Skocz do zawartości

Moje propozycje afirmacji do nowych nagrań na zmianę nawyków.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Postanowiłem trochę pomóc @Marek Kotoński i wypiszę tutaj moje propozycje afirmacji, które można by było wykorzystać w nagraniach do zmiany nawyków podświadomości.

 

Na odchudzanie:

 

Przyjemnie jest być lekkim po posiłku.

Uwielbiam jeść mało.

Oszczędzam swoje zdrowie tak samo, jak oszczędzam pieniądze.

Moje ciało to moja świątynia, jest ze mną w każdej chwili mojego życia, więc dbam o nią jedząc zdrowo.

Lubię mieć porządek, moje ciało jest przykładem porządku.

Zawsze jestem w formie.

Stoi mi gdy myślę o diecie.

Jem małe posiłki a często i odchodzę od nich lekko nie najedzonym by mieć energię do dalszej aktywności.

Lubię to uczucie, gdy w moim koszyku sklepowym są same zdrowe rzeczy.

Lubię, gdy ludzie patrzą na moje zdrowe zakupy i czują się głupio przy mnie, że jedzą śmieciowe jedzenie.

 

Jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę więcej :) Mam nadzieje, że trochę pomogłem, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na więcej pieniędzy:

 

Lubię mieć pieniądze, ponieważ gdy je mam, śpię spokojnie.

Dobrze jest mieć pieniądze, ponieważ mogę pomóc tym, na którym mi najbardziej zależy.

Pieniądze są tylko kawałkiem papieru, którym została nadana dana wartość.

To nie prawda, że gdy będę miał pieniądze, nie pójdę do nieba. Wszystko zależy od tego, do jakich celów będę je przeznaczać.

Gdy mam pieniądze, mogę pomagać ludziom z problemami, wspierając różne fundacje, mogę pomagać psiakom, kupować im karmę, wspomóc schroniska.

Pieniądze dają możliwość zmiany otoczenia środowiska, jeśli nie odpowiadają mi sąsiedzi, zawszę mogę się przeprowadzić do spokojnej okolicy lub kupić dom z dala od ludzi.

Pieniądze nie są ani dobre, ani złe. One po prostu są.

Gdy mam pieniądze, czuję się bezpiecznie.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale dają duże możliwości i znacznie ułatwiają życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomy sen:

 

Gdy znajduje się w śnie z łatwością rozpoznaje, że śnie

Świadomy sen służy mi jako narzędzie w rozwoju mojej świadomości oraz pomaga mi w poznawaniu siebie, pomaga mi również w przezwyciężaniu swoich lęków oraz obaw

Z łatwością pamiętam swoje sny

Świadome sny są naturalne, ludzie w ten sposób poznawali samych siebie od wieków

Świadome sny są dziełem Boga i mają ze złem tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym

Świadome sny pozwalają mi skontaktować się ze swoim Wyższym Ja oraz ukochaną Duszą

Dzięki świadomym sną poznaje zakamarki swojego umysłu 

Świadome sny wykorzystuje tak jak mi się podoba, moge w nich rozwijać swoje umiejętności oraz nabywać nowe

Świadome sny symbolizują czystość i dobro

Moje sny są wyraźne i klarowne

W świadomych snach zmieniam swoje negatywne wzorce oraz nawyki 

Mocą Bożą unieważniam wszystkie moje przysięgi, które przeszkodziłyby mi w osiągnięciu tego cudownego i boskiego stanu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.