Skocz do zawartości

PiS i ich miłość do Ukraińców.


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wernon napisał:

Nie,m nie pytasz kłamco.

Ekhm

 

13 minut temu, tytuschrypus napisał:

To jak? Jest to dofinansowanie, czy to jest prawacka propaganda? Dowiem się w końcu?

Ponawiam, bo pytanie padło chłopcy prawaczkowcy @AR2DI2. Prawda, czy nie? 

 

Jakoś nikt kurva z kumatych i znających prawdę i wrednych krwiożerczych ukrach nie chce napisać. Czy gadka o 800 zł dofinansowania to prawda, czy prawackie kłamstwo? 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tytuschrypus napisał:

A powinno, bo jeśli takie pierdy są publikowane a są bzdurami, to nie powinny w nie wierzyć osoby, które uważają się właśnie za niepodatne na manipulacje. Bo jeśli to jest pierd, to co z innymi tego typu rewelacjami? 

Mnie interesuje inny aspekt. Mają już szkoły, chcą dwujęzyczności. To są fakty a nie domniemania. Dopiero za jakiś czas wyjdzie, ile rzeczywiście wynosi pomoc. Ale wtedy będzie za późno, bo będą mocnym elektoratem na polskiej scenie politycznej. Teraz się ich obawia i wycisza pewne sprawy. A co będzie jeśli będą silniejsi?  

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Perun82 napisał:

Mnie interesuje inny aspekt.

A ja na zasadzie analogii mam świadomość, że jak jest propaganda lewacka, to jest i prawacka. Jedna i druga jak to propaganda równie prawdziwa. Więc jak czytam te bzdury z pierwszego posta to śmiać mi się chce, bo to zapewne taka sama bzdura jak ten jeden punkt. 

 

@AR2DI2drogi prawaczku, podałem cytat powyżej. Wiem, że z czytania słabo.

 

Pytałem zgodnie z cytatem i ponawiam - prawda z dofinansowaniem 800 zł czy jest to oszczersteo wymierzone w Ukraińców? Proste pytanie. Jesteście kumaci, znacie te wszystkie spiski wrogich nam narodów, to pewnie wiecie. 

 

@Wernonpisałem, że pytałem i podałem cytat z tego pytanie. Jak nie rozumiesz, Twój problem.

 

Widzę, że przez prawackie klawiaturki nie przejdzie, że prawackie portaliki mogą kłamać ?nie to co gw i TVN, nie?

 

Ech, kurva, tropiciele ukrowskich, pedałowskich i lewackich spisków pożal się borze. Dramat. Dorosłe chłopy. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Jedna i druga jak to propaganda równie prawdziwa

Mam w nosie lewackie, prawackie i inne podejścia. Niekontrolowany napływ nie jest dobry na dłuższą metę.  Podałem Tobie namacalne przykłady. To nie jest propaganda, to jest rzeczywistość. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, AR2DI2 napisał:


Takie doświadczenia pokazują jak łatwo rozpierdolić państwo które jest mixem narodowości, kultur itd. Wystarczy, że ktoś z kasą zaproponuje wtedy aby Ukry ogłosili secesję Województwa Podkarpackiego (teraz wydaje się śmieszne i niemożliwe, ale gdyby tym samym Ukrom powiedzieć że Krym stracą też by był śmiech), że on to wesprze finansowo,  i mamy w Polsce wojnę.

Tak to kurwa trudno ogarnąć lewakom.

Również pd lubelskie.

Wystarczy popatrzeć na kopuły obecnych kościołów i widać, że przed wojną były to tereny mocno mieszane.

Prawosławni są obecnie mocno aktywni, nawet TVP chyba na dwójce transmitowało na żywo uroczystości z Grabarki kilka dni temu.

 

A może ktoś nam szykuje 2 języczne państwo?

Coś w stylu unii z Litwą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Brat Jan said:

A może ktoś nam szykuje 2 języczne państwo?

Szykuje się rozpierdol.

Mieszanie odbywa się po to aby z jednolitego kraju jakim jest Polska pod względem etnicznym i narodowościowym, zrobić kraj mieszany, z grupami narodowościowymi o róznych interesach. 

Pomijając lewackie pierdolenie, bo lewactwo nic nigdy nie kuma, nie wolno tworzyć precedensów przyczółkowych nawet z marną obsadą mniejszościową. Dlaczego?
Na przykładzie islamistów.

Wystarczy, że w Polsce byłaby jakas mniejszość muzułmańska. Kiedy Muzułmanie zdobywają zachód, ta grupa zaczyna krzyczeć że jest dyskryminowana w Polsce. "Swiat islamski zbulwersowany taką ksenofobią Polaków czuje uzasadnioną interwencję zbrojną w Polsce w celu oswobodzenia uciskanej mniejszości muzułmańskiej". Tak samo może być z Ukrami. 

Wiele razy ternowały realnie taki scenariusz rózne kraje imperialne min USA czy UK lub Francja. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to naród ludzi zwyczajnie durnych, dla którego największym wrogiem jest inny polak. Ukraińcy to z kolei twór narodowościowy, który mimo tego że nawet nazwę ma polską to jest najlepiej zorganizowanym "narodem" na świecie. Do tego są to ludzie okrutni, dla nich pszechy są wrogiem numer 1, nie dajcie się zwieść pozorom, każdy ukrainiec to utożsamienie podłości. Teraz przyjeżdżają do pracy, ale zaczną się tu osiedlać i wtedy dopiero się zacznie wołanie o prawa, oskarżenia o wykorzystywanie i inne cuda na kiju. I oni wygrają, będą mieli za sobą państwo własne jak i nasz rząd "patriotyczny", do tego różne organizacje antyfaszystowskie itp. Polak będzie robił na ukraińców na zasiłkach, na ukraińców w rządzie i na to co sobie wymarzą.

Dla pisu tacy ukrowie to same korzyści bo i zagłosują, popracują, a co moim zdaniem najważniejsze dla wszystkich partii to ukraińcy przyniosą nowe problemy na które oczywiście trzeba będzie znaleźć remedium.

 

Co do mentalności ukrów to doskonale można ją zobaczyć w Sienkiewiczowskiej "czerni". Nic się nie zmieniło dalej jest to dzicz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Wernon said:

Pokazuj ten cytat, a nie się tutaj teraz wykręcasz jak chłopaczek w krótkich spodenkach. W sumie stała twoja zagrywka.

 

5 hours ago, AR2DI2 said:

...tutaj epietet więc wykropkowany. Nie kombinuj jak muł pod górę, a dwaj ten cytat.

@tytuschrypus On nigdy nie pokazuje cytatów ani źródeł. Jest ponad to. Taki mózg nie musi. Ciebie wypunktuje od razu ale on nie musi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kniaź z Bajki napisał:

Teraz przyjeżdżają do pracy, ale zaczną się tu osiedlać i wtedy dopiero się zacznie wołanie o prawa, oskarżenia o wykorzystywanie i inne cuda na kiju. I oni wygrają, będą mieli za sobą państwo własne jak i nasz rząd "patriotyczny", do tego różne organizacje antyfaszystowskie itp. Polak będzie robił na ukraińców na zasiłkach, na ukraińców w rządzie i na to co sobie wymarzą.

Dla pisu tacy ukrowie to same korzyści bo i zagłosują, popracują, a co moim zdaniem najważniejsze dla wszystkich partii to ukraińcy przyniosą nowe problemy na które oczywiście trzeba będzie znaleźć remedium.

 

Wygląda na to, że już działają w tym kierunku, patrząc w jakiej formie przeszła ustawa "Mieszkanie na start":

 

https://nowakonfederacja.pl/mieszkanie-na-start-ale-dla-kogo/

 

?

 

Cytat

Brak kryteriów wiekowych, bardzo długi okres dopłat do czynszu oraz objęcie programem cudzoziemców wskazuje na to, że rzeczywistą intencją ustawy jest wspieranie mobilności na rynku pracy.

(...)

Najbardziej zadowolone z ustawy będą prawdopodobnie dwie grupy: posiadający prawo pobytu w Polsce gastarbeiterzy z Ukrainy oraz właściciele nowych mieszkań na wynajem

(...)

Jeśli ustawa miałaby spełnić swoje fundamentalne, deklarowane przez ustawodawcę cele i zapewnić Polakom dobry start na rynku pracy (niekoniecznie ten „pierwszy start”), nie powinna dotyczyć cudzoziemców, a możliwość dopłat do czynszu (być może wyższych niż proponowane) nie powinna być dłuższa niż 3-5 lat. Jeśli ktoś nie „wystartuje” w takim okresie, to zapewne nie wystartuje nigdy, dołączając w proponowanym przez rząd rozwiązaniu na wiele lat do grona beneficjentów państwowego systemu pomocy społecznej, którego ustawa podpisana przez Prezydenta Dudę jest, volens nolens, kolejnym elementem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Zaczyna się...Masz ten cytat czy nie?

Czego nie rozumiesz w zdaniu "masz cytat powyżej"? 

 

Chociaż jak czytam dalsze wizję i teorie to jesteś nieźle oderwany od rzeczywistości O.o to jest wrodzone, czy nabyte? 

 

@WernonTy również masz kłopot ze zrozumieniem tego zdania?

 

A jest to takie same pierdolenie i na tym samym oparte, co to nieistniejące dofinansowanie. Tylko prawaccy tropiciele spisków wszelakich ze szczególnym uwzględnieniem manipulacji lewackich mediów nabierają wody w usta i milczą, jak widzą równie kłamliwą manipulację prawacką i to skreśla was jako jakkolwiek obiektywnych. Po prostu dajecie upust uprzedzeniom. Jakby któryś z was je miał, to napisałby wprost że to jest problem ale jednak chłopak z tym jednym poleciał po bandzie bo to gówno prawda. Ale nie napiszecie tego ani nie przyznacie z powodu uprzedzeń. 

 

Dlatego jak pierdolicie o lewackich spiskach, gw, tvnach itd. to jesteście śmieszni, bo prawacy sami modelowo manipulują i wymyślają kłamstwa jak to właśnie rzeczone dofinansowanie. Ale, co jest szczytem hipokryzji, to prawacy ciągle pierdolą jakie to media są zmanipulowane i zakłamane :D

Wątpię, żeby tak 0-1 umysły zrozumiały powyższe. Ale dostaliście po raz kolejny proste pytanie: jest takie dofinansowanie, czy go nie ma i jest to prawackie kłamstwo? 

 

Bo na razie wygląda to tak:

 

2 prawaków pisze o tym dofinansowaniu @CalvinCandie i @The Motha. Żaden nie umie podać najmniejszego dowodu, że takie jest, piszą że jest i już i dodają swoje ulubione pierdy o lewactwie. Pytam się następnych kumatych prawaków @AR2DI2i @Wernonczy jest takie dofinansowanie czy nie. Odpowiedzi brak, za to znów ulubiona mantra o lewactwie i te same pierdy w kółko. 

 

Także drodzy chłopcy spod budki z piwem tropiący lewackie, państwowe i żydowskie spiski w swojej internetowej piaskownicy - wy twierdzicie, że problem jest i lewacka propaganda go bagatelizuje, a ja twierdzę że prawacka propaganda go wyolbrzymia, czego to pieprzenie o dofinansowaniu którego nikt tutaj nie umie ani udowodnić, ani jakoś nie chce przyznać że to kłamstwo jest świetnym dowodem. Macie wiarygodność przeciętnej baby dzięki temu. 

 

@Perun82no właśnie. Mnie żadna z tych propagand też nie interesuje. A większość tego tematu to właśnie prawacka propaganda. Czy niekontrolowany gigantyczny napływ jest dobry? Nigdzie i nigdy nie jest dobry i nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perun82 napisał:

O tym jakie środki poszły na ten cel, dowiemy się dopiero za jakiś czas. 

Już teraz wiemy, że część liczb jest tu fikcyjnych lub nieistniejacych i to się kładzie cieniem. Czy nie? I to nieistotny szczegół? 

 

@wrotycznie kłam prymitywne. Zawsze podawałem Ci źródła i nigdy nie byłeś równorzędnym partnerem do dyskusji, za to nie raz próbowałeś się przyjebać nawet tam, gdzie się zgadzalismy. Może to jakieś kompleksy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ty również masz kłopot ze zrozumieniem tego zdania?

Nie, nie mam. Pokaż ten cytat jeszcze raz, bo jakoś nie widzę go w twoich wpisach. Czekam dalej.

I skończ pierdolić w tonacji profesorskiej, bo ani za lotny umysłowo nie jesteś, ani wiedzy nie masz. Wszystko co piszesz to są zawsze lewackie konfabulacje, i zdania sklecone na bazie "wiedzy" którą można wyczytać w Gazecie Wyborczej. Jak każdy lewak, powtarzasz tylko to co ci kazali myśleć.

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tytuschrypus napisał:

2 prawaków pisze o tym dofinansowaniu

Podaj swoją definicje ''prawaka'' co to oznacza według Ciebie?

 

27 minut temu, tytuschrypus napisał:

Żaden nie umie podać najmniejszego dowodu, że takie jest, piszą że jest i już i dodają swoje ulubione pierdy o lewactwie

A Ty nie umiesz wskazać cytatu :) to nie są pierdy, to są fakty, a fakty są takie że Ukraińcy zawsze byli są i będą zagrożeniem dla Polski. Dostałeś już mnóstwo przykładów od chłopaków, linków w których jasno jest napisane że Ukraińcy są na wielu płaszczyznach w Polsce wspierani, Ty twierdzisz że to prawackie ''bzdury'' napisane pewnie przez nacjonalistyczne prawicowe organizacje :) wiec jak z Tobą dyskutować?

 

27 minut temu, tytuschrypus napisał:

Także drodzy chłopcy spod budki z piwem tropiący lewackie, państwowe i żydowskie spiski w swojej internetowej piaskownicy

Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, współczuje :) natomiast jak Ty to nazwałeś ''spiski'' to nie są spiski chłopie, każdy człowiek który jest choć trochę świadomy dostrzega takie zagrożenia, Ty próbujesz mi wmówić że są to teorie spiskowe, co tylko obnaża Twoją ignorancje i parcie w jednym kierunku, właśnie przez takich jak Ty cała Europa Zachodnia tapla się w swoim gównie :)a teraz chcesz aby taplała się również Polska, wtf?

 

27 minut temu, tytuschrypus napisał:

wy twierdzicie, że problem jest i lewacka propaganda go bagatelizuje, a ja twierdzę że prawacka propaganda go wyolbrzymia

Strasznie generalizujesz, świat nie jest czarno biały. Nikt nic nie wyolbrzymia, takie są fakty, ile razy można Ci to tłuc to łba? Więc jeszcze raz powtórzę, znam Ukrów, pracowałem z nimi, mieszkają w moim mieście i opinie o nich nie są przychylne, mało tego, mam koleżankę która pracuje w spółdzielni mieszkaniowej, twierdzi że to co wyrabiają w palę się nie mieści. Ja nie patrze na nich tylko pod kątem ekonomicznym, że nie ma kto pracować to ściągamy Ukrów, nie! jest mnóstwo Polaków ze Wschodu co z pocałowaniem ręki chcieliby wrócić i budować ten kraj, dlaczego ani razy się nie zająkłeś o tym że popierasz pomysł stworzenia tym Polakom warunków powrotu???

 

Co do Ukrainców, patrzę na nich pod kątem zachowania, mentalności, znajomości historii i stosunków miedzy nami a nimi na przestrzeni lat. Ty lecisz nowomową obecną, że nie ważne co było, ważne co teraz jest, skasujmy uprzedzenia, skoro tak, to jak odniesiesz się do ciągłego gloryfikowania Bandery i UPA na Ukrainie? oni jakoś o tym nie zapomnieli. Czyli jak Polak pamięta o historii to szowinista prawacki tak? ale jak Ukr pamięta to patriota, tak?

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, The Motha said:
30 minutes ago, tytuschrypus said:

wy twierdzicie, że problem jest i lewacka propaganda go bagatelizuje, a ja twierdzę że prawacka propaganda go wyolbrzymia

Strasznie generalizujesz, świat nie jest czarno biały. Nikt nic nie wyolbrzymia, takie są fakty, ile razy można Ci to tłuc to łba?



To jest stare lewackie pierdolenie, mające genezę w dyletanctwie i oszołomstwie typków którzy łykają propagandę, a do tego sami nie potrafią obserwować świata naokoło, a co ważniejsze wyciagać wniosków z tego co widzą, z historii itd.

W tym kontekście zawsze zadaję oszołomionemu lewakowi pytanie: lepiej jak ochroniarz w firmie jest nadgorliwy i wszędzie węszy podstęp, czy jak śpi sobie słodko w pokoju monitoringu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, AR2DI2 napisał:

Szukam i szukam i nie widzę tego cytatu w którym potwierdzam że 8 stów to prawda

Ależ kurwa odwracacie kotka ogonkiem. Bo oprócz czytania widać nie umiesz też szukać. Zadałem wyraźne pytanie czy to prawda czy nie, to Ty zacząłeś się w prawacki sposób dopytywać o tamto, by odpowiedzi na pytanie uniknąć. A ja Ciebie i tego drugiego prawaczka @Wernona zapytałem. Jakbyście posiadali namiastkę jaj to potrafili byście wprost napisać że to pierdolenie. 

 

Rozumiem, że w ten kulawy sposób nie wprost przyznajesz, że jest to kłamstwo i takiego dofinansowania nie ma. 

 

Widzisz, Ty oczywiście i cała reszta dziarskich prawaczków tutaj pewnie myślicie inaczej, ale wasz sposób myślenia, określenia, stosowane w dyskursie manipulacje i kłamstwa niczym się od sposobów lewactwa nie różnią. Tylko ideologia jest w przeciwną stronę. I dlatego ja traktuję was jak takich samych oszołomów. Równie groźnych jak lewactwo, tylko obecnie nie będące na świeczniku. 

 

19 minut temu, The Motha napisał:

Nikt nic nie wyolbrzymia, takie są fakty,

Chłopcze, podaj dowody na nieistniejące dofinansowanie, póki co ten stek prawackich bzdurę pomijam. Zdążyłem doczytać tylko durne pytanie kim jest prawak.

 

Wyobraź sobie swojego ulubionego lewaka, to jak myśli, jakie stosuje argumenty, jak manipuluje i zamień mu ideologię na przeciwną. To jest prawak. Ta sama swołocz

 

Dowiem się dziarscy patrioci drodzy, czy to dofinansowanie w kwocie 800 zł to prawda czy nie? Bohaterowie i prawdziwi Polacy @Wernon, @AR2DI2, @wrotyczi kto tam jeszcze? 

 

Bo póki co niczym się od lewaków w sposobie dyskusj, refleksyjnosci i kłamstwach nie różnicie. Smuteczek. 

 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.