Skocz do zawartości

Jak włożyć żeby pierwszy wyszedł syn?


Seksiak101

Rekomendowane odpowiedzi

"Historia pokazuje, że ludzie od lat pracowali nad metodą programowania płci. Germanie marzący o posiadaniu syna kładli się do łóżka z siekierą, a starożytni Grecy, za radą Arystotelesa, ustawiali małżeńskie łoże w kierunku północ – południe. Anaksagoras podpowiadał im jeszcze, że stosunek powinno się odbywać na prawym boku, bo wszystko, co z prawej strony, miało wiązać się z płcią męską, a z lewej – z żeńską. Dlatego komórka jajowa z lewego jajnika miała dawać córkę, z prawego zaś – syna. 


Talmud zalecał kochać się od tyłu i zadbać o orgazm kobiety. Najlepiej podczas pełni. Poczęciu chłopców miały sprzyjać maj i październik, a dziewczynek – styczeń i sierpień. Chińczycy do dziś stosują kalendarz poczęć, uzależniający płeć dziecka od wieku matki. Jeszcze w XX wieku wierzono, że czytanie żonie po seksie „Żywotów sławnych mężów” Plutarcha sprzyja rozwojowi zarodka męskiego. Podobnie jak wstrzemięźliwość, po której kochano się do utraty sił."

 

Fragment art. z: Wróżka nr 3/2012

 

:)

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Dać wsadzić, wpierw mi.

Zróbmy to we dwóch, znaczy troje... gwarantowane bliźniaki męskie dwujajeczne. Jeden urodzi sie z wąsem, a drugi z brodą po czym poznamy, który czyj. Ojcostwa sie zrzekniemy, a kolega uzna.

?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seksiak101 Jeżeli to pytanie to nie żart, to wypowiem się nieco bardziej merytorycznie od moich przedmówców.

 

Patrzysz w którym dniu zaczyna się okres kobiecie. Jeżeli jesteś pewny, który dzień jest pierwszy to liczysz od niego 14 dni (1-szy dzień okres - 14-ty dzień to dzień w którym może dojść do zapłodnienia).

 

Jeżeli wpuścisz swoich kolegów w ten dzień lub dzień wcześniej, to masz duże szanse na chłopca. Jeżeli zaaplikujesz swoich małych przyjaciół wcześniej (3-4 dni przed dniem zapłodnienia), to masz większe szanse na dziewczynkę. To wynika tylko z tego, że męskie plemniki są szybsze, ale żyją krócej od żeńskich.

 

Oczywiście, jeżeli chcesz mieć chłopca unikasz seksu (a w zasadzie ejakulacji) w okresie 3-4 dni przed dniem zapłodnienia, a dajesz wszystko z siebie w okresie bezpośrednio przed dniem zapłodnienia (lub w samym dniu).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Bóg rozdaje jak mu pasuje. Ja i moja małżonka dziękujemy Stwórcy, Wielkiemu Progmatorowi, za to że mamy synów.

Jak zrobić syna? Nie wiem kurwa, po prostu tak wyszło. Zaobserwowałem że córki dostają Ci, (autopsja z mojego otoczenia),

którzy w/g mnie nie byli 'męskimi', coś na zasadzie białorycerza. Mieli w sobie za mało testosteronu. 

   Taka moja dywagacja, nie kombinujcie przy planie bożym, czy "życie ma swoje scenariusze", dostaniecie to,

co zaplanowano, i od Was zależy, czy syn, czy córka wyjdą na "ludzi".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postępowej Europie płeć, dziecko wybiera samo, jak jest na tyle świadome aby się określić, więc się nie przejmuj...

Poza tym płci jest od cholery, podobno pięćdziesąt ileś a nie tylko chłopiec i dziewczynka, więc to jak loteria...

 

 

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 18:18, Beckenbauer napisał:

Talmud zalecał kochać się od tyłu i zadbać o orgazm kobiety. Najlepiej podczas pełni. Poczęciu chłopców miały sprzyjać maj i październik, a dziewczynek – styczeń i sierpień

Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, ale (właśnie policzyłem) u mnie się sprawdziło, więc może coś w tym jest. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ludzie wasze podejście do tematu pokazało jak mało jesteście świadomi tego co was otacza i jak świat wygląda...poważnie.

 

Teraz odpowiem na główne pytanie, czytałem wywiad pewnego naukowca z tej dziedziny nie pamiętam już gdzie i nie potrafię tego opisać naukowo ale postaram się wyjaśnić chłopskim słowem :)

Oczywiście sprawa miała być udowodniona ale jak to często bywa motłochowi nie są potrzebne takie informacje.

 

Więc tak: zasada nr.1 

 

Każdy wie że panie czyli płeć żeńska są czy to fizycznie czy wytrzymalsze - bardziej długodystansowe w stosunku do mężczyzn prawda ? To pochodzi już z czasów kiedy jesteśmy pod postacią plemnika.

Plemniki żeńskie są w stanie wytrzymać - przetrwać o wiele dłużej niż plemniki męskie, pomijam o chromosomach bo jak napisałem wcześniej nie znam tematu ze strony naukowej.

Druga sprawa plemniki męskie są mocniejsze i szybsze - szybciej więc pokonają dystans od miejsca gdzie zostały złożone do jajeczka.

 

Teraz temat wygląda tak: jeżeli nasienie zostanie złożone ->plemniki prują w stronę jajeczka twojej partnerki.

Męskie są szybsze, będą pierwsze. Jeżeli partnerka już teraz jest gotowa do zapłodnienia do na bardzo duży % to będzie chłopak.

Jeżeli plemniki "dopłyną" ale partnerka nie będzie gotowa to będą musiałby poczekać.

Im dłużej będą czekać na jajeczko tym większa szansa że tych męskich będzie coraz mniej (szybciej giną) i to ten żeński zapłodni jajeczko jako pierwszy.

 

Czyli co zrobić:) :

Partnerka musi znać swoje ciało - cykl ewolucyjny, mniej więcej w połowie pojawia się jajeczkowanie i wtedy trzeba strzelać :)

Nasienie musi być też świeże - nie pamiętam czy czasem ten czas ile plemniki przeżywają nie dotyczy też ich wieku kiedy jeszcze są u faceta.

 

Tak obrazowo, doczytaj gdzieś jeszcze.

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.