Skocz do zawartości

PiS i ich miłość do Ukraińców.


Rekomendowane odpowiedzi

Oto efekty miłości Prawa i Sprawiedliwości do Ukraińców, przygotowałem to w kilku punktach, chciałbym zaznaczyć że nie jestem żadnym zwolennikiem żadnej partii politycznej, nie ważne czy to PiS, PO czy PSL, wszyscy są moim zdaniem jednym układem.

 

1.Pis chce z naszych składek płacić emerytury Ukraińcom


2.Pis rozdaje Ukraińcom polskie paszporty i automatycznie kupuje ich głosy w następnych wyborach


3.Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca


4.Pis wysyła miliardy złotych na 'pomoc' Ukrainie


5.Pis rozdaje Ukraińcom polskie uzbrojenie(jednocześnie rozbrajając Polaków) i leczy za darmo ich żołnierzy w polskich szpitalach i sanatoriach


6. Pis sprawił ze Ukraićy są najliczniejszą grupą w Wyższej szkole Policji w Szczytnie


7.Pis rozkłada polskie szkolnictwo na Ukrainie nie sprzeciwiając się ich reformie


8.Pis przez dwa lata całkowicie podeptał pamięć pomordowanych Polaków na dawnych kresach wschodnich


9.Dzięki Pis pracujący w Polsce w zeszłym roku zarobili 8mld zł z czego ponad połowa wypłynęła z naszego kraju na Wschód

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, The Motha napisał:

9.Dzięki Pis pracujący w Polsce w zeszłym roku zarobili 8mld zł z czego ponad połowa wypłynęła z naszego kraju na Wschód

 

Ja też zarobiłem swoje w Anglii i zmyłem się z funtami, nie widzę w tym nic złego.

 

Nadrukujmy pieniędzy i niech każdy ma swojego ukraińca na usługi, przecież to tylko trochę papieru, a w zamian dostajesz ciężką pracę. USA tak robi, drukują dolary i wymieniają z innymi krajami za towary, papier za tony dóbr, interes życia.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Drukowanie kasy to zły pomysł, a pozatym co wolno USA to niekoniecznie wolno nam, to taki kaliber państwa że to oni dyktuje a nie im.

Gdyby wyprowadzali złoto to inna sprawa, ale oni wyprowadzają papier, a zostawiają pobudowane ulice, domy, rozwiezione towary itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BumTrarara napisał:

No to miotła w dłoń i leć, zamiatać chodnik za minimalną krajową. Siedzieć na kasie w markecie? Też nie? To czemu się dziwić, że na gwałt potrzeba Ukraińców. To tak, jak Polacy np.: w Niemczech, ktoś musi robić te prace których Prawdziwy Niemiec nie wykonuje.

Wystarczy obniżyć składki. Zastanów się, jest wielu Polaków którzy mieszkają na Litwie, Białorusi, Ukrainie czy Kazachstanie, niech chodzić połowa z nich jest zdolnych do pracy, ale wybrano łatwiejszy deal, ściągnąć tania sile roboczą.

Co do Niemiec, ja nie słyszałem o przypadkach żeby Polacy robili sobie marsze czy coś w tym stylu, natomiast Ukraińcy owszem i to nagminnie. Więc ja patrze na to nie tylko pod względami ekonomicznymi.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zacznę od tego, iż dobrze znam historię Polsko-ukrainską, dla osoby dobrze nie znającej naszego narodu może wydawać się straszne to, iż wielu Urków będzie miało płacone emerytury, ale gdy przyjrzymy się bliżej temu jaki typ charakterologiczny jest w naszym narodzie możemy przerazić się bardziej.

U wielu Polaków panuje tak głęboko zakorzeniona podłość wynikająca z zazdrości i zawiści, że można czuć nawet do siebie pogardę, gdy o tym się pomyśli

Jedyne do czego nie powinno się dopuszczać, to drenażu naszego państwa z kapitału polegający na wywożeniu gotówki na Ukrainę oraz kultu Bandery i UON UPA



Z wyrazami szacunku Perun

Edytowane przez Perun
Refleksja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pattonidealnie wyraził mój pogląd w tym temacie.

 

32 minuty temu, SławomirP napisał:

Ja też zarobiłem swoje w Anglii i zmyłem się z funtami, nie widzę w tym nic złego

Ano właśnie. Na czym innym ma polegać emigracja zarobkowa, na litość boską? 

 

Tylko niektórzy myślą tak, że jak my jeździliśmy to spoko, ale jak do nas - won. A z tym się nie zgadzam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

Tylko niektórzy myślą tak, że jak my jeździliśmy to spoko, ale jak do nas - won. A z tym się nie zgadzam

Czytaj dokładnie o co mi chodzi, nie chodzi mi o dobrze pracujących i integrujących się Ukraińców, ale o ich ilość i sytuacje z nimi związane, przecież tak jak wspomniałem można by było ściągnąć Polaków ze Wschodu, ale tego nie zrobiono, bo PiS to pro-amerykańska partia, a Wujek Sam kazał powkurwiac Ruskich używając do tego Polaków. W dodatku z tego co mi wiadomo Polacy nie przemycają broni do Niemiec czy UK, a Ukraińcy do Polski tak.

 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ukraincy-przemycaja-bron-do-polski-czy-banderowcy-chca-u-nas-wywolac-wojne-domowa

 

@Perun zawiść i zazdrość wynika z wszechobecnej biedy i nędzy, niewola, wojny i ciągła bieda.

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, The Motha napisał:

Czytaj dokładnie o co mi chodzi, nie chodzi mi o dobrze pracujących i integrujących się Ukraińców

Czytałem uważnie, pisałeś o Ukraińcach. Po prostu.

 

36 minut temu, The Motha napisał:

przecież tak jak wspomniałem można by było ściągnąć Polaków ze Wschodu

W jaki sposób? Jakich Polaków dokładnie masz na myśli?

 

Wybacz, ale cały ten temat jest stekiem uprzedzeń, niezweryfikowanych albo wręcz nieprawdziwych informacji, insynuacji, a agresja aż z niego bije. Ale cieszę się, że go zacząłeś bo od jednej osoby się nie dowiedziałem, może Ty mi napiszesz:

 

2 godziny temu, The Motha napisał:

3.Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca

Podaj mi proszę zapis prawny, który to umożliwia. Chętnie się dowiem, jak można zaoszczędzić tyle hajsu. Tylko nie żadne prawackie nacjonalistyczne blodżki (bo blogi to za duże określenie na nie), tylko przepis prawny który to umożliwia, żeby sobie takie 800 zł odebrać. Podpowiem - był tu cały temat o tym i była to plotka o sensacyjnym tytule z jakiegoś prawackiego portaliku, spekulacje i tak dalej. Nie ma żadnych dofinansowań dla przedsiębiorców od ukraińskiego łba. A skoro tak "dokładnie" weryfikowałeś swoje zebrane tu informacje, to całą resztę traktuję z przymrużeniem oka, jako nieszkodliwy bełkot.

 

P.S. Szczerze, to patrząc na poziom weryfikacji źródeł nie dziwię się, że uwierzyłeś PiS. Dobrze, że teraz już wiesz że to jedna sitwa jak piszesz, bo wcześniej chyba tego nie ogarnąłeś i myślałeś, że to prawdziwi patrioci, he he...Taaa...

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nasi fachowcy wyjechali do państw Unii i powstała naturalnie luka na rynku pracy.

Ukraińcy biorą te miejsca pracy, których nie chce ruszać, wykształcona młodzież po studiach,

są to takie zawody jak: prace fizyczne; budowlanka, kasy, call center itd.

Wiem, ze już brakuje u nas  na rynku pracy: Listonoszy, Zawodowych kierowców, Budowlańców, Lekarzy

Pielęgniarek, Maszynistów. itd.

Pewnie Panowie dorzucicie jeszcze miejsca na rynku gdzie brakuje rąk do pracy.

Problem polega, na tym, że Ukraińcy mogą z czasem 

organizować się politycznie w Polsce w postaci Partii politycznej

aby mieć realny wpływ na swoje interesy tutaj.

A, taka sytuacja już byłaby dla nas potencjalnie 

niebezpieczna. Rozumiecie. ?

Poza tym  Nasi wschodni sąsiedzi przypuszczalnie 

będą lojalni wobec rządu w Kijowie, a nie w Warszawie.

Tak jak teraz, mniejszość Turecka w Niemczech.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tytuschrypus napisał:

W jaki sposób? Jakich Polaków dokładnie masz na myśli?

Jakich? normalnych, takich jacy żyją w Polsce, przecież nie z pięcioma nogami.

 

23 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Wybacz, ale cały ten temat jest stekiem uprzedzeń, niezweryfikowanych albo wręcz nieprawdziwych informacji, insynuacji, a agresja aż z niego bije.

To Twój odbiór faktów jest taki jaki jest, ja za niego nie odpowiadam.

 

23 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Podaj mi proszę zapis prawny, który to umożliwia. Chętnie się dowiem, jak można zaoszczędzić tyle hajsu

Mam znajomego pracodawce który zatrudnia Ukraińców, a jego księgowy to mój sąsiad stąd wiem :), druga sprawa, Ukraińcy w moim mieście płacą mniej za wynajem, bo firma w której pracują pokrywa 30% kosztów(polska firma), nie pytaj skąd wiem, nie wyssałem tego sobie z palca. We Wrocławiu i w Warszawie maja często mniejsze koszty transportu publicznego, podejrzewam że jest też w innych miastach.

 

23 minuty temu, tytuschrypus napisał:

prawackie nacjonalistyczne

Taki ton i sformułowanie zdradzają u Ciebie wiele :P

23 minuty temu, tytuschrypus napisał:

bo wcześniej chyba tego nie ogarnąłeś i myślałeś, że to prawdziwi patrioci

Chyba jaja sobie ze mnie robisz?, poczytaj moje posty nt. polityczne, partii które są Polsce i poznasz moje zdanie na temat tej sitwy. A jak Ci się nie chcę tego czytać i szukać, to Twój wywód jest tyle wart co mocz który oddałem z rana :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

Jakich? normalnych, takich jacy żyją w Polsce,

Napisałeś wschód z dużej litery. Czyli chodzi Ci o Polaków ze ściany wschodniej? Jak chcesz ich ściągnąć? Do czego? W Reichu i UK siedzą, jak pozostali.

 

3 minuty temu, The Motha napisał:

To Twój odbiór faktów jest taki jaki jest, ja za niego nie odpowiadam.

To nie są fakty, tylko kłamstwa. Jedno na pewno. Jak inne o przemytach broni - nie wypowiadam się.

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

Mam znajomego pracodawce który zatrudnia Ukraińców, a jego księgowy to mój sąsiad stąd wiem :)

To jakiś żart? :) Piszesz, że jest dofinansowanie to pisz podstawę prawną. Nie ma takiego. Jeśli piszesz że coś jest faktem, to podaj dowody. Jak ktoś zapyta się Ciebie, czy 500+ istnieje to będziesz umiał podać podstawę, prawda?

 

Bzdura, kłamstwo. Wypadałoby to przyznać.

 

5 minut temu, The Motha napisał:

Taki ton i sformułowanie zdradzają u Ciebie wiele :P

Na przykład uwielbienie zdrowego rozsądku i faktów. Jeśli ktoś pisze kłamstwa celowo albo dając wiarę kłamstwom kogoś innego, reaguję.

 

6 minut temu, The Motha napisał:

Chyba jaja sobie ze mnie robisz?

Nie robię. Opieram się na tym co napisałeś w tym temacie:

 

45 minut temu, The Motha napisał:

Liczyłem na Pisowsi patriotyzm o którym tak trąbią wszech i wobec.

No to jak liczyłeś, to znaczy że Cię zmanipulowali z sukcesem, proste.

 

A a propos prostych rzeczy - zadałem proste pytanie. Jakie są dowody na rzekome dofinansowanie dla Ukraińców, które w dodatku stworzył PiS? Co za problem rzucić ustawą, przepisem itd.? Albo umiesz udowodnić to co napisałeś, albo napisałeś bzdurę. As simple as that.

 

Czasem o lewactwie tu się pisze na forum "Ciekawe, kto za to płaci" itd. A jak czytam takie rzeczy to zastanawiam się, czy ktoś płaci za pisanie takich rzeczy że Ukraińcy są dofinansowani przez rząd?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Napisałeś wschód z dużej litery. Czyli chodzi Ci o Polaków ze ściany wschodniej? Jak chcesz ich ściągnąć? Do czego? W Reichu i UK siedzą, jak pozostali.

Tak, zgadza się ze Wschodu, obejrzyj sobie materiały robione przez Polaków którzy wyjechali tam aby taki film zrobić, lwa część Polaków chętnie wróciłoby do kraju, i to są ludzie w sile wieku zdatni do pracy, ale rząd nie stwarza im na to warunków, za to chętnie stwarza warunki Ukraińcom.:)

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

To nie są fakty, tylko kłamstwa. Jedno na pewno. Jak inne o przemytach broni - nie wypowiadam się. 

Jesteś po prostu ignorantem, albo głupkiem myśląc że Ukraińcy w Polsce są tylko po to aby zapewnić jakoś lukę, bo nie ma rąk do pracy. Zgadza się, jest dużo część Polaków która ma podejście ''Za 1800, pierdole nie robię'' ale to głównie młode pokolenie do 24 roku, moim zdaniem.

Ukraińcy są tutaj w jakimś celu, to nie jest stricte cel tylko i wyłącznie ekonomiczne, stąd np niechęć rządu do stworzenia warunków powrotu Polaków ze Wschodu czy z Zachodu.

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Na przykład uwielbienie zdrowego rozsądku i faktów. Jeśli ktoś pisze kłamstwa celowo albo dając wiarę kłamstwom kogoś innego, reaguję.

Nie stary, nie odwracaj kota ogonem, doskonale wiesz że nie to miałem na myśli.

 

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Jakie są dowody na rzekome dofinansowanie dla Ukraińców, które w dodatku stworzył PiS? Co za problem rzucić ustawą, przepisem itd.?

Ale bzdury, hahah, ustawa i prawo w Polsce wygląda tak że za złodziejstwo idzie się siedzieć, bądź za morderstwo, teraz zobacz ile polityków poszło do więzienia za malwersacje? żaden, tyle znaczy prawo i ustawy na które się powołujesz.

Rozumiesz aluzje?

 

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Czasem o lewactwie tu się pisze na forum "Ciekawe, kto za to płaci" itd

Jak to kto? już przecież napisałeś wcześniej, ja jestem opłacany przez prawicowych ekstremistów :) teraz możesz podać mnie do sądu. Natomiast Twoja obrona Ukraińców w tym temacie i ignoranctwo jest zastanawiające? ciekawe kto Ciebie finansuje? Podaj dowody że tak nie jest...

 

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

A jak czytam takie rzeczy to zastanawiam się, czy ktoś płaci za pisanie takich rzeczy że Ukraińcy są dofinansowani przez rząd? 

Bo są, jakie Ci mam dowody podać, wyciąg z konta jakiegoś Ukraińca, mam z nim wywiad zrobić? to są fakty, albo ktoś jest ignorantem, albo jesteś opłacany przez kogoś, aby takie głupoty wypisywać. To tak jak w mediach, jeśli Polak pobije Ukraińca, to wiezienie, jeśli na odwrót, areszt i wolność. Ukraińcy to grupa uprzywilejowana w Polsce, takie są fakty, czy tego chcesz czy nie chcesz.

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, The Motha napisał:

Bo są, jakie Ci mam dowody podać, wyciąg z konta jakiegoś Ukraińca, mam z nim wywiad zrobić? to są fakty

To jest kłamstwo. Napisałeś, że dzięki PiS państwo dofinansowuje przedsiębiorcom zatrudnianie Ukraińców. Podaj podstawę prawną, na podstawie której można się o takie dofinansowanie ubiegać. Proste. 

 

Powtórzę prosty przykład - jak komuś bedziesz musiał udowodnić, że 500+ istnieje, to chyba nie musisz pokazać wyciągu z konta polskiej rodziny z dwójką dzieci? 

 

Masz szczęście, że napisałeś to jako facet o imigrantach na tym forum, bo jakby jakaś panna rzuciła takim argumentem wyssanym z palca w rezerwacie to szydera nie miałaby końca. 

 

To są zresztą nieśmieszne żarty. Fakty, kolego, fakty. Chcę takie dofinansowanie - podaj dowód, że istnieje. Wskaż je. To nie powinno być trudne, wskazać dowody na istnienie dofinansowania. 

 

Resztę tego bełkotu litościwie przemilczę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Napisałeś, że dzięki PiS państwo dofinansowuje przedsiębiorcom zatrudnianie Ukraińców. Podaj podstawę prawną, na podstawie której można się o takie dofinansowanie ubiegać. Proste. 

Umowa zawarta między PiS i PO o zabezpieczeniu społecznym, żeby otrzymać prawo do świadczeń Ukraińcy muszą tylko mieszkać na naszym terytorium.

Ideą tej umowy było danie przywilejów powracającym do Polski repatriantom, ale nie ''przewidziano'', że ich beneficjentami staną się imigranci zarobkowi z Ukrainy, teraz rozumiesz? co mnie obchodzi Twoje prawo i jakieś wydumane dowody, napisałem Ci ile znaczy prawo i ustawy w tym kraju, więc nie powtarzaj jak małpa w cyrku argumentów z dupy, bo ośmieszasz się.

 

Obecnie zdecydowanie najczęściej wypłacanym świadczeniem dla mieszkających w Polsce Ukraińców jest 500+.

W pierwszym kwartale 2017 roku pieniądze z tego tytułu wypłacono na niemal 6,5 tys. ukraińskich dzieci. Kosztowało to 5 mln zł. Ale oczywiście Ty zaprzeczysz, no bo trzeba Ci wyciąg z konta albo z czegoś innego żebyś uwierzył.

 

9 minut temu, tytuschrypus napisał:

Masz szczęście, że napisałeś to jako facet o imigrantach na tym forum, bo jakby jakaś panna rzuciła takim argumentem wyssanym z palca w rezerwacie to szydera nie miałaby końca.  

 

Szyderę to ja mam z Twoich postów :P

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

Chcę takie dofinansowanie - podaj dowód, że istnieje.

Jako Ukrainiec, masz do tego prawo, wystarczy iść do urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.