Skocz do zawartości

PiS i ich miłość do Ukraińców.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, tytuschrypus said:

Ależ kurwa odwracacie kotka ogonkiem.

Nie pajacuj tylko pokaż mi ten cytat. Bo chwyty stosujesz jak typowa baba - wymyślasz jakąś bzdurę, wmawiasz ją komuś, a później tylko powtarzasz "przyznajesz się czy nie?". Takie zagrywki to sobie stosuj u fryzjera na koleżankach. 

Dawaj ten cytat. Jak nie masz to swoje lewackie idiotyzmy możesz serwować tam gdzie napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AR2DI2 napisał:

Dawaj ten cytat. Jak nie masz to swoje lewackie idiotyzmy możesz serwować tam gdzie napisałem wyżej.

To Ty właśnie taką babską zagrywkę stosujesz, zadając mi pytanie gdzie tak twierdzisz żeby odwrócić kotka ogonkiem. A ja napisałem, że pytam czy tak jest czy nie. Czy to dofinansowanie istnieje czy nie. Więc sobie wymyślasz, aby tylko się wprost nie określić. Jak cipka. 

 

Skończ pierdolić w babsko-lewacki sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Jakbyście posiadali namiastkę jaj to potrafili byście wprost napisać że to pierdolenie. 

Nie, przyjacielu mojej kozy. Nasz romans zaczął się od tego, że pierdoliłeś coś o tym, że ja poparłem to że 800 zł dla zasranego ukra to prawda. Wmawiasz mi to. Więc jak to udowodnisz, możemy dyskutować dalej. Na razie dalej jesteś tylko małym, zasmarkanym lewakie który jako argumentów używa kłamstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Daj ten cytat kobieto.

Dałem Ci cytat jedynego pytania które wam wprost zadałem, reszta to Twój babski wymysł albo celowa manipulacja. 

 

Zgadzasz się prawaczku z tym że to dofinansowanie istnieje czy nie? 

 

@Wernonto samo, prawaczku. 

 

Niczym się od znienawidzonego lewactwa nie różnicie. I taki wniosek z tego tematu, panienki. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AR2DI2 napisał:

Powiedziałem ci już na takie sztuczki łap koleżanki u fryzjera. 

Ten lewaczek to jakaś marna kurduplowata personka, która z braku wiedzy  stosuje sztuczki. Szkoda czasu na panienkę. Po prostu przewijać to lewackie pierdolenie oszołomskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, tytuschrypus said:

Dałem Ci cytat jedynego pytania które wam wprost zadałem,

Chuj mnie interesuje pytanie które zadajesz babo. 
Masz pokazać cytat gdzie potwierdzam te 8 stów. Nie kombinuj jak sucz w rui.

Wernon.
Tak, to lewak, a lewactwo zawsze stosuje tylko zagrywki, bo ich "dowody" rozwala się w pył w 3 sekundy.

Jebany ksenofob. Jak z domu wychodzi to kluczykiem na cztery spusty drzwi zamyka. Przed kim? Ukrami? 
Ale do kraju to juz wpuści każdego, bo to nie jego. Lewactwo to otępienie umysłowe. Nic więcej. Też zaczynam przewijać to co pisze to babsko, bo szkoda czasu na bzdury kurdupla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tytuschrypus napisał:

Chłopcze

Tak to sobie możesz mówić do swoich kolegów po fachu :P na żywo w mojej obecności jakbyś się do mnie tak zwrócił, dostałbyś w pysk.

19 minut temu, tytuschrypus napisał:

Dowiem się dziarscy patrioci drodzy

Tyle ile mogę tyle staram się mój kraj naprawiać, i zwracać uwagę na niebezpieczeństwa w przeciwieństwie do Ukraińców co ani historii nie mają ani swojego kraju, a jak wybuchła wojna na ich terenie to spierdalają jak szczury, bohaterowie od mordowania dzieci i kobiet, także w pełni rozumiem Ciebie że takie zachowania jakie prezentuje są dla Ciebie obce, jak na Ukra przystało, co nie? :P

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

na żywo w mojej obecności jakbyś się do mnie tak zwrócił, dostałbyś w pysk.

Na żywo, to się zakładam, że to taki mały zahukany człowieczek, który w necie rekompensuje swoje niedostatki. To widać po tym co i jak pisze. Taki babski styl. Czepinie się słówek, odwracanie kota ogonem, nerwy.

 

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

Tyle ile mogę tyle staram się mój kraj naprawiać, i

Lewactwo ma alergię na słowa "mój kraj". Oni są przecież nowoczesnymi obywatelami świata. Z przodu łata z tyłu łata, idzie obywatel świata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sonic napisał:

Opanujcie się ludzie. Idźcie lepiej na miasto nacjonalizacji Ukrainki.

Dają dupy u mnie w mieście nagminnie, łatwiejsze podobno od kupna piwa. Ja nie tykam, przecież to źródło wszelkich chorób, a pozatym wolę Białoruski lub Litwinki.

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Chuj mnie interesuje pytanie które zadajesz babo
Masz pokazać cytat

Bo Ty tak chcesz, dziewczynko? 

 

Pytałem o to samo od początku i dalej będę, Twoje rozkazy to tylko babskie odwracanie kotka ogonkiem. 

 

A tymczasem taką hołotę jak Ty cywilizowany kraje z tego co piszesz wpuściły, więc jak widać wielkiej szkody nie ma. 

 

@Wernonbla, bla, bla. Musisz mieć niechude kompleksy bo piszesz tak o każdym, kto ma inne zdanie od Ciebie. Typowa prawacka retoryka.

 

A tymczasem jedna z was swołocz, takie same oderwane od rzeczywistości oszołomy pełne kłamstwa jak lewactwo. Ten temat i kłamstwa o dofinansownaiach 800 zł to świetny przykład, jak rzetelne są prawaczki. Tylko tamci wycierają sobie pyszczki wolnością i równością, a wy troska2o kraj i patriotyzmem. Żal. 

 

@AR2DI2a co taka dziewczynka robi dla "swojego kraju" poza dumnym stwierdzaniem tego w necie? Jakbyś nie zrozumiał, to z takiego patriotyzmu każdy się śmieje. Pewnie jeszcze na plaży masz parawanik żołnierzy wykletych ?

 

Cały temacik to festiwal prawackiej kłamliej propagandy równie obrzydliwej jak kłamstwa lewaków. 

 

@The Mothajesteś chłopcem bo zakładasz temat z kłamstwami których nie umiesz udowodnić. Wszelkie argumenty ad personam tego nie zmienią. To samo tyczy się reszty dziarskich prawaczków tu zgromadzonych piszących na serio w temacie gdzie jedna z głównych tez jest wyssana z palca. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, tytuschrypus said:

robi dla "swojego kraju" poza dumnym stwierdzaniem tego w necie

Szkolę się cały czas. 

To lepiej niż pierdolić bzdury lewackie i srać we własne gniazdo. Tyle w twoim temacie babo. Jestes dla mnie zwykłą babą bez logiki i umiejętności analizy przyczyn i skutków. Jak wyżej Wernon - lewackie bzdury twoje przewijam od tej pory bez czytania. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Skąd wniosek, że nie interesuje? 

Z zacytowanych w poprzednim poście słów "tak, znam ich osobiście i to mi wystarczy."

 

Cytat

Interesuje mnie rzetelne przedstawianie faktów,

 

Moim zdaniem rozmijasz się z prawdą i nie interesują Cię fakty, tylko irracjonalne bronienie Ukraińców w duchu ideologii poprawności politycznej.

 

Cytat

tu widzę głównie uprzedzenia a faktów mało.

 

Co oznacza, że problem jest z Tobą, bo fakty jak najbardziej są. Np:

 

- To, że imigracja dużych grup ludności oznacza przenoszenie kultury/zwyczajów kraju ojczystego imigrantów, a Ukraina pomijając inne rzeczy (jak np. kult OUN/UPA) jest krajem mafijnym i niezbyt cywilizowanym.

 

- To, że duża imigracja Ukraińców obniży poziom jedności narodowej, bo nowi przybysze będą się czuli związani z ukraińskością, nie polskością.

 

- Obniżanie płac.

 

Cytat

Interesuje mnie, jaki wpływ ma ideologia i uprzedzenia na postrzeganie rzeczywistości - jak widać duży, bo dostrzega się nawet rzeczy, które nie istnieją, ale do tezy i uprzedzeń pasują. 

 

Problem w tym, że te słowa pasują nieźle do Twojego zachowania.

 

Cytat

A jeśli już przy faktach i nie istniejących rzeczach jesteśmy, to też uważasz że PiS dofinansowuje 800 zł za Ukraińca? Dowiem się? Bo sprytnie wcześniej tę kwestię zignorowałeś. 

 

Zignorowałem, bo ja nie wiem czy tak jest i nic na ten temat nie pisałem. Natomiast wiem, że w innych sprawach polskie elity potrafią bardzo iść na rękę Ukraińcom - z tego powodu byłbym daleki od zakładania, że pogłoski o finansowaniu są nieprawdziwe, bo coś takiego byłoby zgodne z linią postępowania polskich elit wobec Ukraińców.

 

 

Cytat

Ignorancja = myślenie inaczej niż elita prawactwa. Jeśli brak ignorancji cechuje się takimi "faktami" jak tu wymieniane to gratki. Dajesz się ogłupić takiej samej propagandzie, tylko uderzającej z prawa zamiast lewa. 

Bredzisz od rzeczy. Ciebie jak najbardziej cechuje ignorancja, którą widać w słowach "tak, znam ich osobiście i to mi wystarczy" i ignorowaniu tych aspektów sprawy, które nie pasują do Twojej tezy.

 

Cytat

Zauważam zabawną w swojej naiwności retorykę, według której każdy prawak wszystko co niezgodne z jego światopoglądem próbuje stygmatyzować nazywaniem politycznie poprawnym.

Bredzisz od rzeczy. W rzeczywistości jesteś zindoktrynowny ideologią politycznej poprawności, co zwyczajnie widać w tym co piszesz - prezentujesz klasyczne dla tej ideologii zachowanie, jakim jest negowanie tego, że imigranci to nie tylko zbiór różnorodnych jednostek, ale także masa ludzka niosąca ze sobą kulturę i mentalność ojczystego kraju. To jest dokładnie ta sama retoryka, która lewactwo broni imigracji muzułmańskiej - pokazuje indywidualnego "dobrego muzułmanina", a odmawia przyznania, że muzułmanie jako masa ludzka niosą ze sobą określone wzorce zachowań.

 

 

Cytat

Wolę rzeczy zgodne ze zdrowym rozsądkiem.

Bzdura - wolisz polityczną poprawność, która ze zdrowym rozsądkiem ma niewiele wspólnego.

 

Cytat

Tak, to kwestia polityków.

 

Ręce opadają od poziomu tego co piszesz. Naprawdę mam Ci tłumaczyć jak dziecku, że stan społeczeństwa ma wpływ na stan polityki, a stan polityki ma wpływ na stan społeczeństwa? 

 

Ludzie są kształtowani przez takie okoliczności i zwyczaje, wokół jakich przyszło im żyć - a w przypadku Ukraińców jest to niezbyt cywilizowane państwo mafijne, w którym tak naprawę rządzi "prawo silniejszego". Oni kształtują się w takich okolicznościach, mają takie wzorce i żadna ilość polityczno-poprawnego zaklinania rzeczywistości tego nie zmieni.

 

Cytat

U nas politycy opowiadają rzeczy, z którymi ja się nie utożsamiam. Żyje w tym kraju, gdzie politycy pieprzą głupoty a mimo to jak to ładnie określasz nie występuje u mnie zjawisko:

 

No na mnie w tym zakresie np pierdolenie Jarka czy innych polityków nie ma. Na Ciebie ma? Być może. 

 

Ręce opadają. Między innymi dlatego, że znowu patrzysz na poziomie danej jednostki, a tutaj chodzi o miliony ludzi.

 

 

Cytat

I tam, wyobraź sobie, są takie oszołomy jak niektórzy tutaj, kropka w kropkę identyczni, tacy sami durni politycy ale są też normalni ludzie i trzeba być nieźle zaślepionym i indoktrynowanym by tego nie widzieć.

Problem w tym, że to Ty jesteś zindoktrynowany, a Twoje myśli to oszołomstwo politycznej poprawności, negujące to, że różne narody mają różne kultury i mentalności.

 

Cytat

Myślę, że znaczenie znam znacznie lepiej od Ciebie ;) ale zanim będziesz tak miło prosił, uzasadnij. Czymże więc w tym kontekście jest kultura? 

 

No to jak widać źle myślisz. Bo kultura to w tym kontekście to zbiór wartości, przekonań, sposobu myślenia, zwyczajów, etc. wykształconych przez daną zbiorowość. Co jak najbardziej tyczy się także funkcjonowania życia politycznego danej zbiorowości i wartości, przekonań, sposobu myślenia, zwyczajów etc. wykształconych w tym kontekście. 

 

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/kultura;3928887.html

 

" Rozległość problematyki kultury (zwłaszcza rozumianej globalnie) sprawiła, iż wielokrotnie podejmowano próby jej uszczegółowienia drogą wyodrębniania różnych typów kultury (tradycyjna, ludowa, nowoczesna, masowa itp.), różnych jej sfer, aspektów (np. materialna, duchowa, społeczna) czy takich jej względnie odrębnych dziedzin, jak kultura polityczna, ekonomiczna, prawna, literacka, artystyczna itd."

 

 

Cytat

 

Zmienia fakt, bo posłużyłem się nim w takim rozumieniu i takim kontekście, w jakim się nim powszechnie posługuje, odnosząc się do powszechnych poglądów właśnie. Chyba że negujesz, że w Polsce używa się tego określenia jako synonimu lepszego świata, bimbając sobie na błyskotliwie przez Ciebie wyłapaną różnicę między Włochami a Niemcami. Używa się tak, czy nie? 

 

Używa, ale to nie zmienia tego, że to co napisałeś wcześniej jest bzdurą. Mam na myśli słowa "Bo prawda jest taka, że nam jest mentalnie znacznie bliżej do Rosjan niż do ludzi z tzw. zachodu i to aż bije po oczach."

 

Cytat

Znam, ale nie widzę jego emanacji w mojej wypowiedzi. 

Chodzi o wmawianie Polakom, że rzekomo jest nam kulturowo blisko do niesympatycznych i mało cywilizowanych krajów jak Ukraina czy Rosja, a daleko do krajów idealizowanego "Zachodu".

 

 

Cytat

Nawiasem mówiąc, to nie jest fakt tylko Twoja opinia.

 

To jest dość oczywisty fakt. Wystarczy zestawić Włochów z Finami i Polakami.

 

BTW Może wejdź sobie na https://www.hofstede-insights.com/country-comparison/france,poland,russia,ukraine/

 

Warto zwrócić uwagę na poziom indywidualizmu - Francuzi i Polacy to indywidualiści, podczas gdy Ukraińcy i Rosjanie to narody kolektywne. O czym warto pamiętać w kontekście tego, na ile należy patrzeć na Ukraińców czy Rosjan jako na jednostki, a na ile jako na zbiorowość.

 

 

Cytat

Moja jest taka, że różnica między Polakami a Rosjanami jest mniejsza niż Polakami a tzw. Zachodem, np. Niemcami, Szwedami (tak wiem, są na północy, na wypadek gdybyś chciał znów zabłysnąć), naszymi ulubionymi Amerykanami czy Anglikami lub Francuzami. Nie widzę w tym stwierdzeniu nic kontrowersyjnego, no ale jak się ma parcie na bycie częścią cywilizacji zachodniej i uważa się Polaków za pasujących do niej to się właśnie czy chcesz czy nie wpisujesz w poglądy lansowane w GW. Śmiechowo. 

Pisałem Ci już, że GW lansuje co innego.

 

 

19 godzin temu, AR2DI2 napisał:


Lewacto jest jak dziecko we mgle. Infantylne, naiwne, dyletanckie. Im nic nei wytłumaczysz bo wszystko jest dla nich spiskowe. Dopiero jak ich w dupę to kopnie to zaczynają kumac ze coś tutaj nie gra.

Pojedyńczo, w kontaktach międzyludzkich osobnik może być przesympatyczny. Tylko że to nei zmienia faktu, że utożsamia się z interesami ukraińskimi, nie Polskimi. To tak ciężko lewactwu pojąć.
 

 

Dokładnie.

 

Inną prostą rzeczą, której lewactwo nie rozumie jest to, że masowa imigracja z kraju/kultury X oznacza import zwyczajów, praktyk, mentalności z kraju/kultury X. A w przypadku niezbyt cywilizowanego, mafijnego kraju jak Ukraina, oznacza to import właśnie takich wzorców.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Inną prostą rzeczą, której lewactwo nie rozumie jest to, że masowa imigracja z kraju/kultury X oznacza import zwyczajów, praktyk, mentalności z kraju/kultury X. A w przypadku niezbyt cywilizowanego, mafijnego kraju jak Ukraina, oznacza to import właśnie takich wzorców.

 

Mnie trzęsie na to lewackie pierdolenie dlatego, że ci idioci propagują syf, który w dodatku wciskają na siłę, a tych którzy tego nie chcą od razu nazywają ciemnogrodem. Najgorsze jest to, że ten syf multikulti prowadzi finalnie do wojny, a lewactwo co zrobi jak wynik ich działań spowoduje to, że krew się pojawi na ulicach? Jak to lewactwo, powiedzą że winny jest ktoś inny.

Dlatego warto pamiętać kto stał za tym całym multikulti, kto to propagował i kto pisał takie brednie jak choćby ten tutaj.......yn. I kiedy przyjdzie czas rozliczeń, nie będę miał zahamowań zgłaszać takich do organów rozliczających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mi znowu nie skasuje...

 

Dobra, to było tak.

Idziemy sobie w upalne popołudnie, tylko ja i moje lody. Idziemy i patrzymy, znaczy ja patrzę, one się topią.

Rynek jak rynek, ale przybył nowy element, jakaś niebieska ścierka + niewielki tłumek.

Zaciekawienii podchodzimy, znaczy ja podchodzę, lód w gotowości.

Oto co się okazało.

 

POLSKO-UKRAIŃSKA WYMIANA MŁODZIEŻOWA.

 

Tu mnie kurde przytkało i próbuję dojść o jaką cholerę chodzić tu może bo może i ciepło a lodzio cieknącym głosikiem woła o cień, ale jakoś coś mi tutaj nie tuta.

No i stoję no i kminię (lodzio się topi).

Tak się patrzę (pełen niezrozumienia na twarzy) na towarzystwo organizatorskie, ( po koszulach łatwo poznać kto zacz).

No i te organizatory jak wypatrzyły mnie jak se stoję i kminię o jaką cholerę tu chodzić może to podbiły w liczbie sztuk trzech.

Jeden aż za ładny chłopaczek i dwie nie dość ładne panienki. I dalej zagadywać, że widzą, że zaciekawiony jestem.

No to ja im na to, że "da, interesnyj". To się mnie pytają po jakiemu gadam i skąd jestem. No to ja im na to, że można by powiedzieć, że stąd, ale to bardziej skomplikowane a gadać możemy i po rosyjsku.

Tu ich troszku przystopowało.

Panienka jedna i chłopaczek się stlenili, zostala ta jeszcze brzydsza co za tłumaczkę się oferowała robić.

No i ja się jej pytam, że rozumiem, że ukraińcy chcą tutaj przyjechać, ale po jaką cholerę ma się pchać na ukrainę Polak, tego ja nie rozumiem ni dudu.

Ona mi na to, żeby zobaczyć jak jest gdzie indziej a poza tym ukraińcy bardzo fajni są.

Ślicznie kurwa- pomyślałem sobie- Jakaś jebana agentka.

No i ja jej klaruję, że tyle wiem o ukrainie, że gruźlica, HIV, bida i handel organami, no i wpierdol można obskoczyć aż za łatwo (lodzio w tym momencie się upadł, a upadłymi lodami gardzę więlce).

No to małpę przytkało, zadarła nos i poszła do grupki frajerów co obskoczyła tą niebieską szmatę jakby kebsa rozdawali czy inne coś.

Jeszcze coś burknęła po ichniemy, ale nie skumałem bo po ukraińsku nie gadam i całe szczęście.

 

Morału z tej historii nie ma, ale wciąż nie wiem po jaki wuj Polak ma się pchać na ukrainę, wymiennie czy nie.

No po jaki wuj?

 

Edytowane przez wroński
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS to ogromne zło, które zagraża istnieniu Polski pełna zgoda, ale co do Ukraińców to ze wszystkich potencjalnych imigrantów wolę ich najbardziej. Imigrantów POTRZEBA W PL, co mądrzejszy Polak bez kwalifikacji uciekł z tego kraju przed złodziejami z PO, oraz socjalistami z PiS. Zostali Ci, którzy kwalifikacje lub jakieś większe umiejętności mają i nie dotyczy ich temat "płacy minimalnej" (przynajmniej w Polsce A, Polska B podobno inny temat ale nie moja wina że Ci z B nie chcą kupić biletu i przeprowadzić się tam gdzie jest praca).

 

W Polsce A naprawdę potrzebni są ludzie na najniższe stanowiska, wykończeniówka, sprzątanie itp itd. ktoś to musi robić i Ukraińcy są tutaj na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.