Skocz do zawartości

51 latek i 21 letnia modelka i ból dupy pań :)


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pozytywny napisał:

Panie zamiast dostawać spazmów z zawiści, powinny się zastanowić co jest z nimi nie tak, że dalej siedzą w swoich marnych związkach, kiedy nawet 37 letnia rozwódka wyrwała księcia. 

Nie spotkałem jeszcze kobiety która przyznałaby przed sobą że coś jest z nią nie tak, zazwyczaj winna leżała od męża, przez dzieci, matkę, teściów, globalne ocieplenie po pradziadków ze strony ojca. Panie mają tak wybujałe ego że uważają się za nieskazitelne istoty, w związku z powyższym brak jakiegokolwiek krytycyzmu wobec siebie jest nagminny :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sobie koleś użyje to jego, a ból dupy Pań jest oczywisty, zazdrość przez nie przemawia, przecież to oczywiste, że 3/4 z komentujących poleciały by za tym panem bez mrugnięcia okiem gdyby tylko zwrócił na nie uwagę. 

 

Uwielbiam taką hipokryzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ZdzisławBeton napisał:

Nie wiem o co takie halo. Nie dość, że lachon co najwyżej przeciętny, to na dodatek czarny ?

Raczej mulatka, typowa murzynka ma inny kształt czaszki i nie ma tak delikatnego nosa. 

 

No i nie zapominajcie, że ten Pan to były mąż M. Bellucci, z którą ma dwie córki. 

 

Czyli zawsze pukał panie z górnej półki, przy czym nie ma problemów, żeby je wymieniać na młodszy model jak widać ? 

 

I jeszcze dam wam komentarze pań na jego temat, z pewnego portalu, z przed kilku lat, niedługo po rozwodzie z Bellucci ? 

 

Cytat

Mój ulubiony ekranowy brzydal chyba:).

Właściwie na pierwszy rzut oka bardzo brzydki, ale to nie przeszkadza Vincentowi w byciu bardzo sexi;) Wzorcowy przykład że nie trzeba wyglądać okładkowo aby powalać, wystarczy mieć to coś...Problem w tym że mało kto tak naprawdę owo coś posiada. Wszystko prawie sztucznie ...

Cytat

Sama nie wiem, ale jest pociągający. Swoją drogą, jest świetnym aktorem, ale jest tak brzydki, że aż cholernie seksowny.

Cytat

Bardzo bardzo mrau ;)

Chodzący seks (jak dla mnie oczywiście).

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pozytywny napisał:

Swoją drogą, Panie zamiast dostawać spazmów z zawiści, powinny się zastanowić co jest z nimi nie tak, że dalej siedzą w swoich marnych związkach, kiedy nawet 37 letnia rozwódka wyrwała księcia. 

"Bo ja się dla Ciebie poświęciłam, ty niewdzięczny chuju!
Ty wiesz, z kim ja mogłabym być, gdybym z tobą nie była!?
Ty wiesz, jacy bogacze się do mnie przystawiali?!
Ty KLĘCZEĆ tu przede mną powinieneś! CHUJU!!!"

 

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaką wartościową kobietę ten nieszczęśnik ma poznać skoro wszystkie widzą w nim tylko $? Mając materialne prostytutki do wyboru wybrał tą przy której najwięcej sobie poużywa. Proste jak konstrukcja cepa.

 

Czysty układ biznesowy. Facet doskonale wie, że lalunia nie kocha za serduszko a atrakcyjną żonką podbija swoją wartość na rynku.

 

Zaś nieaktrakcyjne krowy zazdroszczą i szaleją bo całe życie śniły o księciu z bajki a tu budzą się przy przeciętnym chłopie.

 

Jeszcze byłbym skłonny uwierzyć w związek z równie sytuowaną aktorką, chociaż i tu zachodzi podejrzenie zwiększania pozycji w świecie aktorskim.

Edytowane przez Sonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

"Bo ja się dla Ciebie poświęciłam, ty niewdzięczny chuju!
Ty wiesz, z kim ja mogłabym być, gdybym z tobą nie była!?
Ty wiesz, jacy bogacze się do mnie przystawiali?!
Ty KLĘCZEĆ tu przede mną powinieneś! CHUJU!!!"

 

Najgorsze, że te teksty człowiek słyszy w realu...

Nie wiem jak mój wujek to wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Najgorsze, że te teksty człowiek słyszy w realu... 

A myślisz, że ja taki kreatywny jestem? ?
Toć to copy-paste loszkopierdolenia...

 

Co ciekawe - zazwyczaj mówią to jakieś walenie lądowe/żeńskie wersje quasimodo, których 10-metrowym kijem bym nie szturchnął nawet...

 

Ot - autopompowanie poczucia własnej wartości. Tyle, że bardzo niskiej klasy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Jak się ma dużo hajsu, to się oblicza koszt małżeństwa i ewentualnego rozwodu no i co dalej? Ano nic, nadal się żyje na bogato. 

To chyba jedyne wytłumaczenie tego ślubu.

 

Bo przecież jest to z reguły porażka mężczyzny, sex miał przecież i bez ślubu. A znali się już ze 2 lata.

Przypuszczam, że zorientował się, że panna robiąc karierę zaczynie szukać lepszej gałęzi więc skalkulował i zaproponował małżeństwo.

Ciekawe czy nie zacznie ją coraz częściej "głowa boleć" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten aktor to bożyszcze mimo wieku. Pomijając kasę facet ma obycie, klasę, doświadczenie, był z Bellucci... nawet ta jego siwizna pasuje do ich ubioru. Uroczy obrazek, wesele prosto ze snu księżniczki (nie to co odjechać Fabią w gazie sprzed parafii w Cycowie).

 

Gdzie tu problem? Ona (o ile nie podpisali intercyzy) tylko skorzysta. Nie o to chodzi.

 

Ale on...

 

Plotkary chyba sądzą, że on powinien być z kimś w jego wieku. Młodą wziął a przecież wszyscy wiemy, że najprawdziwiej kochają te krąglejsze, dojrzałe Grażyny... w ogóle na kasę nie lecą no i tak jest sprawiedliwiej (on pięćdziesiąt lat, ona pięćdziesiąt...). Czytelniczki pudelka po prostu zalewa jadem na myśl, że ich misio kiedyś może od nich odejść do młodszej, gdy one będą starsze i jeszcze bardziej zgryźliwe. Gdzieś te negatywne emocje muszą ujść i w jakiś sposób trzeba to napiętnować żeby misiaczek kiedyś na oczy nie przejrzał...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Gdzie tu problem? Ona (o ile nie podpisali intercyzy) tylko skorzysta. Nie o to chodzi.

A jeśli podpisali, to co, nie skorzysta?
Jest żoną (!) wziętego aktora, ze sporym pieniądzem.
Jak rozumiem w ogóle nie korzysta z tego? Nie mieszka z nim (i na jego koszt)?

Aktualny jej styl życia to "średnia krajowa" dla 21-latek?

 

No właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.styl.pl/magazyn/news-malzenstwo-to-nic-pewnego,nId,1023584

 

"Monica, i Vincent zgodnie twierdzą, że początkowo nie pałali do siebie sympatią. "Nie wiem, dlaczego zostaliśmy parą. Wydaje mi się, że nie do końca sami wybieramy partnerów", mówiła ku zaskoczeniu wielu aktorka. Jeszcze bardziej zadziwiająca była deklaracja, że Bellucci nie ma nic przeciwko temu, by mąż ją... zdradzał. "Oczekiwanie wierności byłoby niedorzeczne, skoro nie ma mnie dwa miesiące w domu", stwierdziła, nawiązując do swoich częstych wyjazdów służbowych.

Miłość do grobowej deski jest zresztą, jej zdaniem, mało realna. "Nigdy nie wiadomo, jak długo to potrwa. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Oczywiście byłabym szczęśliwa, gdybyśmy zawsze byli razem. Ale nie wiem, czy to możliwe", mówiła kilka lat temu. Cassel z kolei, choć wychwalał pod niebiosa urodę i inteligencję Bellucci, zaznaczał, że nie ma z żoną zbyt wiele wspólnego: "Jesteśmy bardzo niezależni, żyjemy w innych światach. Ona ma swoich przyjaciół, ja swoich". Mimo to para była ze sobą 18 lat (14 po ślubie)."


Pozwalać na skoki w bok to recepta na długie pożycie małżeńskie?

 

 

A wracając do tematu, przecież on miałby takich modeleczek, aktoreczek na pęczki. Biały rycerz?

 

Mam wrażenie, że na ślub założył odrobinę za dużą marynarkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Korzysta ale mi na jej miejscu byłoby smutno... bo ma "tylko" tego faceta, po jego miliony sięgnąć nie może.

No korzysta = funkcjonalnie MA.

Chyba lepiej korzystać i nie mieć (małżeństwo z umową przedmałżeńską), niż nie korzystać i nie mieć (brak małżeństwa ? )

 

Należy zważyć, że:

 

W systemach amerykańskich/anglosaskich reguluje się to trochę inaczej niż w PL - u nas można tylko znieść/zmienić/rozszerzyć ustrój małżeńskiej wspólnoty majątkowej.

Nie ma pojęcia "umowy przedmajątkowej" w rozumieniu tamtejszego prawa.

 

Tam można uregulować kwestie przynależności dochodów powstałych w trakcie małżeństwa, kwestie wspólności/rozdzielności majątku nabytego w trakcie małżeństwa, oraz...

WARUNKI FINANSOWE ZAKOŃCZENIA MAŁŻEŃSTWA. Nie można co do zasady napisać, że "odchodzi goła", bo taką umowę da się obalić przed sądem. Coś-tam trzeba zawsze rzucić (i nie bardzo może być to zupełny ochłap, bo - patrz wyżej), ale nie ma problemu, aby w umowie przedmałżeńskiej były zapisane warunki dużo korzystniejsze niż "prawne", czyli "minimum 50% dla samiczki".

No i oczywiście warunki dziedziczenia. Może być tak, że "łapę lizać".

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.