Skocz do zawartości

"Kobiety płacą za seks bez prezerwatywy. Wtedy szaleją"


lisu13

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawił mnie ten artykuł : https://ksiazki.wp.pl/swiat-meskich-prostytutek-w-cannes-kobiety-placa-za-seks-bez-prezerwatywy-wtedy-szaleja-6282150286022273a 

Chłopak, który jest żigolakiem opowiada kobietom, że nigdy nie badał się na AIDS (kłamie) i one wtedy dopłacają za ryzyko takiego seksu bez prezerwatywy. O co w tym chodzi jak myślicie?  Fajnie jak by o tym powstała audycja. 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze inny ciekawy artykuł o miejscach w których Pani Szczuka by się świetnie czuła, ale nie wiem w jakim wątku go wstawić. Chodzi o miejsca na ziemi w których są totalnie odwrócone role społeczne do tych przyjętych u nas.  (np.plemię Wodaabe - gdzie się odbywają wybory "miss" mężczyzny)

Jestem ciekaw co Marek o tym sądzi.

Edytowane przez lisu13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue

 



Bug chasing (ang. polowanie na robaka) – zachowanie seksualne, polegające na wyszukiwaniu osób zarażonych HIV (nazywanych w slangugiftgivers – "dawcy daru") i świadomym odbywaniu z nimi stosunków seksualnych w celu zarażenia własnego organizmu.

Osoby uprawiające bug chasing traktują możliwość zarażenia jako fetysz seksualny.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bug_chasing

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Bombać się by Ejca złapać to trzeba mieć konkretny ubytek w mózgu.

Nie, to nie jest najgorsze. Chcesz się zarazić - ok. Problem jest gdy taka osoba jest w związku.Albo odbywa stosunek z innymi osobami wiedząc, że jest się chodzącym nosicielem. 

 

Simon mówi :D 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Doggie napisał:

Stosunkowo często się zdarza, że mężatki nalegają na seks bez prezerwatywy. Na pewno to dodatkowe emocje i puszczenie hamulców, ale też ochota na to by odgryźć się na partnerze.

Albo "matka natura". Sposób na dywersyfikację puli genowej potomstwa. 3 dzieci, każde z innym ojcem to lepsza inwestycja niż 3 z tym samym. W końcu facet może mieć jakiś felerny/wrażliwy na specyficzną chorobę gen. Bach, jedna epidemia i całe potomstwo "w plecy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o coś innego. 

Kto chce sprawdzić, a ma jak to niech sprawdzi. Ja to robiłem wielokrotnie ze swoimi stałymi partnerkami, i stałymi babami na sex, z którymi nie używałem zabezpieczeń.
O co chodzi?

O to, że podczas sexu nakręcałem je celowo gadaniem o tym że się spuszczę do środka, że to niebezpieczne bo może zajśc w ciążę, o tym że ją zaleję w środku itd. Trzeba widziec co się wtedy z nimi dzieje. To jest szaleństwo w oczach z ekstazy.

One uwielbiją, i podnieca je niebezpieczeństwo zajścia w ciążę.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Jeśli masz dobry materiał genetyczny tzn. jesteś przystojny i w ich typie, to takie nakręcanie działa na nie jak najbardziej. Druga opcja to właśnie z tym, że chcą niejako upokorzyć partnera o ile jest to mężatka. Gadka o tym ile razy chcesz ją zalać też działa. Wtedy to nawet z podnieceniem dopytuje się ile razy skończyłeś w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Patton said:

A potem mówią że nieważne kto spłodził tylko ważne kto wychował.

Jak ruchasz taką 30- 37 to ona dostaje wścieku jak słyszy że w nią się zlejesz. Szaleństwo wo oczach, tak je podnieca perspektywa zaciążenia. A kto za tą ewentualność zapłaci w przyszłosci to juz tam one sobie wykalkulują.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Jak ruchasz taką 30- 37 to ona dostaje wścieku jak słyszy że w nią się zlejesz. Szaleństwo wo oczach, tak je podnieca perspektywa zaciążenia.

@AR2DI2

Zauważyłem że bywa tak u sporo młodszych. Tak np od 20 do 26 a czasem nawet i u 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.