Skocz do zawartości

Kobieta z dzieckiem - I'm so confused


Rekomendowane odpowiedzi

Powinniście jeszcze napisać czy sami macie dzieci czy też kawalerzy bezdzietni, bo to wiele zmienia.

Ja mając 2 swoich nie miałbym nic przeciwko wspólnemu życiu bez ślubu z kobietą z dzieckiem.

Po dłuższym stażu możliwe że zdecydowałbym się na 1 wspólne.

Hmmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rozne sa w zyciu sytuacje,

rozne powody ze ludzie się rozstaja

czasem pani winna,czasem pan okazal się idiota

często jest tu przytaczane ze "człowiek uczy się na własnych bledach"

czy kobieta z dzieckiem,czy tez facet z dzieckiem

musi do końca zycia być skazanym za jeden zyciowy blad,na banicje od związku?i samotnosc

owszem jest wiele patologii w relacjach D/M,ale nie sa one regula,i nie jest to 100%

ile jest przypadkow ze ludzie sa ze sobą X lat,biora slub,dziecko,i wszystko chuj bierze?

bo okazuje się ze np.facet woli jednak kumpli i browar niż rodzine,

a wcześniej chodzili na browar razem z pania i było ok.

bądź tez pani-"poznala prawdziwe zycie"

po slubie i dziecku bo maz dal więcej luzu i zaufania niż ojciec.

nie ma dwóch takich samych sytuacji,

takich samych charakterow.

by wrzucać je do jednego wora ,potrzasnac nim

i wyciagnac wnioski.

 

ja mam dwoje dzieci

kazde z inna zona,widac dwa razy popelnilem bledy.

to co?znaczy ze jestem gorszy,

nie potrafie dbac o rodzine itd. itp.

a może zwyczajnie nie potrafie wybierac.

pewnie zdarzają się tez takie kobiety

które sa dobre i chciały dobrze,tyle ze zle wybraly

no bywa,a dziecko zostało,

i co ono temu winne.

nikt nikogo do niczego nie zmusza,kwestia wyborow

nie zamierzam się już wiazac w jakies bardziej formalne relacje.

ale jeśli mialbym wybierac miedzy dwoma identycznymi kobietami

z tym ze jedna z dzieckiem,to wcale nie jestem pewny ze tej z dzieckiem bym nie wybral.

tyle z moich życiowych przemyslen.

 

Sliczne manginowskie przemyslenia nam tu zasunales... 'Chcialy dobrze ale zle wybraly...' Kuzwa - w dziedzinie romnazania sie?!?!? Bo do cholery jasnej kobiety nie maja kilkunastu rodzajow srodkow antykoncepcyjnych do dyspozycji??? Bo kobiety z definicji to dzieci i nie mozna od nich oczekiwac zadnej odpowiedzialnosci? 

 

A tak w ogole to jeszcze w kontekscie manginowskich komentarzy pogrobowca Sainta - ostatnio natknalem sie na wideo barbarosy w ktorym dowodzi ze zyjemy w takim pojebanym ustroju spolecznym w ktorym kazdy mezczyzna podejmujac stosunek seksualny wyraza zgode na ojcostwo. Rozumiecie??? Kobiety moga sie rznac do woli, maja tabletki po, walczy ¾ swiata o ich 'prawo' do aborcji, a nawet jak urodza to moga bez zadnych konsekwencji oddac dziecko do przytulku i gites - nawet alimentow nie beda placic! Spróbujcie wywinac taki trick bedac mezczyzna - po pierwsze kobieta po tym jak pobierze od was sperme przejmuje calkowicie wasza decyzyjnosc w tej sprawie, po drugie - nie ma opcji zeby sie wymigac od placenia alimentow - nawet gdy padlo sie ofiara gwaltu (w USA wiele takich przypadkow ze nastoletni chlopcy placa alimenty nauczycielkom ktore ich wykorzystaly i zaszly w ciaze). Rownouprawnienie? Zdawaliscie sobie sprawe z tego ze za kazdym razem jak intymnie dotykacie kobiety to de facto juz zgodziliscie sie na bycie ojcem? Bo nikt wam potem nie da prawa do jakiegokolwiek wyboru? Przeciez gdybyscie jednak nie chcieli byc ojcem to wowczas odpowiedzialnosc cala spadlaby na kobiete!!! Tak nie moze byc ze kobiety sa za cos odpowiedzialne! I nawet manginy na tym forum podtrzymuja ten absurdalny stan! Wrzuce to pozniej w inny, nowy watek.

 

W ogole strasznie z kilku z was wyszla w tym watku potrzeba posiadania mamusi ktora by sie wami opiekowala... Male mother need https://youtu.be/k53X1ysciH4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the man-

uważasz ze znasz 100% damskich charakterów i zachowan?

ze wiesz już wszystko? tak do dna.

ze w zyciu obowjazuje tylko jeden schemat.

 

to gratuluje wiedzy.

bo moja wiedza i moje doświadczenie mowi mi

ze; nadal gowno wiem,

i nie wolno krzywdzić tych którzy na to nie zasluguja...

a sa kobiety które tak jak i wielu z nas, padly ofiara

bądź chwili,

badz naciskow rodzinnych

czasem zakodowanych schematow

czasem peknietej gumy,badz innego defektu srodkow

uważasz ze nie ma przypadkow ze superman okazuje się po 2-3latach tylko kolorowa nazelowana wydmuszka

produktem dzisiejszej mody,a laska pod wpływem koleżanek i często alkoholu dala się wkrecic...owszem powinna mieć rozum,ale jak widać i nam często go brak

i czy nie znasz malzenstw które jednak daja rade,i  ukladaja sobie swiat po swojemu....,oczywiście czesc jest na pokaz,ale czesc nie

 

ja widze ze to glownie wpajane schematy społecznych zachowan sa winne wielu "pomyłkom" i tragedia

gdyby promowano i wpajano inne zachowania ,zapewne byłoby inaczej...

inzynieria spoleczna

 

a to co pisze to z doświadczenia własnego bądź najbliższego otoczenia,moze ty masz inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the man-

uważasz ze znasz 100% damskich charakterów i zachowan?

ze wiesz już wszystko? tak do dna.

ze w zyciu obowjazuje tylko jeden schemat.

 

to gratuluje wiedzy.

bo moja wiedza i moje doświadczenie mowi mi

ze; nadal gowno wiem,

i nie wolno krzywdzić tych którzy na to nie zasluguja...

a sa kobiety które tak jak i wielu z nas, padly ofiara

bądź chwili,

badz naciskow rodzinnych

czasem zakodowanych schematow

czasem peknietej gumy,badz innego defektu srodkow

uważasz ze nie ma przypadkow ze superman okazuje się po 2-3latach tylko kolorowa nazelowana wydmuszka

produktem dzisiejszej mody,a laska pod wpływem koleżanek i często alkoholu dala się wkrecic...owszem powinna mieć rozum,ale jak widać i nam często go brak

i czy nie znasz malzenstw które jednak daja rade,i  ukladaja sobie swiat po swojemu....,oczywiście czesc jest na pokaz,ale czesc nie

 

ja widze ze to glownie wpajane schematy społecznych zachowan sa winne wielu "pomyłkom" i tragedia

gdyby promowano i wpajano inne zachowania ,zapewne byłoby inaczej...

inzynieria spoleczna

 

a to co pisze to z doświadczenia własnego bądź najbliższego otoczenia,moze ty masz inne

 

Tak, tak... Kobiety takie biedne, oszukiwane przez 'supermenow'... A ja taki paskudny, wszystkie rozumy pozjadalem! :-D Jeszcze masz sporo, sporo pracy przed soba by zakumac o co biega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja napisałem ze wszystkie....?

owszem nie ma ich tak wiele ale sa

masz racje ze jeszcze wiele pracy mam nad soba

na razie i tak mam rozpizdziaj w glowie i jeszcze długo będę mial

ale wiesz,przez wiele lat walczyłem o kontakty z corka,

i nie raz w miesiącu,

a dziś wiem ze było warto.

 

co do reszty to ktoś madry kiedyś powiedział;

"lepiej uniewinnić 10 winnych,niz skazac jednego nie winnego"

a to od nas zależy czy tego "niewinnego "znajdziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy kobiet z dzieckiem jakie poznałem:

 

1. Patologiczna disco dziunia - żyje od imprezy do imprezy, rozkłada nogi przed prawie każdym facetem (nie rozpisuję się z czego takie zachowanie może wynikać bo to akurat temat na felieton np. dla Marka) i później niespodzianka ciąża, ojciec nieznany, może próbować wkręcić kogoś w ojcostwo ale może się nie udać. W desperacji stara się złowić jakiegoś faceta często też na dziecko, powiela te same błędy. Znam takie przypadki np. lala z 3 dzieci, każde z innym facetem a ojca zna tylko jednego i gość miał na tyle instynktu samozachowawczego żę zwiał z kraju....

 

2. Celująca w faceta, który z jakiegoś względu był dla niej atrakcyjny, w sumie nie istotne jakiego czy zasoby, czy był alfą i próbowała triku na dziecko. Dla faceta nic nie znaczyła nie uległ presji jej/ jej rodziny/ otoczenia, może miał wsparcie we własnej rodzinie. Ślubu nie było 500- 600 zł alimentów i żegnaj mała. I trzeba iść do pracy, kupić mieszkanie albo mieszkać z dzieciakiem u rodziców, też zaczyna się panika trzeba chwytać faceta, tu się celuje zazwyczaj w zakompleksionego misia przy kasie, który przytuli i lale i nie swoje dziecko. Ewentualnie misia mniej przy kasie ale z jakimiś zasobami typu, mieszkanie / dom, które rekompensują niską pensję i zawsze można przejąć po rozwodzie.

 

3. Wdówka bez kasy, podobne motywacje jak pod numerem 2 tylko często ma większe parcie na jelenia bo np. po mężu został nie spłacony kredyt na mieszkanie jeszcze na 15 lat i trzeba bacalić co miesiąc 1000 zł raty a wiadomo z małej pensji nie da rady a przy bezrobociu to już całkiem tragedia. 

 

4.Wdówka przy kasie, tu może całkowicie olać warstwę "want have" przynajmniej jej materialną część, ma np. udziały w firmie po mężu, o zarządzanie nie musi się martwić bo np. brat męża ma 1/2 firmy i tym kręci ona tylko odcina kupony. Nie ma co robić, ma kasę, ale jak każda niewiasta potrzebuje silnych emocji zapewnianych przez samca więc szuka silnego alfy do związku, ewentualnie może poszukiwać męskiego wzorca dla dziecka bo wpojono jej iż takiego dzieciak potrzebuje.

 

5. Kobieta przy kasie, do której sama doszła, a mężczyzn traktuje tak jak my kobiety czyli użytkowo. Zaszła w ciążę , ale ojciec dziecka później jej nie interesował ewentualnie bank spermy ;)

 

Jak można zauważyć punkty 1,2,3 to jakieś 98% przypadków więc sprawa prawie zawsze rozbija się o zasoby, prymitywne ale smutne, a w sumie o pasożytnicze przejęcie zasobów co czyni sprawę jeszcze smutniejszą.

Mmm rozmarzyłem się przy punkcie 5, Pomyślcie zachód słońca, hormony, chętna na kopulacje samica która daje mi bez gumy bo pragnie mieć w sobie moje dziecko, i w dodatku jeszcze je wychowa.

ehh lepił bym z nią babki z piasku, a co noc bym ją zniewalał niczym Robinson Cruzo Piętaszka. 

Coś cudownego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm rozmarzyłem się przy punkcie 5, Pomyślcie zachód słońca, hormony, chętna na kopulacje samica która daje mi bez gumy bo pragnie mieć w sobie moje dziecko, i w dodatku jeszcze je wychowa.

ehh lepił bym z nią babki z piasku, a co noc bym ją zniewalał niczym Robinson Cruzo Piętaszka. 

Coś cudownego. 

Stop dreaming.

Never gonna happen...

 

No chyba ze - poszukaj sobie zdjec pana Kammela (to taki model i chyba prezenter telewizyjny?) - on sie zwiazal z Twoim 'idealem' - pani prezes ktoregos z wiekszych polskich bankow. Koniecznie musisz zobaczyc ta szczesliwa pare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.