Skocz do zawartości

Współczesne kobiety to roszczeniowe księżniczki. Żadna mnie nie chce.


Rekomendowane odpowiedzi

 

30 minut temu, SławomirP napisał:

 

Te mają po 20 lat, więc nie oczekują od rówieśników, że będą mieli pieniądze, więc można się z nimi bawić w związki bez problemu

Tylko latka szybko mijają i zadziwiające jest to , że im bliżej niż dalej to panie stopniowo obniżają swoje wymagania.

 

Czasami tak sobie mysle, może być tak odwrócić sytuację i poszukać sobie dobrze ustawionej kobiety szarpnietej ząbkiem czasu. Taki żigolo po 30 :lol:

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Still napisał:

Poza tym widać duże prawdopodobieństwo pchania się na siłę jako rycerzyk, który już poleruje swoją zbroje dla księżniczki z wieży. Mocno szuka pozostawienia po sobie genów na tym świecie.

To zaś powoduje że owa księżniczkowatość jest jeszcze większa :P taki paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymagania, a co w zamian? Odpowiem wam na przykładzie koleżanki:

 

"Nie będę się spotykać z kimś po zawodówce, mój facet musi mieć wykształcenie wyższe, szczególną słabość mam do studentów z lekarskiego."

 

Ta część historii jej edukacji, którą znam:

 

-Wpierw była na biologii, skończyła 3 lata tego kierunku, ale fuckultetu zrobić się jej nie udało.

-Biologię na naszym kierunku, która trwała niecałe pół roku, ona jako jedna z nielicznych oblała.

-Oblała też inny przedmiot, oraz przedmiot za którego niezdanie wylatuje się z mojego kierunku.

-We wrześniu parę poprawek.

-Studia oczywiście niestacjonarne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest papilot. Wystarczy przejrzec parę artykułów i wszędzie insta-gram, insta-life, fat acceptance, polityczna poprawność, tego typu ściema, ubrana w modne ciuszki.

Te "księżniczki" są albo "super piękne" - bo wszyscy dziś są piękni, niezależnie od wyglądu czy poglądu - i się wyżywają na chłopie, bo powiedział coś niezgodnego z linią partii, albo też są to etatowe moderatorki, portalu, które biorą kasę za pisanie komci. A im bardziej agresywnych tym lepiej przecież to "wzmacnia pozycję kobiet".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SławomirP napisał:

studentów z lekarskiego."

Proste jak jebanie. Facet kończy studia, robi specjalizacje i wciągu 10-15 lat idealna partia na benefity. 

 

 

Moim zdaniem przyczyną konfliktu jest brak poszukiwania rzeczywistego szczęścia, a podążanie za urojonym wymysłem społeczeństwa w postaci idealnej drugiej połówki.

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Stuleje, a co tacy oburzeni nagle wszyscy? 

 

Macie czarno na białym wyłożone oczekiwania Pań. Miały chwilę słabości i napisały jak sprawy stoją bez krętactwa i słodkopierdzenia. Trzeba docenić i wysyłać link do każdego białego rycerza, który komedie romantyczne traktuje jak biblię.

Niektórzy z Was są na forum już dosyć długo a wciąż ta wiedza taka zaskakująca? 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza dziewczyna była bardzo materialistycznie nastawiona do mnie.

Płaciłem za wszystkie randki, wymagała prezentów, 

Jak jej zwróciłem uwagę, że za wszystko płacę to była obraza majestatu.

Tak mnie zjechała, aż poczułem się winny, że ośmielam się zwracać jej uwagę. Naprawdę.

Aha, jej najlepsza przyjaciółka też mnie zjechała na ten temat.

Ja nie pracowałem jako student dzienny, ona była po studiach i pracowała.

Była starsza ode mnie. Wiem, że wyszła za Maż i urodziła dziecko dobrze ustawionemu 

Facetowi. Szczerze cieszę się, że nie zaangażowałem się dalej w tą znajomość. 

Dzisiaj pewnie miałbym prze...bane i płaciłbym alimenty. Tak sobie myślę. 

 

Aha nie myślą o kasie faceta, tylko Kobiety nietypowe, w pewien sposób 

odróżniające się od innych Pań, Kobiety nietuzinkowe.np: Panie

zajmujące się Sztuką- Znam  taki przykład ale tylko jeden ze swojego 

otoczenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alv napisał:

Warszawa/krakow/Wrocław trzeba być debilem żeby dostać mniej niż 5000 na rękę, No chyba ze się kończy nic nie dające studia to wtedy jesteście siebie warci z nierobem. Artykułu. 3000 na rękę to na studiach w same weekendy się zarabia i to się nie orzyokladajac.

Chyba dupą w burdelu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ale właśnie tak już jest.


Przecież wszyscy wiemy, że kobiety zwracają uwagę na status materialny faceta.

 

Cały czas wałkujemy, że najpierw status, pieniądze i szeroko pojęta niezależność a dopiero później ewentualnie jakaś kobieta jako dodatek tylko.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dobryziomek napisał:

Cały czas wałkujemy, że najpierw status, pieniądze i szeroko pojęta niezależność a dopiero później ewentualnie jakaś kobieta jako dodatek tylko.

 

Mam 34 lata już  i mnie się stare ciotki/kuzynki z rodziny i pytają: czego się nie żenię,czy mam dziewczynę?

Odpowiadam dokładnie w ten sam sposób ale wiejskie tłumoki tego racjonalnego 

podejścia  nie rozumieją. Czy to, złe że najpierw myślę o pieniądzach i statusie społecznym

a, dopiero potem o Kobiecie.  To, tak trudno pojąć moim Kuzynkom, Ciotkom.  

A, może się mylę, a baby mają rację ? - ? żartowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Menele spod sklepu 2.5 z zebrania miesięcznie wyciągną a on nie może wincyj? Kuuuurła ale kiedyś było kurła, ale było. Facet, to do domu miliony przyniósł, kuuurrr.. a chleb jaki był drogi kuuurła a potrafił dla rodziny kupić. Ale było kurła.

A cyganie pod kościołem nawet do 6k dobijają. Na rękę. 

To akurat prawda. 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Przemek1991 napisał:

Najgorsze jest to, że takie pieprzone materialistki stąpają po tej Ziemi...

Etam niech sobie wymagają byle by to nie było rzutowane na chłopaków, bo z tego są tragedie a co one tam sobie życzą to ich prywatna sprawa, może a nóż trafią w 0,5% populacji męskiej :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Legionista said:

Mam 34 lata już  i mnie się stare ciotki/kuzynki z rodziny i pytają: czego się nie żenię,czy mam dziewczynę?

Jesteśmy rówieśnikami i przeżywam te same katusze. Pomimo tego, że żyję z jedną kobietą od 12 lat. Ja nie chce ślubu, ona już też nie chce ślubu. Ale nie. Wciąż nagabywanie i trucie dupy. Nie ma imprezy rodzinnej, aby ktos nie zadał pytania. Dawniej jeszcze wdawałem sie w polemikę. Teraz na odwal mówię: 'Ciociu X, Kuzynko Y - przecież twój syn/córka sie dopiero co się rozwiedli, po co mam sie żenic w tak przykrej atmosferze'.

Edytowane przez dziadek do orzechow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tutaj się oburzać? Wiadomo, że u Pań jest to dosyć powszechne ale myślę, że nie po to przyswajamy sobie treści z forum aby ostatecznie zawracać sobie głowę relacjami z takimi pustakami w życiu osobistym. Chce sponsora? To won do Dubaju niech ciapak jej stawia kloca na klatę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każda z nich jak zarobi coś powyżej średniej krajowej, to nagle załącza jej się gardzenie wszystkimi nieudacznikami i dbanie o własne interesy.

A jak zarabiała mniej, to spoko, nie była nieudaczniczką, tylko rozglądała się za majętnymi, bo facet to zazwyczaj woli miło spędzany czas z kobietą niż dobijanie z nią interesów.

 

Inna sprawa, że jak słyszę takie jęki, to na dzień dobry traktuję jak szmatę.

Jeszcze jakby napisała jedna z drugą, że nie chce faceta mniej zarabiającego, bo jest chytra jak chuj.

 

Ale nie hurrrrr, durrrr, ja zarabiam X, więc każdy zarabiający poniżej X to frajer.

 

No to spoko, po wino do sklepu, pogłaskać kota i spać. Następna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy się nie zmieniają. Nic tu po mnie. Po prostu wstanę od stołu, poprawię spodnie, nałożę kapelusz i skieruje się do wyjścia. Słucham?5k! a 10, no tak, bmw, merc? aha, mieszkanie, no ba, wiadomo, tak ja wiem, 185cm min!, to się schylę, o tam widzę, wyjście, tak, tak.

I jeb tymi drzwiami. I pot na czole. Słyszeliście to?

Hajsu na koncie kupa ale ponownie tam nie wejdę! Aż zapomniałem gdzie ta knajpa była! w brzuchu burczy,o, tego gościa spytam, jest 16, do 17 otwarte.

Idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, azagoth napisał:

Macie czarno na białym wyłożone oczekiwania Pań.

Dokładnie petycja/lista pobożnych życzeń została przedstawiona.

Teraz, azagoth napisał:

Miały chwilę słabości i napisały jak sprawy stoją bez krętactwa i słodkopierdzenia.

Raczej próbują nowego, jada na beszczela bo nawet gierkować(flirtować się nie chce)[pokolenie jeden klik]{taka nowa apka na miśia}. 

Teraz, azagoth napisał:

Niektórzy z Was są na forum już dosyć długo a wciąż ta wiedza taka zaskakująca? 

Kiedy Twój AVatar wyciągnie KRWAWY miecz i zacznie ścinać łby za brak kumania mechanizmów? Wiem irytujące! Ale postaw się w roli 20 latków którzy właśnie się dowiadują, że ostatnie 20 lat to wielki stek bzdur oprócz matmy i fizy nic się kupy nie trzyma.

W żarciu sama chemia, każdy kredyt to smycz, a jedyna pewna perspektywa to wybór piach czy krem(acja)!

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.