Skocz do zawartości

Gang słodziaków, jesteśmy zgubieni.


Rekomendowane odpowiedzi

Dreszcze mnie przeszły, gdy zobaczyłem tę zapowiedź powrotu ogólnonarodowej psychozy:

 

z23812425V,Gang-Slodziakow-juz-wkrotce-p

 

Nawet marketingowcy zdają sobie sprawę, że elita polskiego społeczeństwa z madkami na czele zacznie się sobie rzucać do gardeł, słodziaki poróżnią

syna z ojcem, córkę z matką, synową z teściową, brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią:

 

Cytat

Jak ustalił nieoficjalnie portal wiadomoscihandlowe.pl, tym razem klienci Biedronki będą adoptować pluszowe zwierzaki, np. jeża, lisa, królika, sowę.

Pomysł jest prosty: klient za wydane w sklepie pieniądze otrzymuje punkty, za określoną liczbę punktów - naklejki, za pakiet naklejek zaś - jedną przytulankę z zestawu.

 

Promocja bazuje na kolekcjonerskim instynkcie dzieciaków. Jednocześnie maskotki są dostępne w "zwykłej" sprzedaży za stosunkowo wysoką cenę

i tym samym akcja zbierania naklejek kusi też rodziców "okazją", budząc w nich pierwotny instynkt łowcy.

 

Pomysłodawcy promocji delikatnie wskazują na możliwość potencjalnego wyczerpania zapasów, co zapewne dodatkowo ożywi w nabywcach zew walki.

A że możliwości realizacji takich pierwotnych instynktów łowcy mamy w dzisiejszych czasach coraz mniej, to akcja koncernu może przynieść kolejny sukces marketingowy.

 

Więcej: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,23808927,gang-slodziakow-biedronka-kusi-nowymi-seriami.html

 

Nad drzwiami do biedry powinni dać napis: "Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tutaj wchodzicie." 

To koniec.

? 

a64b6671d57a15ccc0d16170925e1476,780,0,0

 

Coming soon:

 

comment_X2qmLpBKtVhLNR2fEOmXgzruVXByLyEf

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że jak była akcja ze świeżakami, to zbierałem naklejki na Czosnka Czesio.  Kurna tak się wkręciłem, że uzbierałem wymaganą ilość naklejek, ale tej zastanej pacynki nigdzie nie można było dostać! Jaki był mój wkurw, gdy przyszedł ostatni dzień trwania oferty a tam prawie wszędzie tylko Borówka Basia.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki Rozmawiałem wczoraj ze znajomym o tych słodziakach i wspomniał o przypadku, gdzie koleś też miał naklejki na właśnie tego Czesia, nie było go

nigdzie w biedrze, więc odwiedził każdą biedronkę w linii 30+ km i w końcu znalazł. ? Ale biorąc uwagę, że to dla dziecka było, nawet rozumiem determinację. :) 

 

Może teraz Ci się uda wyrwać słodziaka, tylko tak jak piszą, musisz być jak bulterier, jak wściekły byk, jak tommy lee jones w ściganym. ;) 

 

@Pozytywny Obstawiam przynajmniej 300 letnią hegemonię świeżakodzierżcy. ? 

 

BTW

Kiedyś w "Świecie według kiepskich" Ferdek rozdawał miśki każdemu wyborcy i nawet się dostał do sejmu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dla jaj zbierałem, a w sumie moja matka. Chodziłem z nią do Biedry pomóc przynieść jej zakupy, to mówię weź zbieraj te naklejki, dostaniemy tego małego gangusa to może obdarujemy nim jakieś dziecko w rodzinie. A tu taka lipa. Oszukali mnie banda złodziei polskich decydentów  - jak to mawiał Cygan. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten post na smartfonie stojąc w kolejce do kasy. Gdy płaciłem nie mogłem przestać się śmiać - to musiało wyglądać dziwne - koleś stoi, wyciąga stówy z portfela i śmieje się jakby dostał ataku..


Dzięki @Dworzanin_Herzoga - poprawiłeś mi humor na cały dzień tym postem. Cytat z Boskiej Komedii rozłożył na kawałki ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masakra.. i teraz reszta rodziców musi cierpieć, bo dzieci będą chciały to samo co ich koledzy...

jeśli ktoś nie chce się bawić w zbieranie naklejek może szybciej i taniej zamówić świeżaki na Aliexpress. Na {link reklamowy wycięty, Rx} są aktualne linki do wszystkich sprzedawców {...}, którzy oferują pluszaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się dramaty i wojna Polsko-polska:

 

:blink:

 

Cytat

70-latka ukradła promocyjne naklejki. Grozi jej 5 lat więzienia

 

Nawet 5 lat więzienia może grozić kobiecie, która z dyskontu w Goleniowie w Zachodniopomorskiem ukradła… plik promocyjnych naklejek. Występek 70-latki zarejestrowały kamery monitoringu. Sklep wymieniane na maskotki naklejki wycenił na 600 złotych.

 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-70-latka-ukradla-promocyjne-naklejki-grozi-jej-5-lat-wiezien,nId,2631329

 

comment_1IwntCuB0dILWmPqpBUF827sy7t9qVxp

 

comment_NNtO5FT4eO3pLQhEneVXpMwicpS4Aczz

 

comment_v8F6ycRpCfTSBrIgiI7ObxUyQfy0r5uQ

comment_fp85muMEz9ElsTEWTAsEhARbYZX9vPxT

 

comment_zVKCm8HsqCg5CkPvQkb8NRTqWNX7hbk5

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.