Skocz do zawartości

Jak włożyć żeby pierwszy wyszedł syn?


Seksiak101

Rekomendowane odpowiedzi

Metoda zapłodnienia przez in vitro. W której selekcjonuję się plemniki na te mające chromosom X lub Y. W Polsce metoda niedostępna, ale w USA zajmuję się tym firma Microsort. Cena usługi ok 6 tyś. dolarów USA. Skuteczność metody to ok. 85%. Co do metod domowych to wieść gminna z siłowni mówi że facet na "cyklu" strzela chłopakami:).

 

Edytowane przez Baca1980
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seksiak101 

Bardzo dobre pytanie – widać, że masz glowę na karku oraz jesteś ogarniety z bardzo wysokim IQ.

Wieść gminna niesie, że aby to się udało niewiasta musi trzykrotnie przejść test “z dupy do ust” to podbno działa (podobnie jak zapylania przez pszczoły pyłek jest przenoszony z kwiatka na kwiatek) – po trzykrotnym powtórzeniu tej czynności (pamietaj, ze to musi byc podczas 3 oddzielnych sesji) szanse na to aby wyszedł syn wzrastaja do 90%.

 

Jak zapewne domyślasz sie jestem internetowym ekspertem i wiem wszystko na każdy temat – jestem także uczciwy oraz zawsze mówie prawdę. Powodzenia dla Ciebie, niewiasty oraz przyszłego syna. Niech moc będzie z Wami. Po pytaniu jestem pewien, że jest i bedzie Wam ona potrzebna.

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Taboo said:

Panowie, trochę kultury, brat tutaj przychodzi po poradę a Wy sobie jaja robicie! 

To się już nie powtórzy!

Stawiam wniosek o rozpoczęcie przez niego badań eksperymentalnych an temat skuteczności proponowanych hipotez. Tyko tak mogą one zyskać prawo bycia nazywanym teoriami naukowymi. Załóżmy też konto na patreonie czy innym podobnym, żeby badania brata sponsorować i by dane i wnioski z nich spłynęły do nas jak najszybciej.

Brat @Seksiak101 wygląda na przystojniaka, nie będzie miał więc problemu z naborem chętnych do badań pań.

Życzymy rychłego zakończenia badań i zdania sprawozdania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cały czas wyskakują dziewczynki, znaczy, że masz kiepską ruchliwość plemników.

 

Sugeruję, żeby włożył sąsiad, najlepiej taki, który już kilku synów spłodził.

 

Będziesz postępowy i nowoczesny, wychowasz jak swoje ?  

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.