleni. ;)

 

Pogada z Tobą jakiś a później poprosi Cię o pomoc w przywiezieniu młodszej siostry do PL.

 

Będzie ,,potrzebowała" pieniędzy na łapówki dla urzędników, wizę itd.

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa tak, że ona zaczepia na stronach, pisze coś w stylu `jestes ok, napisz do mnie na mail`. Facet pisze, po drugiej stronie oszust preparuje jakies foty i odsyła na maila, przy okazji może podesłać jakis wirus lub keylogger. Ogołocą faceta z pieniędzy logując się na jego konto.

Druga wersja, oszust po drugiej stronie prowadzi rozmowę, odsyła sexi fotencjusze, potem zaczyna żebrać o kasę dla chorych rodziców. Zakochany facet płaci, oszust się ulatnia. Ewentualnie rzeżbi na bilet, bo chce przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w żadne portale randkowe, dla mnie to jest najgorsza możliwa opcja jeśli chodzi o poznanie panny.

 

Za małolata byłem zalogowany na fotce, ogólnie patologia, same szlaufy szukające bolca, inne portale tego typu niewiele się różnią. 

 

Zdecydowanie wolę poznawać ludzi w świecie realnym, spontanicznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.