Skocz do zawartości

Kanada. Ślubny koszmar zamiast wesela jak ze snu. Goście nie chcieli zrzucić się po 1500 dol.


Rekomendowane odpowiedzi

Panna młoda z Kanady musiała odwołać swój wart fortunę ślub. Zrobiła to zaledwie 4 dni przed wyznaczoną datą. Wcześniej zdążyła wielokrotnie obrazić znajomych, stracić najlepszą przyjaciółkę oraz zerwać z narzeczonym. Poszło o pieniądze.

panna-mloda.jpg

 

Spora część tej historii rozegrała się na Facebooku. Jej punktem kulminacyjnym jest wpis, w którym niejaka Kate oskarża znajomych o porażkę swojego długoletniego związku. Winę widzi przede wszystkim w ich skąpstwie. Znajomi w większości nie mogli lub nie chcieli zapłacić za przybycie na ceremonię. Chodziło o niebagatelną kwotę 1500 dolarów kanadyjskich od osoby.

Konkretnie! Prosiłam konkretnie o pieniądze. Jak niby mamy zrobić wesele jak ze snów bez odpowiednich funduszy – pytała nie na żarty panna młoda.

Do wesele w najdroższej opcji zachęcił ją lokalny wróżbita. Miało ono kosztować 60 tys. dol. kan., czyli w przeliczeniu na polską walutę prawie 170 tys zł. Problemem okazały się jednak pieniądze. Para nie miała ich aż tyle, dlatego poprosiła by goście zrzucili się po 1500 dol. kan – w przeliczeniu 4,2 tys. zł od osoby.

Poświęcamy tak wiele, a prosimy jedynie o 1500 dol. Rozmawiałam z kilkoma osobami i obiecały mi dać nawet więcej. Moja druhna zadeklarowała 5000 tys. a rodzina mojego ex 3 tys – czytamy na Facebooku wpisy niedoszłej panny młodej.

Na jej wezwanie odpowiedziało tylko kilka osób. Nie wypaliła również zbiórka w serwisie GoFoundMe, na której udało się zebrać jedynie 250 dol. Ostatecznie ślub został odwołany, a panna Kate, przy wsparciu mamy, wylała swoje żale w mediach społecznościowych.

wpis.jpg
 

Prośba nie była niczym niezwykłym, a jednak dla wielu moich niedoszłych gości okazała się być cholernie daleko od standardu. Bądźmy szczerzy, co to jest głupie 1500 dol.?! Chodzi o imprezę życia - czytamy w kolejnym fragmencie.

Nie omieszkała podzielić się przyczyną odwołania ślubu. Okazało się, że pan młody plotkował za jej plecami. Podsłuchała jak tłumaczył komuś przez telefon, że "Kate jest upartą dziw..". W między czasie swój wkład wycofała również druhna, czyli najlepsza przyjaciółka.

Niespodziewanie więcej osób zaczęło się wycofywać ze złożonych wcześniej obietnic – w tym moja piep… najlepsza koleżanka – druhna – dawała upust złości kobieta.

Pomimo braku własnych pieniędzy bohaterka historii nie zdobyła się na odrobinę autorefleksji. A na co wy wydaliście wolne 170 tys. zł.? Czy to suma warta przeznaczenia na jedną imprezę?

Źródło:

https://www.o2.pl/artykul/kanada-slubny-koszmar-zamiast-wesela-jak-ze-snu-goscie-nie-chcieli-zrzucic-sie-po--dol-6288891897907329a

Samiecweb:

https://samiecweb.pl/post/1263/kanada-slubny-koszmar-zamiast-wesela-jak-ze-snu-goscie-nie-chcieli-zrzucic-sie-po-1500-dol

Ehh te kobiety :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Rozmawiałam z kilkoma osobami i obiecały mi dać nawet więcej. Moja druhna zadeklarowała 5000 tys. a rodzina mojego ex 3 tys

Mam dziwne przeczucie, że z tą kobietą było mocno nie halo skoro nawet rodzina ex chciała dać kasę byle tylko się wydała za kogoś innego.

 

Niedoszły małżonek ma większego farta niż gdyby wygrał na loterii.

 

edit. Chyba, że źle zrozumiałem i jednak chodziło o familie tego niedoszłego małżonka? :D

Ale zdanie o tym, że mocno z nią nie halo podtrzymuję.

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 tysi  uuuuuuu / 200 pln =850 wieczorków z divą, co dzień inna bez wybrzydzania, fochów itd, no i bez rozwodu po 3 latach i oskurowania do białej kości.:D

No i jaki fejm prawie 1000 lasek przez trzy lata, jeszcze kariere na YT można zrobić.:D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, SzatanKrieger napisał:

a rodzina mojego ex 3 tys

Z ich strony to byłaby inwestycja życia. Coś w rodzaju bardzo wyrafinowanej polisy ubezpieczeniowej. 

 

Zakładam, że to była rodzina jednego z ex-ex ;)

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.