Skocz do zawartości

Jak trafiłyście do rezerwatu?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy był tu taki temat, a powinien. Ciekawi mnie jak w zasadzie trafiłyście na twórczość Marka, przypadek czy szukałyście akurat czegoś o tej tematyce? Co Was zainteresowało w tym wszystkim?

 

Co Was wybiło z matrixa, kiedy zaczęłyście dostrzegać, że kobiety nie są wcale jakoś lepsze od mężczyzn, o feminizm nie ma co walczyć, bo on już rządzi i czemu zamiast po stronie feministek stanęłyście po stronie mężczyzn piszących tutaj, a może tu jest po prostu ciekawie i z Waszej strony nie ma zbytnio poparcia dla takich spraw?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bruxa napisał:

Co Was wybiło z matrixa

Obawiam się, że znajdziemy w Rezerwacie takie użytkowniczki, które nadal siedzą w tym matriksie i to bardzo głęboko, a na dodatek uważają to forum za coś bardzo złego i dlatego prowadzą tu swoją własną wojenkę;)

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też się wypowiem mimo, że duszę mam kobiecą a ciało męskie wiec powiedzmy, że trochę się kwalifikuję :P 

 

Mnie nic konkretnego "chyba" nie wybiło.

Pamiętam, że miałem straszny głód wiedzy duchowej było to już we wieku około 16 lat. Był moment, że wołałem z całych sił, żeby mi powiedział bóg co mam robić, czy mam być księdzem, mnichem czy co mam robić bo to jest nie do wytrzymania.

Krótko później zaczęło się poszukiwanie wiedzy alternatywnej, badanie zjawisk paranormalnych aż w pewnym momencie zacząłem rozumieć, że coś jest nie tak i państwem w którym żyję nie rządzi prezydent tylko coś lub ktoś inny.

Na Marka trafiłem albo przez rekomendacje kogoś z yt albo po prostu trafiłem na jedną z jego audycji już niestety nie pamiętam. Natomiast na forum namówił mnie sam Marek gdy siedziałem u niego na streamie. Gdyby nie zachęta to pewnie bym nie wbił bo miałem bardzo złe doświadczenia z innego forum. Zresztą kiedyś byłem na pozycji tego co szuka, teraz w dużej mierze mogę przekazać to czego sam się nauczyłem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bruxa napisał:

przypadek

Koniec lipca początek sierpnia zeszłego roku. Wrzesień zalogowanie. 

 

Słuchałam muzyki na "YouTube" i samo wskoczyło, wysłuchałam i mówię to jest to.

 

I tak się zaczęła moja przygoda.

 

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Co Was zainteresowało w tym wszystkim?

Wszystko.

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Co Was wybiło z matrixa, kiedy zaczęłyście dostrzegać, że kobiety nie są wcale jakoś lepsze od mężczyzn, o feminizm nie ma co walczyć, bo on już rządzi i czemu zamiast po stronie feministek stanęłyście po stronie mężczyzn piszących tutaj, a może tu jest po prostu ciekawie i z Waszej strony nie ma zbytnio poparcia dla takich spraw?

Dość dawno, tzn. szkoła i jak zaczęły się nauki religii, przygotowania do komunii, otoczenie, że coś jest nie tak.

Starałam się to wypierać, że ja taka "wiocha" to ze mną coś nie tak, a tu będąc potwierdziło się, że jednak nie.

Bo widzę skrzywienie i u mnie poparcia nie było i nie będzie. Sama się bronę by mi mózgu nie zlasowały. 

Ot w skrócie cała historia.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam czegoś w google, trafiłam tutaj. Od dziecka coś mi nie pasowało w kobietach, od zawsze uważałam feminizm za plagę. A to forum? Idealne. Kiedy tylko zrozumiałam na czym polega i jaka jest jego idea, od razu postanowiłam dołączyć do grona Braci Samców.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

Jak trafiłyście na twórczość Marka, przypadek czy s

Randki.o2. pl hahaha??

Szukałam fajnego mężczyzny, a znalazłam prawdziwy skarb?

To było 6 lat temu, wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam, najpierw było samczeruno.pl i ecoego.pl a potem Marek założył forum braciasamcy.pl. Jestem tu do początku?

 

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

Co Was zainteresowało w tym wszystkim?

Procesy zachodzące w " gadzim mózgu"?

 

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

 

Co Was wybiło z matrixa,

Jeszcze nie wybiło całkiem, gdy już mi sie wydawało, że mam to za sobą, okazało się, że tylko się " gramole z matrixa"?

Tak więc ciągle nad tym pracuje i myśle, że to dla kobiety ( przynajmniej dla mnie) to proces bardzo powolny i pracowity?

Wzorce są tak silne, że w momencie poruszenia emocji, zburzają moją równowage i spokój, który do danego momentu był nienaruszony :)

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

kiedy zaczęłyście dostrzegać, że kobiety nie są wcale jakoś lepsze od mężczyzn, o feminizm nie ma co walczyć

Feministkami i ich zrytymi opowiastkami zawsze pogardzałam, a mężczyzn uważam za - z założenia - lepszych od nas ;) Lepszych, to znaczy mających potencjalnie większe możliwości przez posiadanie większej siły fizycznej i umiejętność odstawienia emocji na dalszy plan w sytuacjach tego wymagających.

 

Na forum trafiłam "z gugla", już nie pamiętam jakim tropem.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Apocalypse napisał:

a mężczyzn uważam za - z założenia - lepszych od nas ;) Lepszych, to znaczy mających potencjalnie większe możliwości

A widzisz ja tak postrzegam kobiety.

Ale mi chodzi o wątek rozwoju duchowego.

Kobiety są znacznie silniejsze duchowo ale muszą zapanować nad swoją emocjonalnością i swoją naturą. 

Słyszałaś kiedyś o kobiecych mistrzyniach, jest to nie słychana rzadkość - hardcore ->

Lubię to ! :D  

Zazdroszczę wam również możliwości myślenia o kilku rzeczach na raz, lepszej pamięci, większej bystrości w oczach, lepszego węchu, waszej zręczności.

W zasadzie macie same cechy interesujące mnie, już nie mówię o wyglądzie bo chyba bym się sam siebie zamacał na śmierć.

I gdybym zapomniał ! Mocniejsze orgazmy, plus możliwość posiada ich kilku rodzaju, dajcie spokój czego facetom zazdrościć ?

Że możemy więcej pompek zrobić ?

Tak naprawdę lepiej mamy tylko w jednym, że nie musimy sikać na siedząco :P 

 

Pozdrawiam serdecznie kochane Panie :) 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Apocalypse napisał:

a mężczyzn uważam za - z założenia - lepszych od nas

Dalej nie wiem jak zatrybić dlaczego ludzie ciągle między płcią męską i żeńską używają stwierdzenia "lepsi/gorsi", przecież takie coś patrząc na ogół nie ma wgl miejsca, Miśki... zrozumcie że jesteśmy INNI.

Dlatego nas tak ciągnie do siebie między innymi, ta odmienność to właśnie TO. :)

 

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Obawiam się, że znajdziemy w Rezerwacie takie użytkowniczki, które nadal siedzą w tym matriksie i to bardzo głęboko, a na dodatek uważają to forum za coś bardzo złego i dlatego prowadzą tu swoją własną wojenkę;)

Niestety muszę się z tym zgodzić ?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

orgazmy, plus możliwość posiada ich kilku rodzaju

Przecież męskie orgazmy też są ponoć różne :) 

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

nie musimy sikać na siedząco

tego to Wam serio zawsze zazdroszczę! :D

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

bym się sam siebie zamacał na śmierć

Wierz mi, że z naszej, a w każdym razie mojej perspektywy to działa tak samo ;) 

 

Teraz, Sztukmistrz napisał:

Dalej nie wiem jak zatrybić dlaczego ludzie ciągle między płcią męską i żeńską używają stwierdzenia "lepsi/gorsi", przecież takie coś patrząc na ogół nie ma wgl miejsca, Miśki... zrozumcie że jesteśmy INNI.

Słusznie "uczepiłeś" się tego słowa, może dość niefortunnie go użyłam - w dalszej części mojego postu wyjaśniłam chyba, co miałam na myśli. Nie chodzi mi o wartościowanie, kto lepsze a kto gorszy, tylko o spojrzenie przez pryzmat własnych, "babskich" limitów ;) O to, że naprawdę czasami zazdroszczę (czyli: uważam coś za lepsze niż to, co mam sama) facetom - na przykładzie mojego Mężczyzny - umiejętności mniej emocjonalnej oceny sytuacji, mniej intensywnego angażowania się w to, co emocjonalnego angażu nie wymaga i tak dalej. Nie zasze wymyka mi się to spod kontroli :) Ale bywa, że komputer pokładowy się przywiesi i naprawdę trudno wznieść się ponad to, co zaoferowała Matka Natura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Apocalypse napisał:

Słusznie "uczepiłeś" się tego słowa, może dość niefortunnie go użyłam

Ależ siostro :)

Tak gwoli wyjaśnienia już śpieszę :D

Chodziło mi bardziej o wyrzucenie tego na stół niż czepianie się twojej wypowiedzi, dobrych duszyczek nie ruszam ;) po prostu ludzie nie wiedzą jak jest a słowami "lepszy/gorszy" pociągają za sobą metafory które potrafią sypać ogromne góry pod którymi śpi w pieczarach ukryte zło... (np. feminizm) :D

 

A wiadomo jaką wartość ma siła metafory, Anthony Robbins o tym pisał w Olbrzymie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Apocalypse napisał:

(...) umiejętności mniej emocjonalnej oceny sytuacji, mniej intensywnego angażowania się w to, co emocjonalnego angażu nie wymaga i tak dalej. Nie zasze wymyka mi się to spod kontroli :) Ale bywa, że komputer pokładowy się przywiesi i naprawdę trudno wznieść się ponad to, co zaoferowała Matka Natura. 

Kurwa kobieto. Sama świadomość tego to zajebisty materiał na robienie postępów w samoświadomości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Apocalypse napisał:

Przecież męskie orgazmy też są ponoć różne :) 

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Tak ? ?

Mi się całe życie wydawało, że jest tylko jeden ?

9 minut temu, Apocalypse napisał:

Wierz mi, że z naszej, a w każdym razie mojej perspektywy to działa tak samo ;) 

 

Ale my nie mamy chociażby takich fajnych zderzaków jak wy.

 

A inne dziewczyny jak trafiły ? :) 

Któraś się przyzna, że zakochała się w @Marek Kotoński i jest stalkerką ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.