Skocz do zawartości

Pociąg do egzotów


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Arabów, to kiedyś jedna koleżanka się zabujała w jednym do tego stopnia, że zaczynała się już uczyć arabskiego. I tu chwała dla katolicyzmu w jej wydaniu, bo to ją de facto uratowało. 

Jej kod kulturowy związany z wyznawaną religią okazał się silniejszy.

 

Mnie samą do stricte egzotów nie ciągnie (kolorowych), za to mam mega radar do Skandynawów. "Każdy ma swój gust".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Historia z wczoraj. Jadę na rowerze przez park, wolno bo dopiero wjeżdżam na ścieżkę i mijam ławkę a na niej ładna blondynka i ciapak (nie wiem czy arab czy inny pakistan) z rozłożonymi rękami na oparciu. Blondi się strasznie stara opowiadać, z entuzjazmem, zaangażowaniem i w ogóle a gość ma totalnie wywalone. Na wszystko, mina totalnej obojętności. I wtedy usłyszałem parę słów... tak, zgadliście, z polskim akcentem. Trudno pomylić, bo wszyscy przyjezdni Polacy tak mówią - taki uniwerslany znak rozpoznawczy. No to już wiemy skąd jest blondi, skąd amant cięzko powiedzieć. Szkoda tylko rodziców tej studentki (na taką wyglądała), pewnie myślą, że córeczka zakuwa w Anglii jak szalona.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem fenomenu jarania się panami ciemniejszej karnacji (ja odczuwam niechęć nawet do Hiszpanów czy Włochów, którzy to zwykle uznawani są za ciacha), ale wiele moich koleżanek w takich gustuje i gdy kiedyś je o to spytałam, usłyszałam, że są "po prostu bardziej męscy wizualnie od Polaków". Moja kumpela jest z kolei totalnie wkręcona w czarnoskórych panów i zawsze tłumaczy to "dużym rozmiarem", choć podobno i tu zdarzają się wyjątki:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kogoś interesuje, to preferuję białe kobiety. Im więcej egzotyki, tym mniej mi się podobają. Murzynki zostawiam murzynom.

 

W dniu 30.05.2019 o 01:51, wrotycz napisał:

Historia z wczoraj. Jadę na rowerze przez park, wolno bo dopiero wjeżdżam na ścieżkę i mijam ławkę a na niej ładna blondynka i ciapak (nie wiem czy arab czy inny pakistan) z rozłożonymi rękami na oparciu. Blondi się strasznie stara opowiadać, z entuzjazmem,

Widziałem na wyspach bardzo ładną blondynkę (skromnie ubraną, ale oko dostrzegło urodę), pijaną, uwieszoną na ramieniu murzyna wyglądającego jak lump. T-shirt, klapki, uroda januszowata, brzuszek itp. Pani raczej miejscowa. W każdym razie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi południowcami to jest moda a jak wiadomo panie podążają za modą jak lemingi za przodownikiem. Dobrze jest się przyjrzeć jakich modeli promuje się w reklamach - "południowych" właśnie. Wszędzie na billboardach i w telewizyjnych reklamach przewijają się właśnie tacy "południowcy". To potem laski szaleją za takimi. Dziś Fabio albo Perepeczko (ja wiem, że aktor ale był też swego rodzaju modelem /modelową postacią/ w tamtych czasach) byliby bez szans.

 

PS. Najwyraźniej nie jestem jedyny, który ma takie zdanie na temat reklamy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.08.2018 o 09:51, The Motha napisał:

Czyżby (nie)rząd Pana Morawiecsztajna zgodził się na ich przyjazd? bo w ''Warszafce'' widać ich coraz więcej, to jak to jest? są czy ich nie ma? bo znając sytuacje to nie murzyni ruchają nas w dupę, ale rząd za biernym przyzwoleniem społeczeństwa Januszy z wielkim...nosem(niestety).

A po co ma sprowadzac skoro oni w DE dostaja niemieckie dowody osobiste i moga jechac dzieki temu gdzie im sie podoba? 

Pracowalam w hotelarstwie i sie na takie cuda napatrzylam i nasluchalam ze wlosy dęba stają

 

W dniu 6.06.2019 o 15:32, Wesoła napisał:

Nigdy nie zrozumiem fenomenu jarania się panami ciemniejszej karnacji (ja odczuwam niechęć nawet do Hiszpanów czy Włochów, którzy to zwykle uznawani są za ciacha), ale wiele moich koleżanek w takich gustuje i gdy kiedyś je o to spytałam, usłyszałam, że są "po prostu bardziej męscy wizualnie od Polaków". Moja kumpela jest z kolei totalnie wkręcona w czarnoskórych panów i zawsze tłumaczy to "dużym rozmiarem", choć podobno i tu zdarzają się wyjątki:P 

Mam podobnie. I nie rozumiem tego uwielbienia. Niby o gustach sie nie dyskutuje ale wydaje mi sie ze w tym przypadku nie o gust chodzi a o glupią mode i lans. W tych czasach ludzie dl wizerunku na fb czy insta zrobią wszystko. Ah te lajki i obserwatorzy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Motha napisał:

Nie wiem, ale wiem jak rozpoznać trola :) .

Ciekawe :) a po co o trolu pisac pod wątkiem z innym tematem?

4 godziny temu, Kingboss napisał:

Myślę że ja i bracia chętnie zapoznamy się z twoją wiedzą.

Chetnie o tym napisze, ale to chyba w osobnym temacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój idealny typ to facet inteligentny, odpowiedzialny, zaradny - nie chodzi tu o jego kasę, ale skoro sama zarabiam i jestem ambitna tego samego oczekuje od faceta-, a ciemnoskórzy w Polsce rzadko spełniają takie kryteria, to  nie gustuję w takich, choć faktycznie wiele moich koleżanek własnie tacy kręcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.