Skocz do zawartości

PiS i ich miłość do Ukraińców.


Rekomendowane odpowiedzi

To że jakaś prywatna firma dopłaca do mieszkania lub nawet opłaca wynajem jest prawdą. Sam byłem w takiej sytuacji. Lecz nie były to żadne luksusy a hotel robotniczy. Dojazd do zakładu też był za darmo bo pod hotel podjeżdżał autobus i zabierał pracowników a następnie ich odwoził:). 

Panie @The Motha proszę podać wiarygodne fakty na potwierdzenie Twoich argumentów. Tylko nie na zasadzie słyszałem, wydaję mi się czy znajomy coś powiedział przy flaszce.pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baca1980 napisał:

To że jakaś prywatna firma dopłaca do mieszkania lub nawet opłaca wynajem jest prawdą. Sam byłem w takiej sytuacji. Lecz nie były to żadne luksusy a hotel robotniczy.

O luksusach nikt nie wspomina. Prywatna firma która opłaca musi działać zgodnie z prawem, prawda? a prawo pozwala, nie jestem prawnikiem, nie przytoczę Ci jaki jest numer w kodeksie.

 

7 minut temu, Baca1980 napisał:

Panie @The Motha proszę podać wiarygodne fakty na potwierdzenie Twoich argumentów

Podałem, ale jak ktoś nie chcę tego przyswoić, to nie będę tracił czasu na walkę z wiatrakami.:)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, The Motha napisał:

Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca

Podaj podstawę prawną tego, a nie wypisujesz dyrdymały o 500+ teraz i coś tam o PiS i PO. Jak można taką dopłatę dostać? 

 

Nie ma czegoś takiego. W zaślepieniu dałeś się nabrać na fejkowy sensacyjny artykulik a teraz brniesz. 

9 minut temu, The Motha napisał:

Jako Ukrainiec, masz do tego prawo, wystarczy iść do urzędu.

Kłamstwo. Jak jako Ukrainiec masz prawo iść, skoro pisałeś że PiS dopłaca przedsiębiorcom?

 

Podstawa prawna. Może być strona jakiegoś ministerstwa, skarbówki, PIP, cokolwiek. Udowodnij, że istnieje takie dofinansowanie a nie pleciesz androny. 

 

Jeżeli Ci ktoś za to płaci, to jeszcze rozumiem, ale jak takie głupoty piszesz za darmo i w nie wierzysz, to pozostaje współczuć. Widzę, że mamy tu klasyczny mechanizm wyparcia. Piszesz, że PiS daje, jak pytam na jakiej podstawie to piszesz daje bo daje, jak nie widzisz to bla bla bla, a prawnej podstawy nie ma bo w tym kraju prawo nie ma znaczenia :)

 

Nie wierzę, że ktoś to na serio pisze. Dowody na dofinansowanie dla przedsiębiorców, albo skończ się kompromitować. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tytuschrypus napisał:

Podaj podstawę prawną tego, a nie wypisujesz dyrdymały o 500+ teraz i coś tam o PiS i PO. Jak można taką dopłatę dostać? 

Ja pierdolę, mów do słupa a słup jak dupa.

 

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

W zaślepieniu dałeś się nabrać na fejkowy sensacyjny artykulik a teraz brniesz.  

Nie oceniaj swoją miarą.

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Może być strona jakiegoś ministerstwa, skarbówki, PIP, cokolwiek. Udowodnij, że istnieje takie dofinansowanie a nie pleciesz androny. 

Poszukaj sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Motha napisał:

Poszukaj sobie :)

Czyli nie dość, że albo kłamiesz albo czyimś kłamstwom dałeś wiarę to jeszcze brniesz. 

 

Nie da się znaleźć bo tego co napisałeś NIE MA. Po prostu. Powtórzę - jeśli PiS dofinansowuje to pisz gdzie i jak, konkrety jak przedsiębiorca może dostać 800 zł za pracownika Ukraińca. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tytuschrypus napisał:

Czyli nie dość, że albo kłamiesz albo czyimś kłamstwom dałeś wiarę to jeszcze brniesz.

Przemilczę :)

5 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie da się znaleźć bo tego co napisałeś NIE MA. Po prostu. Powtórzę - jeśli PiS dofinansowuje to pisz gdzie i jak, konkrety jak przedsiębiorca może dostać 800 zł za pracownika Ukraińca.  

Pisałem Ci w poprzednich postach na mocy czego Ukrainiec ma prawo do 500+ albo emerytury, to są świadczenia, więcej się nie powtarzam, bo masz jakiś problem z przyswajaniem informacji.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, The Motha napisał:

Pisałem Ci w poprzednich postach na mocy czego Ukrainiec ma prawo do 500+ albo emerytury, to są świadczenia, więcej się nie powtarzam, bo masz jakiś problem z przyswajaniem informacji.

Ale nikt Cię nie pytał o 500+ ani emerytury, tylko konkretnie o to, jeden z Twoich punkcików:

 

35 minut temu, tytuschrypus napisał:

Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca

Podasz dowód na to, czy to bzdura i nieprawda? Jak nie kłamstwo, podaj konkrety tego dofinansowania. Najlepiej podstawę prawną. 

 

Nie wierzę, że na tym forum ktoś próbuje lawirować przy tak oczywistym pytaniu. Piszesz taką bzdurę, której nawet nie umiesz prosto udowodnić? 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tytuschrypus napisał:

Podasz dowód na to, czy to bzdura i nieprawda? Jak nie kłamstwo, podaj konkrety tego dofinansowania. Najlepiej podstawę prawną. 

A może frytki do tego? :)

8 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie wierzę, że na tym forum ktoś próbuje lawirować przy tak oczywistym pytaniu.

A ja nie wierze że ktoś może być takim ignorantem :)

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Patton said:

Jeśli taki ukrainiec czy inna ukrainka będą pracować i będą się zachowywać jak ludzie, a nie jak jacyś habibi czy inni mokale na zachodzie to nie mam nic przeciwko. 


Na problemy trzeba patrzyć szerzej niż tylko przez pryzmat tego czy ci sie podoba ich zachowanie czy nie.

Zastanów się czy to nie dziwne, że  Polska jako JEDYNY kraj UNII EUROPEJSKIEJ dała prawo pracy i przyjazdu Ukraińcom. Wtedy można zacząć rozmowę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Motha napisał:

A może frytki do tego? :)

Jak zakładasz temat z wypunktowanymi tezami ośmieszasz się nie potrafiąc przedstawić na którąś prostego dowodu. 

 

Nie ma żadnego dofinansowania 800 zł dla przedsiębiorcy zatrudniające Ukraińca. Kłamstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w dupie Twoje dowody, nie muszę Ci niczego udowadniać, a jak Cię tak to interesuję to sobie zobacz :)

Ja mam informacje i wiem że są one pewne, chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz, Twój wybór, fakty są takie że Ukraińcy są grupą uprzywilejowaną w Polsce i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, tylko totalny ignorant zaprzeczy że tak nie jest.

 

Odpowiedz mi na pytanie, kto Cię tutaj finansuję, na ilu forach jesteś jeszcze zarejestrowany?

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patton napisał:

Jeśli taki ukrainiec czy inna ukrainka będą pracować i będą się zachowywać jak ludzie, a nie jak jacyś habibi czy inni mokale na zachodzie to nie mam nic przeciwko. 

Panie @Patton, problem w tym że każda mniejszość, bez znaczenia czy kebaby, rezuny czy murzyniątkam, jest grzeczna i miła gdy jest w mniejszości, co innego gdy ich liczba wzrasta. W momencie przekroczenia "progu" liczebności pokazują prawdziwe oblicza. Przecież przed całą tą pojebaną fala inżynierów i doktorów, Francja, Niemcy czy Belgia miały i afrykańskie i arabskie mniejszości i jakoś ani nikt się nie wysadzał, ani nikt nie porywał ciężarówki i nie bawił się w Carmageddon na zatłoczonym chodniku. Ciebie i wiele innych osób może gówno obchodzić jakiś tam ukrainiec/ukrainka o ile pracuje i zachowuje sie grzecznie, sęk w tym że jak ich zrobi się tu od zajebania (a już ich jest od groma) to i ci Twoi grzeczni ukraińcy zaczną ustawiać Ci zasady i meble w Twoim domu, bo poczują się na sile. Co innego gdyby pisiory wzięły ich określoną liczbę, do 1 miliona i rozprowadzili po kraju, ich tu już jest bodajże ponad 4 miliony, z czego ponad połowa (jak nie 3/4) pracuje na czarno. Pisiurki nadal pompują ich tu więcej i nie zanosi się na to, żeby poprzestali. A pamiętajcie bracia o jednym, oni się tu zjeżdżają kupą i w kupie się trzymają, zaraz zaczną się tworzyć osiedla upaińskie na których zacznie się spuszczanie wpierdolu za orzełka czy barwy biało-czerwone, a będą powiewać te ich żałosne rocznice i święta trójzęby i banderowskie szmaty. ukrainiec, mimo "bliskości" kulturowej to taka sama dzicz jak inżynierowie czy doktorzy, tyle że Ci drudzy przynajmniej nie kryją się ze swoją spierdoloną ideologią i nie relatywizują swoich czynów, no i poza tym wiadomo jak z nimi jest i czego się spodziewać. upainiec się do Ciebie uśmiechnie a z tyłu będzie trzymać nóż, jak to rezun.

Edytowane przez lxdead
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, The Motha napisał:

Ja mam informacje i wiem że są one pewne, chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz,

To nie jest kwestia wiary tylko faktów. Jeśli PiS coś dofinansowuje przedsiębiorcom jak twierdzisz to nie "ja mam informacje pewne" tylko to raczej rzecz ogólnodostępna, jak każde dofinansowanie. Kompromitujesz się. Nie ma żadnego dofinansowania. Gdyby było, bez problemu wskazałbyś podstawę prawną albo jakikolwiek ślad po nim gdziekolwiek. Ale zamiast przyznać że źle doczytałeś, brniesz i odwracasz kota ogonem. 

 

Przykro czytać takie absurdy na tym forum. To tak jakby ktoś napisał że nie ma 500+ tylko 1000+ a każdemu kto pisał że to nieprawda odpowiadał: "ja wiem ze jest a jak Ciebie interesuje to sprawdź". 

 

49 minut temu, The Motha napisał:

Odpowiedz mi na pytanie, kto Cię tutaj finansuję, na ilu forach jesteś jeszcze zarejestrowany?

Nie ma powodu. To nie ja wypisuję kłamstwa na forum o rzekomych dofinansowaniach. 

 

34 minuty temu, Les napisał:

Tez szukałem info o tym, tylko było na jakimś niewiarygodnym portalu.

To jest fake. I teraz pytanie, ile z pozostałych punktów jest naciaganych, nieprawdziwych i daje tylko upust uprzedzeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tytuschrypus napisał:

To jest fake. I teraz pytanie, ile z pozostałych punktów jest naciaganych, nieprawdziwych i daje tylko upust uprzedzeniom.

Ojej biedny wrazliwy banderowiec prześladowany na forum :)

 

7 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie ma żadnego dofinansowania.

Jest.

 

8 minut temu, tytuschrypus napisał:

Gdyby było, bez problemu wskazałbyś podstawę prawną albo jakikolwiek ślad po nim gdziekolwiek

Po chuj dowody, jak Ty wszystkiemu zaprzeczasz :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Motha napisał:

Jest

Dziecinada. To jak jest to przedstaw na to dowody. Jakiekolwiek. 

 

1 minutę temu, The Motha napisał:

Po chuj dowody, jak Ty wszystkiemu zaprzeczasz

Zaprzeczam bzdurom wyssanym z palca/prawackiego portaliku. Nie kompromituj się dalej tylko albo udowodnij gdzie takie dofinansowanie przedsiębiorca może dostać, wskaż dokument prawny który potwierdza jego istnienie albo przyznaj się, że się wydurniłeś. 

 

3 minuty temu, The Motha napisał:

Ojej biedny wrazliwy banderowiec prześladowany na forum :)

Nie wiem, na jakiej podstawie to wykoncypowałeś, ale jeśli brniesz w bzdurę która nie istnieje to reszta liczb w pierwszym poście tego tematu też pewnie jest bzdurą. Ale zanim je zaczniesz udowadniać, najpierw te 800zl dofinansowania. Lecisz, śmiało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Dziecinada. To jak jest to przedstaw na to dowody. Jakiekolwiek. 

Wpadnij do mojego miasta, pogadamy z gościem który zatrudnia Ukrów, sam go zapytasz skąd ma dofinansowanie i dlaczego dzięki temu woli zatrudniać Ukrów niż Polaków :) chyba że sam mam to zrobić i w następnym tygodniu Ci powiem :) 

 

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Nie kompromituj się dalej tylko albo udowodnij gdzie takie dofinansowanie przedsiębiorca może dostać, wskaż dokument prawny który potwierdza jego istnienie albo przyznaj się, że się wydurniłeś.  

j.w :) 

 

6 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie wiem, na jakiej podstawie to wykoncypowałeś, ale jeśli brniesz w bzdurę która nie istnieje to reszta liczb w pierwszym poście tego tematu też pewnie jest bzdurą. Ale zanim je zaczniesz udowadniać, najpierw te 800zl dofinansowania.

Twoje posty można traktować tylko i wyłącznie w kategoriach kabaretowych :)

 

7 minut temu, tytuschrypus napisał:

Lecisz, śmiało

U nas na coś takiego mówią ''A wal się Pan na ryj'' :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, The Motha napisał:

Wpadnij do mojego miasta, pogadamy z gościem który zatrudnia Ukrów, sam go zapytasz skąd ma dofinansowanie i dlaczego dzięki temu woli zatrudniać Ukrów niż Polaków :)

Już Ci inny brat napisał - żadne tam słyszałem, ktoś mi przy wódce opowiedział, wydaje mi się. Jebnąłeś jak wół na klepisko i jeszcze to kłamstwo zasłyszane powtarzasz. Piszesz ze PiS daje 800 zł na każdego Ukraińca to chyba nie problem przytoczyć z neta dowolny dowód? 

 

Tylko ja wiem (i Ty pewnie też) czemu tego nie zrobisz. Bo takie dofinansowanie nie istnieje i dlatego nic o nim nigdzie nei ma, w przeciwieństwie do każdego innego dofinansowania. Tylko paczniczny paszkwil z jakiegoś portaliku, kiedyś tutaj zdementowany po 3 postach. 

 

Tylko @The Mothauwierzył i brnie. Tak bezrefleksyjni ludzie to idealny elektorat pisuaru, nie dziwię się że się dałeś nabrać.

 

18 minut temu, The Motha napisał:

U nas na coś takiego mówią ''A wal się Pan na ryj

W równoległym świecie gdzie Polski rząd daje przedsiebiorcy 800 zł za zatrudnionego Ukraińca? 

 

Dramat. Ze Ci nie wstyd w żywe oczy kłamać. Ciekawe, skąd te inne miliony i miliardy z Twoich wyliczanek, pewnie z takiej samej dupy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

żadne tam słyszałem, ktoś mi przy wódce opowiedział

Ale ja nie pije alkoholu :P

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Tylko @The Mothauwierzył i brnie. Tak bezrefleksyjni ludzie to idealny elektorat pisuaru, nie dziwię się że się dałeś nabrać. 

Już Ci pisałem, poczytaj moje posty odnośnie władzy, każdej władzy, a nie nakręciłeś się jak zdarta płyta, płacą Tobie od posta czy jak? :)

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ciekawe, skąd te inne miliony i miliardy z Twoich wyliczanek, pewnie z takiej samej dupy. 

Jak to skąd? z kieszeni takich ''yntelygentów'' jak Ty :) pogratulować bystrości, żeś się nie zorientował jeszcze że politycy ruchają Cię w dupę?

Szkoda mi czasu na internetowe przepychanki, dzięki za umilenie wieczoru, cześć :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, The Motha said:

Ojej biedny wrazliwy banderowiec prześladowany na forum :)

Nie podoba mi się fakt, że zamiast wzrostu płac nastąpił wzrost imigracji, ale to o 800 zl dopłaty to imho fake jest. Z początku myślałem że prawdziwe info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Mothaskompromitowałeś się w swojej wyliczance podając dofinansowanie, które nie istnieje, a którego istnienia nie umiesz udowodnić ani nawet wskazać najmniejszej wzmianki o nim. Tyle w temacie.

 

Co znamienne, to już drugi przypadek na forum, kiedy ktoś ten fejk podaje jako fakt, a na pytanie o konkrety nie podaje ich, za to zaczyna pisac stek innych pierdół - @CalvinCandie

 

Reszty wypowiedzi, która nie jest kompletnie związana z powyższym tematem (po raz kolejny, bo widać próbujesz znaleźć temat zastępczy dla swojego kłamstewka) przemilczę. Ale przykro mi, wniosek jest prosty - skoro jeden z Twoich punkcików to kompletna bzdura, to i pozostałe zapewne są kompletną bzdurą a podane miliardy równie wiarygodne jak 800 zł. 

 

I jeszcze jedno:

 

10 godzin temu, The Motha napisał:

pogratulować bystrości, żeś się nie zorientował jeszcze że politycy ruchają Cię w dupę?

Nie wiem skąd ten wniosek. To nie mnie wystarczyło pokrzyczeć trochę o patriotyzmie, żebym dał się nabrać, do czego Ty przyznałaś się powyżej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie parę dni temu uderzył pewien paradoks. Na wakacyjnej robocie działam w firmie ktora remontuje internat szkoły średniej(dość spory budynek). Nadzorca ma kilku podwykonawców w tym my, jedna z sasiednich ekip to tutejsza polska firma ale... zatrudniła do ociepleń Ukraińców, dlaczego? Bo nie mogła znaleźć ludzi do pracy u nas. W branży budowlanej i ogólnie w dziedzinach fizycznych jest w moich okolicach duży niedobór pracowników (gdzie to bezrobocie niby?!)

Wszystko niby nic specjalnego, z tym że ukraincy pracują za stawkę 25zł/h co jest delikatnie mowiac dość sporo jak na ich branżę gdzie Polak zarabia w granicach 15-20zł/h chociaz czasem liczy sie robotę za metr bierzacy ;)

 

Czy jest az tak chujow0 że zleceniodawcy sa zmuszeni zatrudniac ukraincow za duzo wieksze pieniadze bo nie mozna znaleźć Polaków? A jesli juz znajdzie to dlaczego my nie dostaniemy juz takich pieniedzy? Gdzie tu sens? ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sztukmistrz napisał:

Czy jest az tak chujow0 że zleceniodawcy sa zmuszeni zatrudniac ukraincow za duzo wieksze pieniadze bo nie mozna znaleźć Polaków? A jesli juz znajdzie to dlaczego my nie dostaniemy juz takich pieniedzy? Gdzie tu sens?

Cały czas do tego zmierzam, ale ''małpa'' będzie szukała ustaw którymi sobie można dupę podetrzeć. Cały czas piszę jak wół że pracodawca z mojej mieściny dostaję dofinansowanie na Ukrów, dzięki temu jak mówi opłaca mu się bardziej zatrudniać Ukraińców niż Polaków, jak się z nim spotkam, to zapytam skąd ma takie dofinansowanie i na jakiej podstawię to dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.