Skocz do zawartości

Jak połapaliście się że zostaliście zdradzeni?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Moja była całowała się z jakimś brzydkim i obcym gościem na imprezie, bo tak się upiła. Widziałem, że coś jest nie tak na drugi dzień po rozmowie telefonicznej. To nie był chłód emocjonalny, ale zmiana barwy głosy i przede wszystkim treści rozmowy. Poobserwowałem tydzień, odpowiednio pokierowałem kilka razy rozmowę pytaniami pośrednimi, widziałem pełno symptomów i po raz pierwszy chwyciłem jej telefon do ręki. W rozmowie z przyjaciółką wyszło wszystko na jaw. W sumie z perspektywy czasu widzę, czytając Wasze historie, że chociaż miała jakieś resztki godności i wzięła całą odpowiedzialność oraz winę na siebie nie tłumacząc się w żaden kobiecy sposób. Wiem, że żałuje tego co się stało, bo po 4 latach nie znalazła sobie nikogo na stałe, a z pobocznych źródeł dowiedziałem się, że byłem jej najlepszych chłopem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, michau said:

Jebłem :)

 

Na kafe czy netKo brzmiałoby to tak:

Właśnie chodzi o to że NIE bo kobieta potrafi naprawdę kochać a mężczyzna naprawdę kocha tylko siebie.Tyle i aż tyle.

Wymyślasz koło na nowo czy trollujesz? Can't tell.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, michau napisał:

Jebłem :)

 

Na kafe czy netKo brzmiałoby to tak:

Właśnie chodzi o to że NIE bo kobieta potrafi naprawdę kochać a mężczyzna naprawdę kocha tylko siebie.Tyle i aż tyle.

Co to w ogóle za odpowiedz?Tak pisać i przeinaczać można każdy tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PanDoktur napisał:

W sumie z perspektywy czasu widzę, czytając Wasze historie, że chociaż miała jakieś resztki godności i wzięła całą odpowiedzialność oraz winę na siebie nie tłumacząc się w żaden kobiecy sposób.

No, no... podziwu godne. Piszę całkiem serio. Rzadko która pani potrafi wziąć odpowiedzialność na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzisławBeton napisał:

Jprdl. Gościu, ale nie wychwyciłeś ironii. Ło matko boska...

Na pewno wszystko ok z IQ?

 

2 godziny temu, freemasonry napisał:

Teraz zastanawiam się, czy to ja jestem na wyższym poziomie sarkazmu, czy Ty. ?

Niezła próba, prawie udało Ci się wykpić :D

Edytowane przez trypier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jest kobiet tak na dobrą sprawę żal. Całe życie od bata do bata i ten walony imperatyw pod beretem że nie może być sama i choćby i o jednym oku byle chłop tego roku. Kurde ja drugi rok żyję sam ,zadowolony , szczęśliwy bo robię co chcę, spełniam marzenia z dzieciństwa mimo 50 na karku i żaden zewnętrzny generator szczęścia mi nie potrzebny jak im. Fakt, jakaś koleżanka do figo-fago by się przydała ale na zasadzie rozrywki, coś jak kino albo teatr ale nie jako punkt obowiązkowy. Przynajmniej pod tym względem mamy o wiele lepiej od kobiet. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trypier napisał:

Masz rację, korporacje wydają miliardy na zachęcające reklamy na darmo, bo reklama nie tworzy transakcji. Geniusz logiki.

Korporacje wydają miliardy na reklamę podpasek.

Nie stworzyły u mnie transakcji.

Dziwne...

3 godziny temu, trypier napisał:

Ale to fejsbuk dał statystycznie znacznie więcej możliwości. Więc znów fail.

Jeszcze raz - fejzbóg wali w rogi?
Czy pani/pan UŻYWAJĄC fejzbóga?

 

3 godziny temu, Pozytywny napisał:

Oczywiście to wina fejsbuka, satelit, nanobotów i grafenu, że kobiety mają romanse.

True!
Wysoki sądzie, to ten cukierberg!!!
Un!
To Un zdradził!
Ja niewinna!!!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Korporacje wydają miliardy na reklamę podpasek.

Nie stworzyły u mnie transakcji.

Dziwne...

Już rozumiem, przekazałem korporacjom - powiedziały, że skoro Tobie się nie udało sprzedać podpasek, to wycofują milionowe nakłady na reklamy.

 

Godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jeszcze raz - fejzbóg wali w rogi?
Czy pani/pan UŻYWAJĄC fejzbóga?

Mały test matematyczny dla Ciebie.

Mamy 100 przeciętnych zamężnych kobiet które w ciągu 5 lat poznają 10 facetów każda, nazwijmy grupę tych kobiet jako grupę A oraz 100 innych ale porównywalnie przeciętnych zamężnych kobiet które dzięki fejsbukom w ciągu 5 lat poznają 500 facetów każda - nazwijmy grupę tych kobiet jako grupę B. 

W której grupie z większym prawdopodobieństwem padło więcej zdrad małżeńskich (mowa o zdradzie tylko tego męża jakiego Panie miały tuż przed eksperymentem)?

 

Wierzę, że wspólnymi siłami, jak poprosisz całą rodzinę czy tam wujka, to dacie radę i rozkminicie te, powiedziałbym, milenijne jak na niektóre mózgi problemy matematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, trypier napisał:

Wierzę, że wspólnymi siłami, jak poprosisz całą rodzinę czy tam wujka, to dacie radę i rozkminicie te, powiedziałbym, milenijne jak na niektóre mózgi problemy matematyczne.

@arch? To Ty?
Serio?
Tęskniłem ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W moim przypadku:

 

- Bardzo broniła swojego telefonu

- Bardzo starała się, żebym nie wiedział co robi, kiedy nie jest ze mną

- W łóżku (rozdziewiczyłem ją) podejrzenie się rozbrykała

- Obwinianie mnie o wszystko

- Nie chciała mnie poznać ze swoimi znajomymi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze i telefonie pojawiło się hasło - czego wcześniej nie było, bo nie ma nic do ukrycia

W domu "rozmowy via komputer" do późnej nocy, nie wiadomo z kim

Dziwne telefony, po których na chwilę wychodziła z domu.

Jest jeszcze jedna sprawa, ale za bardzo charakterystyczna, aby ją opisać. Może czy to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się czuje, ale od początku :

- Zaczęły  się przesiadywania u koleżanki  i  tekst  jak będziesz do mnie jechał dzwoń.

- Jak wpadałem bez zapowiedzi strasznie zła ( że niby  nie ma się kiedy  przygotować ).

- Coraz mniej sms od niej  takie olewanie mojej osoby.

- Telefon ekranem do dołu i  chowanie go.

- Czepianie się o wszystko  i porównywanie mnie (za głośno mówisz).

- Nowe pozycje w łóżku i zachowania w sexie ( dla mnie szok to był).

-Docinki  jej rodziny pod moim adresem że ma chłopaka 2 (sprawdzanie mojej reakcji  ona że nie prawda i  jak mnie to nie kocha).

-Chciała mnie sprowokować do pobicia jakiegoś typa który niby ją gdzieś zaczepił. -Chodziło  o zszarganie mojej opinii  jaki to  jestem żeby mieć powód przy rozstaniu.

-Słuchanie innej muzyki niż dotychczas (musiała usłyszeć u niego  + nowe słowa w jej słownictwie).

-To wszystko  ciągnęło się już z pól roku( Pod koniec na imprezie czepiała się nawet że nie taką herbatę jej przyniosłem, znikanie na plotki  z koleżankami i obgadywanie mnie)

-Wmawianie strasznego  poczucia winy  i wywlekanie wszystkiego  co  niby  jej zrobiłem rok temu.

- Od pewnego  czasu  gdy  do niej przejechałem nigdy  sami  zawsze z nami  koleżanki  nawet  u niej w domu.

- Wypomnienie że gdy miałem lepszy  samochód to  było...  (oj  te blachary )  :)

-Dwa razy  na początku  znajomości  miesięczne przerwy  niby na naukę już wtedy  spotykała się z innymi  ale chyba byli gorsi ode mnie. ( Po miesiącu  strasznie tęskniła hahahah).

 

-Niestety  pół roku  wcześniej za kumplowała  się z imprezową laska która zdradzała swojego  chłopaka, raz takie pytanie do mnie że jej koleżanka zdradziła swojego  ale ona uważa że powinien jej wybaczyć hahaha.

 

-Oglądanie tych debilnych seriali i  filmów.

 

te  dwa czynniki które z dziewczyny  anioła zrobiły  sukę niestety  programowanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.