Skocz do zawartości

"Afirmacje" od Guru


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Marka słucham już można by rzec, że koło 2 lat. W tym czasie wiele się zmieniło w moim życiu, otworzył mi oczy na wiele spraw. To za jego radą, podjąłem wiele kroków, które w długim terminie okazały się zbawienne. Pamiętam jak podczas słuchania jakiejś audycji, wspomniał o afirmacjach.

Zaciekawiony, zacząłem szperać po internecie i znalazłem co nieco na ten temat. Metody były różne, można było słuchać jakiś nagrań podprogowych, jakichś nagrań, gdzie było słychać co mówi osoba nagrywająca, można było pisać w zeszycie i rwać włosy z głowy. Multum opcji przetestowałem.

Najbardziej interesujące niech będzie to, że... z czasem, mimo sumiennej pracy z podświadomością zaczynały się problemy. Bunt.


Wyglądało to wszystko tak, że do czasu się wszystko układało po mojej myśli, etc i nagle zaczynała się jakaś seria zdarzeń, jakiś gorszy dzień, gorszy okres czasu, który powodował, że w efekcie owe afirmacje odstawiałem. Po czasie wracałem do tego i nagle znowu. Ale dlaczego o tym piszę?

Piszę o tym, dlatego, że właśnie mając na myśli to, ile Marek mi pomógł, że w pewien sposób nasza forumowa społeczność traktuje go jako "guru", stwierdzam, że afirmacje od niego mogą być czymś, co przełamie owy "okres buntu" mojej niepokornej podświadomości.

Sami zobaczcie, że inną moc mają słowa jakiegoś gościa spod monopolowego a inną moc mają słowa osoby, którą np: na co dzień widzisz w tv.

Powiedzą to samo a efekt będzie inny.

 

Postanowiłem, że dlatego właśnie kupię owe afirmacje i wypróbuję na sobie. Co prawda, jest jeszcze parę rzeczy, które ze sklepiku bym chętnie wyniósł, między innymi ebooka "Brudna Gra" ale na razie zacznę od afirmacji, ponieważ uznałem, że one mają u mnie najwyższy priorytet w tej chwili.

Zostawiam poniżej linka, gdyby ktoś również chciał sobie zamówić owe nagranie i wypróbować:

https://samczeruno.pl/sklep/downloads/afirmacje/

 

Cytując zwrotkę Pezeta z "Takie jak Ty":

Cytat

Chyba wydam cały hajs, gdy patrzę na ciebie
Myślę, że wydam cały hajs, wydam go na ciebie

? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afirmacje od naszego Wodzą,  będą bardzo skuteczne,  ponieważ wszyscy mamy do niego wielki szacunek.  Jednocześnie wiedza, którą przekazuję sprawdza się w stu procentach.... Przez co mamy do niego wielki szacunek. Marku Kotoński twoja praca,  będzie dopełnieniem ogromu pracy jaką włożyłeś w stworzenie społeczności....i to będzie dopiero nowy rozdział w Twoim jak i naszym życiu. Wodzie rusz dupę i twórz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Black napisał:

Albo Ty je źle formułujesz i dlatego nic nie dają ;)

 

Nigdy nie afirmowałem się w taki sposób mówiąc sobie przed lustrem że '' jestem zajebisty'' , dla mnie szkoda czasu, rozwój następował wtedy kiedy robiłem coś czego się obawiałem, efekty znacznie lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, The Motha napisał:

Nigdy nie afirmowałem się w taki sposób mówiąc sobie przed lustrem że '' jestem zajebisty'' , dla mnie szkoda czasu, rozwój następował wtedy kiedy robiłem coś czego się obawiałem, efekty znacznie lepsze.

Skoro nigdy nie afirmowałeś to rzeczywiście niewiele dają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem jak to wygląda, otóż afirmacje trwają nieco ponad 15 minut. Całość jest jak najbardziej okej, zakładacie słuchawki i odprężacie się.

Osobiście bym polecał słuchanie podczas siedzenia/leżenia, gdy mamy chwilę wolnego czasu. W pewnym momencie, zwłaszcza, gdy leżymy i skupiamy się na nagraniu można zasnąć.

Mi się to przydarzyło kilka razy ale budziłem się tuż pod koniec afirmacji. Co do "efektów" szeroko pojętych, to się wypowiem za jakiś dłuższy czas, czy widać zmiany ? 

Myślę, że jednak efekty będą, pytanie tylko jakie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@trop Minęło dopiero około miesiąca, nie wiem czy to nie jest zbyt krótki czas by cokolwiek mówić.

W każdym razie przemknęło mi przez myśl - jestem cholernie podatny na takie "rzeczy".

Rozpiszę się bardziej po dłuższym okresie, wydaje mi się, że to "działa".

 

Zapiszę sobie od razu słówka"determinacja/wewnętrzny kompas/szczęście/pewność siebie/sukces".

Odniosę się do nich za jakiś czas. Póki co - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, trop napisał:

Słucham raz dziennie , zazwyczaj przed snem. A Ty?

Ja również, choć nie zawsze udaje mi się utrzymać taki rytm, czasem wypadam na dzień lub dwa. Trochę tego żałuję.

To będzie trwać, nie ma sensu nastawiać się na jakieś efekty po 2-3 tygodniach czy miesiącu.

Wszystko zależy jak podświadomość na to reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Ceranthir Myślę, że są co najmniej dobre a subiektywnie uważam, że są bardzo dobre i jak ktoś się identyfikuje z forum, lubi i ceni wiedzę Marka, interesuje się sprawami podświadomości to warto nabyć.

 

Nie są one jakieś drogie a myślę, że to lepsze rozwiązanie niż pisanie.

 

Ja bym zalecał słuchanie przed snem, kiedy mamy trochę czasu dla siebie, często się Wam może zdarzyć przysnąć ale to dobrze. Mi rzadko kiedy się nie uda przysnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.