Skocz do zawartości

PiS i ich miłość do Ukraińców.


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Znów się kompromitujesz. Już pisałeś, że co Ty masz ukrowi na konto zajrzeć? Teraz piszesz ze znajomego musisz zapytać.

W sumie to masz racje, bo jak by się okazało co się ma okazać, to oznaczało by że się skompromitowałeś :) ale rozumiem, mechanizm obronny :) 

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Już pisałeś, że co Ty masz ukrowi na konto zajrzeć? Teraz piszesz ze znajomego musisz zapytać..

a potem

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

A wiesz Ty, że dofinansowań się nie płaci na czarno, w kopertach pod stołem tylko to są ogólnodostępne informacje? Dlaczego masz taką trudność ze wskazaniem jego istnienia? To nei jest czarna magia. 

 

Albo tak, albo tak, zdecyduj się chłopie czego chcesz, bo jeszcze pomyśle żeś baba :P

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Skalę uprzedzeń i "merytorycznego" podejścia w tych sprawach na forum pokazuje to, że tylko ja Cię wyśmiewam otwarcie, gdyby rzecz nie dotyczyła Ukraińców to byłoby takich więcej, jak w innych, bardziej neutralnych tematach w których ktoś jebnie podobną bzdurę. Smutne to w sumie. 

Jesteś tak zapatrzony w siebie, albo dali Ci grubą kopertę że nawet nie zadałeś sobie trudy żeby pomyśleć skąd biorą się takie uprzedzenia, co pokazuje że jakakolwiek dyskusja z Toba nie ma sensu, bo Twoje uprzedzenia i ignoranctwo w tej kwestii są znacznie większe, co dobitnie ukazuje Twój stosunek do ewentualnego przyswojenia sobie skąd takie uprzedzenia pochodzą, zapoznania się z drugą stroną barykady, bo o zrozumienie tego Cie nie proszę, bo to ponad Twoje zdolności :P 

 

Natomiast manifestujesz swój ból dupy sugerując że jesteś tu prześladowany, bo dobitnie to chciałeś przekazać w tym poście co jest moim zdaniem śmieszne, pokazujesz tym samym proste myślenie zdradzające ''kulture'' wschodnią

''Jak się ze mną zgadzacie, to jest ok, jak nie to wszyscy są przeciwko mnie i czuje się prześladowany''

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tytuschrypus napisał:

@HodowcaKrokodylitak, znam ich osobiście i to mi wystarczy.

 

Problem w tym, że to jest ignorancka postawa.

 

BTW Jeżeli całość zagadnienia Cię nie interesuje, to po co w ogóle zabierasz głos? Aby wypisywać banalną propagandę politycznej poprawności?

 

Cytat

Tak jak napisałem jest to moja opinia, a mam jak widzę do niej większe podstawy niż większość się tu udzielających.

 

Nie, nie masz, bo Twoje podejście cechuje ignorancja.

 

Cytat

Zarówno oni, jak i my mamy pojebanych polityków.

 

Czy dobrze rozumiem, że właśnie próbujesz wcisnąć mi tę żenującą bajeczkę politycznej poprawności, według której to tylko i wyłącznie kwestia "pojebanych polityków", a porządki panujące danym w państwie jakimś cudem nie mają wpływu na mentalność mieszkających tam ludzi?

 

Cytat

A Ty mylisz politykę z kulturą i na gruncie kulturowym owszem, znacznie nam do nich bliżej.

 

Nie, ja niczego nie mylę - natomiast Ty jak widać nie do końca znasz znaczenie słowa "kultura". Czy mógłbyś łaskawie zapoznać się z jego znaczeniem, zanim ponownie go użyjesz?

 

 

Cytat

Określenie "zachód", wybacz, nie ja wymyśliłem.

 

Co nie zmienia faktu, że posłużyłeś się nim w poroniony sposób.

 

Cytat

O co Ci ze wstydem chodzi, nie wiem.

 

Naprawdę nie znasz pojęcia "pedagogika wstydu"?

 

Ciekawy tekst na ten temat ukazał się w lewicowej Krytyce Politycznej. BTW publicznie oznajmiam, że nie mam poglądów lewicowych - linkuję ten artykuł dlatego, że ludzie o poglądach liberalnych często kłamią, że "pedagogika wstydu" to jakiś wymysł, propaganda prawicy.

 

http://krytykapolityczna.pl/kraj/majmurek-iii-rp-czyli-dwie-cele-wstydu/

 

Cytat

A jeśli uważasz, że mentalnie do przedstawicieli tzw. zachodniej Europy jest nam blisko, to chyba Ty się za dużo gw naczytałeś.

 

1. Akurat GW uprawia wcześniej wspomnianą "pedagogikę wstydu" i mówi Polakom coś odwrotnego.

 

2. Różnica pomiędzy Polakami, a dowolnym narodem Zachodu jest nie większa, niż różnica pomiędzy niektórymi narodami Zachodu.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, HodowcaKrokodyli said:

Problem w tym, że to jest ignorancka postawa.

Dokładnie. Pisze mi że to co ja piszę to za mało, a jego ocena sytuacji jest podparta jednym znanym Ukrem, który robi po 12 godzin, i to jest więc twardy dowód pod wszystkie tezy jakie są tu poruszane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

"Nowy wspaniały świat" - tą nazwę wziąłem z książki Huxleya, podobno podobną do "1984" Orwella (który był o ironio komunistą)

Nowy Wspaniały Świat to plagiat opowiadań Mieczysława Smolarskiego, "Miasto Światłości" i "Podróż poślubna pana Hamiltona"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

BTW Jeżeli całość zagadnienia Cię nie interesuje, to po co w ogóle zabierasz głos?

Skąd wniosek, że nie interesuje? 

 

Interesuje mnie rzetelne przedstawianie faktów, tu widzę głównie uprzedzenia a faktów mało. Za to widzę klasyczną retorykę, że kto nie z nami ten przeciw nam, i w ogóle mało świadomy rzeczywistości. Interesuje mnie, jaki wpływ ma ideologia i uprzedzenia na postrzeganie rzeczywistości - jak widać duży, bo dostrzega się nawet rzeczy, które nie istnieją, ale do tezy i uprzedzeń pasują. 

 

A jeśli już przy faktach i nie istniejących rzeczach jesteśmy, to też uważasz że PiS dofinansowuje 800 zł za Ukraińca? Dowiem się? Bo sprytnie wcześniej tę kwestię zignorowałeś. 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Nie, nie masz, bo Twoje podejście cechuje ignorancja

Ignorancja = myślenie inaczej niż elita prawactwa. Jeśli brak ignorancji cechuje się takimi "faktami" jak tu wymieniane to gratki. Dajesz się ogłupić takiej samej propagandzie, tylko uderzającej z prawa zamiast lewa. 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

żenującą bajeczkę politycznej poprawności, według której to tylko i wyłącznie kwestia "pojebanych polityków",

Zauważam zabawną w swojej naiwności retorykę, według której każdy prawak wszystko co niezgodne z jego światopoglądem próbuje stygmatyzować nazywaniem politycznie poprawnym. Wolę rzeczy zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Tak, to kwestia polityków. U nas politycy opowiadają rzeczy, z którymi ja się nie utożsamiam. Żyje w tym kraju, gdzie politycy pieprzą głupoty a mimo to jak to ładnie określasz nie występuje u mnie zjawisko:

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

 panujące danym w państwie jakimś cudem nie mają wpływu na mentalność mieszkających tam ludzi?

No na mnie w tym zakresie np pierdolenie Jarka czy innych polityków nie ma. Na Ciebie ma? Być może. 

 

I tam, wyobraź sobie, są takie oszołomy jak niektórzy tutaj, kropka w kropkę identyczni, tacy sami durni politycy ale są też normalni ludzie i trzeba być nieźle zaślepionym i indoktrynowanym by tego nie widzieć. Indoktrynowanym takimi pierdami jak te rzekome dofinansowania. 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Nie, ja niczego nie mylę - natomiast Ty jak widać nie do końca znasz znaczenie słowa "kultura

Myślę, że znaczenie znam znacznie lepiej od Ciebie ;) ale zanim będziesz tak miło prosił, uzasadnij. Czymże więc w tym kontekście jest kultura? 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Co nie zmienia faktu, że posłużyłeś się nim w poroniony sposób

Zmienia fakt, bo posłużyłem się nim w takim rozumieniu i takim kontekście, w jakim się nim powszechnie posługuje, odnosząc się do powszechnych poglądów właśnie. Chyba że negujesz, że w Polsce używa się tego określenia jako synonimu lepszego świata, bimbając sobie na błyskotliwie przez Ciebie wyłapaną różnicę między Włochami a Niemcami. Używa się tak, czy nie? 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Naprawdę nie znasz pojęcia "pedagogika wstydu"?

Znam, ale nie widzę jego emanacji w mojej wypowiedzi. 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Różnica pomiędzy Polakami, a dowolnym narodem Zachodu jest nie większa, niż różnica pomiędzy niektórymi narodami Zachodu.

Nawiasem mówiąc, to nie jest fakt tylko Twoja opinia. Moja jest taka, że różnica między Polakami a Rosjanami jest mniejsza niż Polakami a tzw. Zachodem, np. Niemcami, Szwedami (tak wiem, są na północy, na wypadek gdybyś chciał znów zabłysnąć), naszymi ulubionymi Amerykanami czy Anglikami lub Francuzami. Nie widzę w tym stwierdzeniu nic kontrowersyjnego, no ale jak się ma parcie na bycie częścią cywilizacji zachodniej i uważa się Polaków za pasujących do niej to się właśnie czy chcesz czy nie wpisujesz w poglądy lansowane w GW. Śmiechowo. 

 

1 godzinę temu, The Motha napisał:

Natomiast manifestujesz swój ból dupy sugerując że jesteś tu prześladowany, 

Nic takiego nie napisałem. Wiem, że insynuacje są Ci bliskie i ciężko Ci bez ich stosowania, ale wskaż fragment. 

 

Całym zaś tym szczekaniem próbujesz zamaskować fakt, że w pierwszym poście wymieniając te wszystkie pierdoły z rozpędu wymieniłeś coś o czym rzekomo słyszałeś od znajomego (zapewne przeczytałeś na prawackim portaliku) i nie zrozumiawszy, uznałeś za pewnik. I wymieniłeś dofinansowanie, którego NIE MA, co w każdym innym temacie zamknęłoby dyskusję uznając Cię za nieszkodliwego wariata i frustrata (czyli jak ja obecnie). 

 

Ale takiego dofinansowania nie ma, a Ty co typowe w temacie relacji Polsko-Ukraińskich zwyczajnie w tym temacie skłamałeś. Jeśli nie - dowody. 

 

Ale wiem, wiem, Ty musisz znajomego zapytać zamiast wpisać w Google i rzucić mi pierwszym lepszym odnośnikiem ?

 

Dramat, dzicinada i merytoryka kompromitująca niestety nasze Forum. 

 

@AR2DI2ponieważ sytuacja nei dzieje się pierwszy raz to zapytam - nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie czytasz dokładnie czy celowo przeinaczasz? Wyraźnie pisałem, że znam X takich osób, z czego jednemu małżeństwu wynajmuję mieszkanie (płacą terminowo, czego nie mogłem powiedzieć o wszystkich szlachetnych Polakach, członkach Narodu Wybranego), innych Rosjan znam dobrze. Czyli owszem, więcej niż Ty możesz napisać i napisałeś.

 

W ogóle proszę was. Kolesie piszący jeden przez drugiego o manipulacjach mediów i spiskach wierzący w każdy pierd wypuszczony przez prawackie media, nawet tak niedorzeczny jak te dofinansowania,

o ile wam tylko pasuje pod tezę.

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tytuschrypus said:

ponieważ sytuacja nei dzieje się pierwszy raz to zapytam - nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie czytasz dokładnie czy celowo przeinaczasz? Wyraźnie pisałem, że znam X takich osób, z czego jednemu małżeństwu wynajmuję mieszkanie (płacą terminowo, czego nie mogłem powiedzieć o wszystkich szlachetnych Polakach, członkach Narodu Wybranego), innych Rosjan znam dobrze. Czyli owszem, więcej niż Ty możesz napisać i napisałeś.

Ok, przyjąłem. I teraz pytam: czy na podstawie tego że Ty znasz kilku Ukrów wysnuwasz swoje wnioski mówiące o tym, że ich masowe przybywanie Polski nie będzie szkodliwe w przyszłosci?

Napisałem ci też, że znam kilku Rosjan z którymi mieszkałem przez wiele miesięcy w jednym domu. To co kurwa Twoje znajomości są bardziej bo Ty tak uważasz?

I nie stosuj tutaj zagrywek Arch'owskich. Widzę, że to tty często nie kumasz tego co czytasz. Albo propaganda lewacka już ci mózg wypaliła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, doler said:

Ukraina to kolejny kraj do wydojenia przez NWO.

Nie dziwne - Amerykanie zainwestowali w Pomarańczową Burdę 2/Euromajdan(ek) 5 mld $ (wiemy to od sekretarz stanu Victorii Nuland, tej od "F**k the EU") i spodziewają się zwrotu z inwestycji. I ten zwrot już jest. Ukraina, która nie miała długu w MFW w ciągu roku doszła do 50 mld $ długu (wtedy prawie 100% PKB) i jest totalnym bankrutem a rządzą nią korporacyjni watażkowie z namaszczenia US i rąsia w rąsię ONZ.

Wywołali na Ukrainie "aksamitną rewolucję" na obraz i podobieństwo tej w Arabii/2011 a wcześniej tej na Bałkanach/1992 i stąd się wzięli ci wszyscy "uchodźcy". Nie byłoby tu tylu Ukraińców (a w UE Arabów/murzynów) gdyby im Amerykanie nie rozpieprzyli kraju. A PiS im tylko w to graj. Już wtedy się udzielali na Ukrainie, za darmo. Teraz po tym co pokazują w sprawie Ukraińców i żydowskich żądań widać w czyim działają interesie.

 

5 hours ago, doler said:

Coś mi się wydaje, że zawsze to będzie teren buforowy między Zachodem a Rosją.

Terenem buforowym to my jesteśmy, od ponad 1000 lat. Już Otton III tak nas traktował. Udało mu się ochrzcić polskiego księcia w obrządku rzymsko-katolickim aby był przeciwwagą dla ruskiego prawosławia. Gdyby się czuł na siłach do by nas podbił ale ponieważ sam nie był zbyt silny więc sobie wymyślił, ze stworzy bufor pomiędzy swoimi konkurentami na Rusi i mu się udało.

Sama Ukraina nigdy nie była buforem bo nigdy nie stała na drodze między Wschodem a Zachodem. Ani kiedyś, kiedy większość czasu w zasadzie nie istniała, ani teraz - Rosjanie/Niemcy jakby potrzebowali to mogli by Ukrainę ominąć więc to nie jest jakiś szczególny problem. Większy problem stanowi Polska i to jest jeden ze sposobów żeby się tego problemu pozbyć.

 

 

-- ED:

Jeszcze jedno: jak myślicie jaki ma wpływ na płace napływ 3 milionów roboli do kraju w którym pracuje 17 milionów Polaków? To jedyne 17% czyli ponad 1/6. Czy wzrost podaży siły roboczej o 1/6 sprawi, że płace (w magiczny sposób) wzrosną czy też może raczej spadną?

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

stosuj tutaj zagrywek Arch'owskich.

Póki co to Ty głównie robisz i jak zauważyłem moment wcześniej, masz problemy z czytaniem. 

 

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Widzę, że to tty często nie kumasz tego co czytasz. Albo propaganda lewacka już ci mózg wypaliła. 

Napisał gościu, który wierzy w każdy pierd podany przez prawackie portaliki, o ile tylko pasuje mu to do światopoglądu. Nawet jak to wyimaginowane dofinansowania. Faktycznie w chvj kumaci jesteście ?

 

Szkoda, że w UK chyba pracujesz, bo Twojemu szefowi z tego co czytałem koło nosa przechodzi minimum 2400 miesięcznie ?

 

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

teraz pytam: czy na podstawie tego że Ty znasz kilku Ukrów wysnuwasz swoje wnioski mówiące o tym, że ich masowe przybywanie Polski nie będzie szkodliwe w przyszłosci?

Nie. Pisałem o podstawach mojej oceny wcześniej. Ich masowe przebywanie tu ma takie podstawy i przyczyny jak każda emigracja zarobkowa i takie same konsekwencje. Nie większe, niż nasze w Reichu żeby daleko nie szukać. Też wrogowie, historycznie może i więksi. Nie zabraniałbym tego, ale i nie dopłacał na przykład - był o tym temat. Z racji na podobieństwo kulturowe nie widzę takich niebezpieczeństw, jak z muslimami np we Francji. Jeśli będzie inaczej, to będę takim przeciwny, bo jestem przeciwko debilom, leniom i ćwokom. Niezależnie od narodowości, i tu się różnimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Perun82 napisał:

Była Jugosławia nic nie nauczyła.

Kompletnie inna płaszczyzna. Co Ty, nie wiesz jakie były powody konfliktu tam?

 

Sorry, ale ciężko brać serio gości wierzących w każdą rzecz świadcząca na niekorzyść Ukraińców jak te glupawe, zmyślone dofinansowania. Propaganda. Toteż mało kto was serio bierze i to zrozumiałe. Deal with it. Takimi wpisami jak ten zaczynający ten temat nie pomagacie sobie, bo się kompromitujecie merytorycznie. Nie dlatego, że jesteście kumaci a inni są zmanipulowani. To ktoś, kto wierzy w każdą taką pierdołę jak te 800 zł jest zmanipulowany. Jeśli wierzy w coś co nie istnieje, to chyba jasne. 

 

Tacy tutaj jesteście czuli na manipulacje a nie widzicie, że powtarzanie iż PiS stworzył takie dofinansowanie mimo że go nie ma to jest właśnie manipulacja? 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

Tacy tutaj jesteście czuli na manipulacje a nie widzicie, że powtarzanie iż PiS stworzył takie dofinansowanie mimo że go nie ma to jest właśnie manipulacja? 

Faktem jest coraz większa ich liczba w Polsce. W moim mieście 15%. To jest duży obszar do zagospodarowania politycznie. Jednostki zawsze wydają się sympatyczne, ale im większa grupa tym większe potencjalne problemy. 

 

Mnie nie interesuje 800 zł czy inne narzędzia. Mnie interesuje fakt bezkrytycznego przyjmowania ile się da zza Buga. 

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

Takimi wpisami jak ten zaczynający ten temat nie pomagacie sobie, bo się kompromitujecie merytorycznie.

O bezmyślnym przyjmowaniu "bliskich" kulturowo? 

 

http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/mpk/a/jezyk-ukrainski-w-biletomatach-mpk-wroclaw-przyjazny-ukraincom,13069869/

 

http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/ukraincy-beda-mieli-swoja-podstawowke-zaplaci-miasto,11794400/

 

https://wroclaw.gosc.pl/doc/3952759.Chcemy-by-Ukraincy-nadal-do-nas-przyjezdzali

 

Cytat

 

- Wrocław jest otwarty dlatego przyciąga Ukraińców. Ich wybór daje ogromny skok temu miastu do przodu. Są to takie biznesy jak deweloperka, restauracje, hostele, wynajem mieszkań, nie mówiąc o konsumpcji. Wśród studentów największa grupa poza mieszkańcami Wrocławia to Ukraińcy, dlatego całkowicie popieram przywitanie ludzi z Ukrainy w ich języku, zwłaszcza w tych bramach Wrocławia jak dworzec PKP czy lotnisko - przemawiał  Konsul Honorowy Ukrainy we Wrocławiu.

Jak przyznał, chciałbym, by drugim językiem, którym posługujemy się w komunikacji i udzielaniu informacji w stolicy Dolnego Śląska, był język ukraiński. Bariera komunikacyjna może bowiem naprawdę zamknąć komuś drogę do lepszego życia. Dlatego Informacja musi być dobrej jakości.

 

 

Mniejszość  będzie kolejnym polem manipulacji zarówno ze strony USA jak i Rosji. Ale przecież oni są tacy fajni. 

 

 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, tytuschrypus said:

Napisał gościu, który wierzy w każdy pierd podany przez prawackie portaliki

Ty sobie daruj, juz ci powiedziałem. łykasz każda lewacka spierdolinę jako swoje poglądy i śmiesz wypominać komuś, że coś czyta i analizuje, ze źródeł które ci nie pasują światopoglądowo? hahahah

Podsumujmy.

Twoje postulaty to:

a - Ukry sa nam blizsi mentalnie niż ludzie zachodu. To twoja opinia, nie twarda wiedza. Ja sądze odwrotnie. Słowo za słowo.

b - nie ma zagrożenia w ich licznym przybywaniu do Polski. To ze twoja percepcja czegoś nei wyłapuje, nie świadczy jeszcze że tego nie ma. Kolejna bzdura.

c - Ty znasz sprawy bo znasz kilku ruskich i ukrów. Ja tez znam i twierdzę z g wiesz. Słowo za słowo.

I co dalej?
Jakie jeszcze prawdy wiary masz tutaj do wyłożenia maluczkim?

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Perun82 said:

W byłej Jugosławi podsycano nienawiść jednym wobec drugich. Robiły to siły zewnętrzne. A najbardziej ucierpiały na tym rodziny mieszane. Jeżeli ktoś nie widzi z zagrożenia używania mniejszości w sposób instrumentalny - szanuję. 

Jugosławia to była międzynarodowa robota, ze szczególnym uwzględnieniem interesów Niemieckich. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Perun82 said:

Faktem jest coraz większa ich liczba w Polsce. W moim mieście 15%. To jest duży obszar do zagospodarowania politycznie. Jednostki zawsze wydają się sympatyczne, ale im większa grupa tym większe potencjalne problemy. 


Lewacto jest jak dziecko we mgle. Infantylne, naiwne, dyletanckie. Im nic nei wytłumaczysz bo wszystko jest dla nich spiskowe. Dopiero jak ich w dupę to kopnie to zaczynają kumac ze coś tutaj nie gra.

Pojedyńczo, w kontaktach międzyludzkich osobnik może być przesympatyczny. Tylko że to nei zmienia faktu, że utożsamia się z interesami ukraińskimi, nie Polskimi. To tak ciężko lewactwu pojąć.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, AR2DI2 said:

Jugosławia to była międzynarodowa robota, ze szczególnym uwzględnieniem interesów Niemieckich.

Nie tylko niemieckich. George Soros kiedyś w jakimś wywiadzie się chwalił, że "wiele się nauczył w Jugosławii". Mówisz i masz - ot sam się chwali na stronach OSI.

Zresztą nie kto inny jak NATO zaprowadzało porządek w czasie słynnej wojny, więc oni (i ich właściciel, czyli USA) jak najbardziej też mieli interes.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, wrotycz said:

George Soros kiedyś w jakimś wywiadzie się chwalił, że "wiele się nauczył w Jugosławii".


I wracając do tematu Ukrów w Polsce.

Takie doświadczenia pokazują jak łatwo rozpierdolić państwo które jest mixem narodowości, kultur itd. Wystarczy, że ktoś z kasą zaproponuje wtedy aby Ukry ogłosili secesję Województwa Podkarpackiego (teraz wydaje się śmieszne i niemożliwe, ale gdyby tym samym Ukrom powiedzieć że Krym stracą też by był śmiech), że on to wesprze finansowo,  i mamy w Polsce wojnę.

Tak to kurwa trudno ogarnąć lewakom.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

Mnie nie interesuje 800 zł czy inne narzędzia.

A powinno, bo jeśli takie pierdy są publikowane a są bzdurami, to nie powinny w nie wierzyć osoby, które uważają się właśnie za niepodatne na manipulacje. Bo jeśli to jest pierd, to co z innymi tego typu rewelacjami? 

 

I to jest właśnie zabawne, że czytam non stop o kreowaniu czegoś przez media, o tym że ktoś rozumie więcej niż ta ciemna, nie nienawidząca ukrów hołota, a potem okazuje się że tym samym ludziom można pocisnąć kit i oni łykają. Beka. 

 

@AR2DI2, @Wernontak jak pisałem, śmiesznie wygląda jak wyzywacie kogoś od "łykającego" cokolwiek, jak sami łyknęliście pierdoły o 800 zł dofinansowaniu. A wy dalej kumatych i niemanipulowalnych nielewaków zgrywacie ?

 

To jak? Jest to dofinansowanie, czy to jest prawacka propaganda? Dowiem się w końcu? Bo coś pierdolisz o "analizowaniu" źródeł z którymi się nie zgadzam. To Ty się zgadzasz? Prawda to z tym dofinansowaniem czy nie? To proste pytanie. 

 

Doszliśmy tutaj do absurdu. Gościu żeby pojechać Ukraińców wymienia coś, co jest ściemą,klamstwem i manipulacją. Ja o tym wprost piszę, a wy dalej pieprzycie coś o lewactwie. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

tak jak pisałem, śmiesznie wygląda jak wyzywacie kogoś od "łykającego" cokolwiek, jak sami łyknęliście pierdoły o 800 zł dofinansowaniu.

Pokaż mi zdanie gdzie mówię, że potwierdzam te 8 stów. Czas start. Na razie jesteś kłamcą, któremu nie wierzę w nic. Dajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wernon napisał:

Pokaż mi zdanie gdzie mówię, że potwierdzam te 8 stów. 

To pytam. Bo coś pierdolisz o lewactwie, gdy ją piszę że takie dofinansowanie nie istnieje i ktoś kto twierdzi że istnieje jest kłamcą. 

 

Jest informacja o tym dofinansowaniu prawdziwa, czy jest prawackie kłamstwo? 

 

@AR2DI2same here. Pierdolisz o lewactwie, a ja śmieję się z prawackich bzdur o dofinansowaniu i nazywam prawacką propagandą wynikającą z uprzedzeń. Tak, niektórzy potrafią dostrzec że oprócz lewackiej propagandy jest prawacka. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tytuschrypus napisał:

cokolwiek, jak sami łyknęliście pierdoły o 800 zł dofinansowaniu.

Nie,m nie pytasz kłamco. Stwierdziłeś. Pokazuj ten cytat, a nie się tutaj teraz wykręcasz jak chłopaczek w krótkich spodenkach. W sumie stała twoja zagrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.