Skocz do zawartości

Popularny toruński patostreamer DanielMagical próbował zgwałcić dziewczynę?


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Post wykopowy w stylu "Ej słyszałem, że małe dzieci ruchasz".

 

Próbował zgwałcić bo się chciał z nią dymać a ona nie chciała i mu o tym powiedziała i koniec końców się nie dymali. Na ulicy się przed nią rozbierał/nagabywał ją ? ciekawe, sprawa też na policję nie trrafiła w rozmowie byłej dziewczyny magicala z rzekomą "ofiarą gwałtu" wynika jedynie, że się do niej przystawiał, ona nie chciała i kazała się mu ubrać, zarzutem jest to że "stał mu" i "jest świnią" byłby gdyby nie przystopował, ale wynika z tego, że dziewczyna go spławiła, i dymanka nie było, nie wiem gdzie tu jest "dowód" próby gwałtu. Na miejscu Magicala pierdolnął bym pozew o zniesławienie, bo nie dajmy się zwariować, ale gdzie tam usiłowania gwałtu jest ? coś można wywnioskować z tej rozmowy co świadczy o czymkolwiek innym, że grubas chciał podymać a laska go puściła kantem?

 

Nie długo może każdy, kto nie jest modelem, proponując ładnej kobiecie znajomość, czy dążąc do czegoś więcej będzie posądzony o "gwałt" bo przecież jest obleśny :D (bycie obleśnym nie jest karalne przez KK xD)

Jak na moje dziewczyna może być co najwyżej zniesmaczona, obrzydzona, że toruński grubas to nie ALvaro z meksykańskiej telenoweli, bo wtedy to byłby "flirt" a nie gwałt.

 

Inna kwestia, że ten post na wykoipie powinien być usunięty bo już samo rozpoczęcie 

Cytat

Podobno ją gwałcić chciałeś

Jest infamujące, i nie poparte dalej żadnym przykładem czy dowodami, to tak jak by Ci ktoś powiedział "ej siema słyszałem, że jesteś kurwą, jak się do tego ustosunkujesz?" to jest niepoważne, rzucasz oskarżenie, to mów czemu, kto twierdzi, gdzie jakieś konkrety, bo inaczej każesz człowiekowi tłumaczyć się, że nie jest wielbłądem.

 

Kolejna kwestia, to to ,że była dziewczyna, raczej robiła tą rozmowę "pod tezę" bo ją dupa piecze, że grubasowi się powodzi, a chętnie by go widziała na dnie (nawet jeśli jej nic złego nie zrobił, to kobiety często dupa piecze,że jej byłym się lepiej powodzi niż jej samej).

 

Nie chcę, żeby mój post wyglądał, na obronę Toruńskiego Tucznika, bo on też ma swoje za pazuchą, jednak ludzie gwałt, bo się do dziewczyny kleił? nie spodobał się jej, powiedziała mu ubieraj się i gdzie tu gwałt ? skoczył na nią czy jak?

 

Ten tytuł postu tutaj też jest w chuj nieadekwatny wysoce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WąsatySamiec napisał:

Nie długo może każdy, kto nie jest modelem, proponując ładnej kobiecie znajomość, czy dążąc do czegoś więcej będzie posądzony o "gwałt" bo przecież jest obleśny :D 

Ale stary tak będzie i tak już jest :) Tylko kobiety nie są jeszcze świadome do końca, że tak mogą robić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Popularny toruński patostreamer DanielMagical próbował zgwałcić dziewczynę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.