Skocz do zawartości

Które kobiety z wiekiem zachowują najlepszą figurę?


deleteduser69

j.w.  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka aktywność najbardziej służy kobiecej figurze na dłuższą metę?

    • regularne podnoszenie ciężarów
    • joga
    • bieganie
    • pływanie
    • jazda na rowerze
    • taniec
    • hiperaktywność, wszystkiego jak najwięcej
    • inna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jestem jakaś dziwna ale nigdy moim wzorem nie były wysportowane kobiece ciała. Dla mnie najważniejsze jest trzymanie zdrowej diety i aktywność fizyczna która mi pasuję. Osobiście ćwiczę jogę i w tym sezonie morsowanie bardzo mi się spodobało. Ważne żeby nie siedzieć za długo na dupie, więc chyba nie istnieją najlepsze ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii bieganie daje Kobietom najwięcej: jeśli chodzi o szczupłą sylwetkę i zachowanie młodego wyglądu.

Poza tym także wyeliminowanie z diety: cukry, białego pieczywa, słodyczy, alkoholu ( tak alkoholu moje Panie !) 

i wyrzucenie z diety papierosów.

Dodatkowo: unikanie w życiu toksycznych osobowości i innych wykolejeńców, bo

stres wpływa na odkładanie się tkani tłuszczowej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego własnego doświadczenia znam inną metodę.

(To co napiszę to prawda).

 

Poznałem kiedyś na czacie rozwódkę, jak zwykle w moim życiu, kilka dekad temu, tyle już tych dekad mam.

Dogadaliśmy się a że oboje byliśmy wyposzczeni - -eprzyliśmy się jak króliki.

Po pół roku ona schudła 10 kg, na mój gust od sexu, bo wiem nie była typem fitnesski, wtedy takie coś jeszcze nie istniało.

Nagle zrobiła się z niej laska a i oczy jej świeciły, bo była porządnie wybzykana, coś jak Stenka w pewnym momencie.

(Pamiętacie ten epizod gdy maszeruje przez biuro w ładnej, letniej sukience rozpromieniona po upojnej nocy?)

Faceci zaczęli za nią ganiać jak głupi i skończyło się tym, że się ze mną pożegnała, bo jeden z nich rokował stały związek a to jest karta nie do przebicia.

 

Autorko wątku:

Nie lepiej tak?

Przyjemne z pożytecznym?

Owszem, pewnie jest problem znalezienia kogoś z kim się człowiek dogada, ale kto powiedział, że życie jest proste?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 16:23, JoeBlue napisał:

Z mojego własnego doświadczenia znam inną metodę.

(To co napiszę to prawda).

 

Poznałem kiedyś na czacie rozwódkę, jak zwykle w moim życiu, kilka dekad temu, tyle już tych dekad mam.

Dogadaliśmy się a że oboje byliśmy wyposzczeni - -eprzyliśmy się jak króliki.

Po pół roku ona schudła 10 kg, na mój gust od sexu, bo wiem nie była typem fitnesski, wtedy takie coś jeszcze nie istniało.

Nagle zrobiła się z niej laska a i oczy jej świeciły, bo była porządnie wybzykana, coś jak Stenka w pewnym momencie.

(Pamiętacie ten epizod gdy maszeruje przez biuro w ładnej, letniej sukience rozpromieniona po upojnej nocy?)

Faceci zaczęli za nią ganiać jak głupi i skończyło się tym, że się ze mną pożegnała, bo jeden z nich rokował stały związek a to jest karta nie do przebicia.

 

Autorko wątku:

Nie lepiej tak?

Przyjemne z pożytecznym?

Owszem, pewnie jest problem znalezienia kogoś z kim się człowiek dogada, ale kto powiedział, że życie jest proste?

 

Tak, To się uda pod warunkiem, że będzie dużo  długiego seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Bardzo łatwo jest się roztyć, ale uzyskać formę już trudniej.  O ciało trzeba dbać cały czas, nie z doskoku. Szkoda, że późno się ogarnęłam ale lepiej teraz niż w ogóle. Jako Pani domu muszę dbać o zdrowie swoich domowników, moje żywienie zmieniło się o 180 stopni. 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Teraz widzę sama po sobie, że bieganie. 

Smukłe nogi, tyłka nigdy nie miałam tak dobrego, brzuch smuklejszy, sylwetka prosta. 

Taka biegaczka, która już biega regularnie w miesiąc zrobi ze 100km jak nic, na jednym treningu 5km spali z 300kcal, ale większość babek zaawansowanych z tego co obserwuje robi po 10-15 km na trening. Nie przeje się tego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lalka napisał:

 

Smukłe nogi, tyłka nigdy nie miałam tak dobrego, brzuch smuklejszy, sylwetka prosta. 

Taka biegaczka, która już biega regularnie w miesiąc zrobi ze 100km jak nic, na jednym treningu 5km spali z 300kcal, ale większość babek zaawansowanych z tego co obserwuje robi po 10-15 km na trening. Nie przeje się tego. 

 

Tylko trzeba mieć dobre obuwie. Bo nasze stopy nie są przyzwycajene do wszystkich nawierzchni. Znajoma biegała tak że niemal na wózku wylądowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 21:00, Lalka napisał:

Teraz widzę sama po sobie, że bieganie. 

Smukłe nogi, tyłka nigdy nie miałam tak dobrego, brzuch smuklejszy, sylwetka prosta. 

Taka biegaczka, która już biega regularnie w miesiąc zrobi ze 100km jak nic, na jednym treningu 5km spali z 300kcal, ale większość babek zaawansowanych z tego co obserwuje robi po 10-15 km na trening. Nie przeje się tego. 

Zależy tak naprawdę, od tego jaki ma się typ figury i predyspozycje....

Jako typowa klepsydra powiem, że najlepsze efekty dają mi drobne ćwiczenia na pośladki i uda, ramiona oraz talię. 

Ramiona mam chyba najbardziej "mocne". Kiedy je napinam, to niejeden facet może dostać kompleksów. :P 

Mój często próbuje objąć mnie w tali dłońmi i mu się to udaje, lecz biodra mam większe od niego. 

Naturalnie mam też wyraziste mięśnie pleców, w sensie widać dołeczki, wklęsły kręgosłup. Trójkącik pomiędzy udami.  

Największą uwagę wśród płci męskiej zawsze przykuwała ta różnica pomiędzy  talią  a biodrami oraz talerze biodrowe. 

 

Moja mama natomiast od zawsze była szczupła, do dziś ma świetną figurę, choć nigdy nie ćwiczyła.  

Zero jakichkolwiek skaz, jeśli chodzi o nadmiar tłuszczu. Idealna twarz, idealne proporcje. 

Mój ojciec z kolei zawsze porównywany był do Pudziana. 

 

I z takiej mieszanki powstałam ja. 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.