Skocz do zawartości

Współczesne kobiety to roszczeniowe księżniczki. Żadna mnie nie chce.


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, Tornado said:

flirtować się nie chce

Celna myśl. One już nie flirtują od dobrych iluś tam lat. Teraz usiłują robic interes, dobijać targu, realizowac transakcje. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widzialem gdziekolwiek jakiś flirt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 19:46, SzatanKrieger napisał:

Któraś z PO bodajże powiedziała, że ludzie zarabiający poniżej 6.000 to jakieś czuby.

Może nie tak dosadnie dowaliła ale któraś mądra taka tak powiedziała, tylko nie pamiętam jej mordy albo imienia.

To była Bieńkowska:

1477593711_xpt9q3_600.jpg

 

Dla kontrastu jakiś czas temu ówczesny minister pracy z PSL Kosiniak-Kamysz powiedział, że za 1200 zł można godnie żyć.

 

Bezdomni księżom rozdają samochody

 

Polska to kraj absurdów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2018 o 00:23, Les napisał:

Celna myśl. One już nie flirtują od dobrych iluś tam lat. Teraz usiłują robic interes, dobijać targu, realizowac transakcje. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widzialem gdziekolwiek jakiś flirt. 

Teraz to one FILTRUJĄ. ?

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu pisał co myślę o Bieńkowskiej, bo szkoda... ale akurat ta jej kontrowersyjna wypowiedź nie dotyczyła tzw. ludu/szarych zjadaczy, tylko wysokiej klasy specjalistów w rządzie RP, a wbrew pozorom tacy też do kierowania państwem są potrzebni. Więc zrobiono gówno-burzę bez powodu; cytując wypowiedź bez całego kontekstu.

 

 

13 godzin temu, KhaosKnight napisał:

To była Bieńkowska:

1477593711_xpt9q3_600.jpg

 

Dla kontrastu jakiś czas temu ówczesny minister pracy z PSL Kosiniak-Kamysz powiedział, że za 1200 zł można godnie żyć.

 

Bezdomni księżom rozdają samochody

 

Polska to kraj absurdów.

 

 

 

 

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 28.08.2018 o 20:11, ElChico napisał:

Jest tak, że jak masz kwadrat i fajną furę i zarabiasz, to pańcia się łaskawie "zakocha", a jak Ci się noga powinie, to "miłość" się skończy. 

 

To po chuj się w coś takiego pakować?

Dokładnie nie angażować się tyle jest agencji z dziewczynami czekającymi na nasze portwele po co kolejny sęp w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże pieniądze, to duże pokusy, każda cię może "chcieć", każda może cię wyeskploatować. Mam sąsiada nieco starszego ode mnie, poszedł w medycynę, został ortopedą, oczywiście zjawiła się jakaś "miłość" i jest już wpakowany w "ten świat", a ja nadal wolny, bez większych zobowiązań i z coraz większym arsenałem rozwojowym choćby dzięki temu forum. Jeśli się opanujesz będąc "sam", gdy żadna cię nie chce (bo co to de facto znaczy? - że żadna nie ma interesu, aby z tobą być, czyli nie masz dobrego wyglądu, zasobów czy władzy, nie wyczuwają twojej przydatności biologicznej), to zdobędziesz więcej pokoju niż całe dzikie stado wiecznie latające za innymi, chłopami czy babami, jak te żebraki o szczęście, o którym nie mają pojęcia, pasażerowie swoich hormonów.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ace of Spades napisał:

Chłopie, nawet kurwa nie wiesz jakie cię szczęście spotkało!

Nie produkuj się @alv był ostatnio widziany na forum w listopadzie 2018.

Może już jest zaobrączkowany :D

 

Może jakoś oznaczać użytkowników, którzy dawno się logowali?

Lub kasować konta?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 21:13, Still napisał:

Moim zdaniem przyczyną konfliktu jest brak poszukiwania rzeczywistego szczęścia, a podążanie za urojonym wymysłem społeczeństwa w postaci idealnej drugiej połówki.

I dobrze faceci bez statusu są olewani przez co mają małą szansę na złapanie przez babe na guwniaka, część znas jest dla nich niewidoczna. I to jest duży plus spokojne życie jest ważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem samochód teraz dopiero się zacznie :).

Ogólnie po rozstaniu ,podziękowania dla ex bardzo  się rozwinąłem po rozstaniu.

Widzę już zmianę kobiet w stosunku do mnie.

Żadna ale to żadna już mi nie zasłoni oczu- JA I MOJE CELE W ŻYCIU  TO PODSTAWA.

Do czego mi jest potrzebna kobieta?.

Już nawet nie chodzi o sex :).

Sex jest potrzebny kobiecie bo dzięki niemu steruje facetem :).

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.