Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest po 30?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem bracia ?

 

Naszło mnie na wieczorne przemyślenia odnośnie tego wieku około 30 lat, o którym wielu z was pisze. Mianowicie jak to w końcu wygląda popularność faceta wśród kobiet około 30 r.ż.? Jest porównywalna z młodą 20 latka, gdzie właściwie codziennie może spać z nowym? Samemu niedługo osiągnę ten wiek, z tego co zauważyłem to prawda jest, że kobiety w okolicach 30 strasznie wyglądem lecą na łeb na szyję (widzę po koleżankach z pracy - jak nie lochy to sypiące się raszple) z resztą w tym też wieku jeżeli kobieta nie zajdzie w ciążę to będzie to ciąża wysokiego ryzyka. No ale to teoria, a teoria-teorią, a jak w praktyce? Mógłby to ktoś na swoim bądź znajomego przykładzie opisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmienia. Jeśli w wieku 20 lat byłeś traktowany jak powietrze to tak samo będziesz traktowany w wieku 30, 35, 40, 45 lat (chyba, że się zmienisz) i zarobki nie mają nic do rzeczy. Jest to przetestowane osobiście, na własnej skórze. W pracy mam ogarniętego znajomego, znacznie młodszego. Za nim latają kobiety które mają 20, 25, 30, 35 lat. Zwyczajnie w świecie jest: kontaktowy, komunikatywny, towarzyski, kumaty; dodatkowo nie przeszkadza mu w tym np to że jest niewysoki. W atrakcyjności mężczyzny nie ma żadnej tajemnicy: liczy się charakter. Jeśli masz taki charakter i sposób bycia który powoduje, że odnosisz sukcesy, to w swoim kręgu towarzyskim będziesz popularny i uważany za atrakcyjnego przez WSZYSTKIE kobiety a ich wiek, status, etc nie będą mieć znaczenia. Kurtyna, ta-dam, fanfary.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między mężczyzną 20-to letnim, a 30-letnim potrafi być ogromna lub żadna. Jeżeli nie zniknie powód dla którego Panie Ci unikają, to w wieku 30-tu lat dalej będziesz traktowany jak powietrze. 

Natomiast 30-letni mężczyzna może mieć wiele atutów, których nie ma młodszy. Po pierwsze masz 10 lat na zmiany, bez obawy o utratę atrakcyjności. Możesz rozwinąć się intelektualnie, finansowo, fizycznie i duchowo, a przy tym na atrakcyjności fizycznej tylko zyskać.

Pierwsza rzecz którą powinien zrobić taki 20-to latek to powinien siebie polubić takim jakim jest i zrozumieć, że kobiety są tylko dodatkiem. Potem są zamierzone zmiany, których chce ta osoba, a nie których wymaga środowisko. Reszta już sama leci.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.