Skocz do zawartości

51 latek i 21 letnia modelka i ból dupy pań :)


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.

 

Taki gówno-temat, ale poprawił mi nastrój i wywołuje salwę śmiechu. Generalnie piękna modelka i jakiś francuski amant (były mąż Monici Belucci) wzięli sobie ślub. On jest szczęśliwy, ona też. I są też nasze panie z bólem dupy jak stąd do Jowisza :D. Zapraszam do rzucenia okien na komentarze ;). 

 

https://www.pudelek.pl/artykul/134643/51-letni_vincent_cassel_ozenil_sie_z_21-letnia_modelka_zdjecia/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie sobie czytam te komentarze. Hejt jest, bo niby Pani poleciała na kase, że facet to oblech. A mi się wydaje, że jak jesteś ogarnietym dojrzałem facetem, to każda pójdzie z tobą. I nie ma w tym nic złego. Poza tym czytelniczki pudelka nigdy nie grzeszyły wysoką inteligencją ;)

Edytowane przez viko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to dzisiaj rano czytałem i zastanawiałem się czy nie założyć tematu odnośnie poruszanego zjawiska ;)

 

Założę się że ból dupy mają w większości tłuste lochy na które taki facet nawet nie spojrzy. Bo obiektywnie trzeba stwierdzić że SMV typa jest wysokie mimo wieku. 

1.Wyglad 

2.Pieniadze i fejm 

3.Charakter (tutaj nie wiadomo jak jest) 

 

Edytowane przez Zajac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś stać to czemu ma sobie nie pozwolić na "Trophy wife"? Zawsze może zmienić jak się zestarzeje i będzie miała te 25 lat już :D

 

Swoją drogą, Panie zamiast dostawać spazmów z zawiści, powinny się zastanowić co jest z nimi nie tak, że dalej siedzą w swoich marnych związkach, kiedy nawet 37 letnia rozwódka wyrwała księcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.