Skocz do zawartości

Pociąg do egzotów


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać skąd u kobiet takie ciągoty do egzotycznych panów?

 

Temat nie wyssany z palca.  Już za czasów liceum obserwowałem koleżanki śliniące się na widok murzynów. Skąd takie zachowania? Wiara w mityczne wielkie pałki?

 

Dlaczego kobiety interesują się Arabami których religia jest dla nich bardzo niebezpieczna?

 

 

 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic, dobre pytanie. Pojęcia nie mam.

Nie czuję się rasistką, ale na samą myśl mnie odrzuca. Próbowałam w myślach się postawić jak by to było, kurcze - niestety - brr..... (mam możliwość mijać ich na ulicy). 

7 godzin temu, Sonic napisał:

Wiara w mityczne wielkie pałki?

 

Nie wierzę w te pogłoski. Nie sprawdzałam i nie chcę.

 

8 godzin temu, Sonic napisał:

Dlaczego kobiety interesują się Arabami których religia jest dla nich bardzo niebezpieczna?

 

Myślę, że kompletnie się nie zagłębiały co do ich religii i prawdziwych obyczajów (czy w ogóle myślały), a i nawet teraz pomimo tylu wiadomości co się słyszy.

Możliwe, że jak je poniewierają, to zakochane, a nasze romantyczne chłopaki dostają po pazurkach.

Tyle ode mnie, bo naprawdę nie wiem co je tak ciągnie? O co chodzi?

Rozumiem, kilka odosobnionych przypadków, ale nie na taką skalę!

 

A może faktycznie, że oni biorą wszystko co się rusza i nasze kobiety wszystko co się rusza - czyli przyciągają się podobieństwa i to ich łączy i tego finał. (sex)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na uwarunkowanie biologiczne. Tak samo jak kobiety poszukują szeroko rozumianej siły u mężczyzny, tak kombinacja genów sprawia, że wzrastają szansę na przeżycia dziecka. 

Egzotyczny Pan to coś nowego, dotychczas nie spotykanego. Więc jest też zaciekawienie. 

Do tego ich status (wynikający z owej ,,odmienności"), wiec koleżanki będą zazdrościły. 

Tak słyszałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w sumie, bardzo ciekawe pytanie.

Dołączam się i chętnie poczytam, co o tym sądzą Nasze Panie.

Dodam tylko, że mi się bardziej wydaje, że wielu kobietom podobają się, nie tyle czarni mężczyźni, co bruneci o śniadej karnacji, zwłaszcza Latynosi, Iberyjczycy i wszelkiej maści (mieszanki).

Od taka ludzka ciekawość, bez żadnych podtekstów rasistowskich.

Oczywiście mogę się mylić, ale mnie osobiście wydaje się, że to jest trochę tak, jak z mężczyznami, którym podobają się Azjatyckie kobiety. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sonic napisał:

Ciekawi mnie też jak kobiety innych ras reagują na nas Słowian.

Zależy jakim Słowianinem jesteś, jak jesteś prawdziwym sarmatą, wysportowanym, silnym i schludnie ubranym to masz duże szanse, wiem z autopsji.

Jeśli jesteś Panem Januszem to nie masz szans.

Tez mnie podniecają latynoski, niektóre murzynki, ale związków nie chciałbym żadnych z takimi kobietami...

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Kobieta jedno mówi, drugie myśli, trzecie zrobi.

To racja. Też bym nie wierzyła.

Bo przyjeżdżając do DE zobaczyłam jakiego "wścieku macicy" dostają, a w PL tego nie widziałam.

No teraz już nie muszą wyjeżdżać na wakacje oni przyjechali do nas :D

 

 

@Sonic, ale to już chyba pytanie do kobiet innej rasy, ja to słowianka :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nefertiti napisał:

No teraz już nie muszą wyjeżdżać na wakacje oni przyjechali do nas 

Czyżby (nie)rząd Pana Morawiecsztajna zgodził się na ich przyjazd? bo w ''Warszafce'' widać ich coraz więcej, to jak to jest? są czy ich nie ma? bo znając sytuacje to nie murzyni ruchają nas w dupę, ale rząd za biernym przyzwoleniem społeczeństwa Januszy z wielkim...nosem(niestety).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Część murzajów i innych tego typu to mogą być turyści ale pewny nie jestem bo nie mieszkam we Warszawie, także tego...

Oby, bo jestem zatwardziałym rasistą, choć nie takim jak czarnuchy, bo oni z reguły są gorszymi rasistami niż biali, mój rasizm bierze się ze znajomości tych ''kultur'' i to jest jedyna droga do powstrzymania tych dzikich plemion a nie jakaś nowomowa z tolerancją na czele.

To lenie, nieroby, brudasy i jak ich jest więcej to dzielnice wyglądają jak wysypisko śmieci, w dodatku oprócz chorób nie wnoszą nic do społeczeństwa ale pasożytują nagminnie.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

Oby, bo jestem zatwardziałym rasistą, choć nie takim jak czarnuchy, bo oni z reguły są gorszymi rasistami niż biali, mój rasizm bierze się ze znajomości tych ''kultur'' i to jest jedyna droga do powstrzymania tych dzikich plemion a nie jakaś nowomowa z tolerancją na czele.

To lenie, nieroby, brudasy i jak ich jest więcej to dzielnice wyglądają jak wysypisko śmieci, w dodatku oprócz chorób nie wnoszą nic do społeczeństwa ale pasożytują nagminnie.

To tu się z Tobą zgodzę. Jeśli o to chodzi, to jestem rasistką. 

 

Ale dobrym by było jednak nie mieszać tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, też już zresztą o tym pisałem przy okazji innych tematów, u kobiet istnieje coś takiego jak "element egzotyki". Ciągnie je coś do inności, do czegoś co nieznane i inne niż faceci widziani na codzień na ulicy. Wiele razy już widziałęm jak kobiety dostają glupawki na widok Hiszpana czy Włocha. Nie musi on być bogaty, nie musi mieć owych 180 cm wzrostu, wystarczy, że pojawi się w pobliżu i przedstawienie gotowe. Tylko popcorn, cola i oglądać, zabawa gwarantowana.

Godzinę temu, Sonic napisał:

Ciekawi mnie też jak kobiety innych ras reagują na nas Słowian.

Polecam polecieć np. na Filipiny. Tamtejsze kobiety z kolei dostają tego co nasze na widok białego "menszczyzny". Oczywiście rację ma @The Mothapisząc, ze nie polecą na byle zwykłego Janusza z wąsem, z brzuchem, w sandałach do skarpetek i reklamówką z biedronki w ręku, odzianego w żonobijkę. Trzeba jakoś wyglądać. Schludnie się ubrać, wyperfumować, trzymać wagę. Tam będziesz panem sytuacji, to Ty wybierasz i przebierasz, a one się do Ciebie łąszą jak koty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Polecam polecieć np. na Filipiny. Tamtejsze kobiety z kolei dostają tego co nasze na widok białego "menszczyzny".

Polecam do obejrzenia, może nie Słowianie ale biali schludnie wyglądający młodzi mężczyźni.

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Quote

Już za czasów liceum

Co to znaczy za czasów liceum? Zauważ, że od co najmniej 20 lat promuje się multi-kulti, a w Polandii najbardziej przystojni są modele w typie Hiszpana, Latynosa itp. W dzisiejszych czasach taki Fabio byłby bez szans, byłby płotką, gwiazdką mógłby zostać najwyżej w lokalnym barze.

Ludzie lubią to co znają i dlatego najbardziej podoba ci się coś co znasz, nawet jeśli obiektywnie są ładniejsze egzemplarze.

Ja też kiedyś wierzyłem, że arabska/islamska/afrykańska/indiańska kultura jest taka wspaniała, egzotyczna, świeża, fajna, kul, co tylko chcesz, dopóki nie pojechałem na zachód i nie poznałem tych ludzi.

Powiedz szczerze, czy gdybyś zobaczył kobietę w twoim typie, z idealną figurą, ideał, podobałaby ci się mniej gdybyś się dowiedział, że jest terrorystką albo morderczynią. Mołaże byłbyś bardziej zdystansowany, ostrożny, ale czy stałaby się przez to brzydsza, mniej atrakcyjna?

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.