Skocz do zawartości

Jak trafiłyście do rezerwatu?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.08.2018 o 21:46, SzatanKrieger napisał:

I gdybym zapomniał ! Mocniejsze orgazmy, plus możliwość posiada ich kilku rodzaju, dajcie spokój czego facetom zazdrościć ?

Haha, nie ten dział ale czytając to przypomniał mi się kawał, 

Kobiety to mają lepiej, mają orgazmy analny, pochwowy, łechtaczkowy, a facieci tylko jeden chujowy.?

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przeglądałam na internecie opinie ludzi w różnych kwestiach, nie pamiętam już dokładnie na jakie tematy. I przez przypadek trafiłam na to forum. Przeczytałam jakie to kobiety złe, fałszywe, coś na temat gadzich mózgów i same inne plugastwa na temat płci żeńskiej, za to bardzo wybielenie płci męskiej i coś na temat wyższości mężczyzn nad kobietami.

 

Historie jakie tu przeczytałam bardzo mnie przeraziły. Chciałam pokazać, że wiele kobiet myśli inaczej niż się tutaj przedstawia.

 

Na początek zablokowano mnie za brak polskich liter. Pisząc z komórki było mi ciężko je stosować, ale to był mój błąd to prawda. Za to po dalszym czytaniu forum okazało się, że facetów od razu się nie blokuje tylko najpierw się ich upomina. Fajnie prawda ;)

 

Po czasie okazało się, że także na tym forum są różni ludzie. Mają różne poglądy i nie wszyscy faceci są tak negatywnie nastawieni.

Poza tym doszłam do wniosku, że najczęściej Ci ludzie negatywnie nastawieni do życia i/lub kobiet to osoby, które same zostały już wcześniej skrzywdzone, dlatego tak postrzegają świat. Inna kwestia to otoczenie.

 

Z forum dowiedziałam się też jakie są kobiety z innego punktu widzenia. Bo nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem jakie jest na forum przedstawiane.

 

Spotkałam się też z mądrymi radami wobec osób skrzywdzonych, aby zająć się sobą, swoimi pasjami. Zawsze jak tak pisałam na innym forum to moje wypowiedzi albo pomijano albo wyśmiewano albo uważano, że to niemożliwe.

 

No i nie mam zbyt wiele czasu żeby tutaj być.

Brakuje mi też czasu, żeby szukać wad u innych ludzi, lepiej dążyć do szczęścia ;)

 

No cóż, dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam serdecznie ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, calandra napisał:

Na początek zablokowano mnie za brak polskich liter. Pisząc z komórki było mi ciężko je stosować, ale to był mój błąd to prawda. Za to po dalszym czytaniu forum okazało się, że facetów od razu się nie blokuje tylko najpierw się ich upomina. Fajnie prawda ;)

Wiesz, ja dostawałem bana od różnych moderatorów ale to jednak od Pani moderator dostałem 2 punkty karne na stałe :D 

Także nie przejmuj się tym, Marek jest atakowany i forum bo ktoś źle wstawił kropkę czy coś i to właśnie głównie przez kobiety. One mają jakąś manię pod kątem poprawnego pisania, nie liczą się argumenty czy dowody ale to jak piszesz - smutne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calandra wciąż mam wrażenie, że to Ty, S.

 

W mojej pracy to klientki były zmorą, współpracownice... nie wiem, byłam odludkiem, uprawiałam tylko small talk. :D

 

W zasadzie nigdy nie byłam w męskim kiblu i chyba muszę kiedyś odwiedzić i przekonać się czy tam w porównaniu z damskim lśni. :)

 

7 godzin temu, Apocalypse napisał:

Baby są głupie. Ale wiem, że są wśród nich Perełki, które widać i tu na forum.

Ta, jak już naprawdę lubię jakąś kobietę to musi być haczyk, jest jakaś nietypowa i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Ja bym nie stosował twierdzenia, że są głupie a raczej iż są popsute lub zgniłe w środku.

A ja uważam, że wiele kobiet jest zwyczajnie głupich. Nie są popsute, bo sądzę że zwyczajnie takie wyszły z domów, takimi je "wyprodukowano". Panie, które spotkałam na drodze zawodowej (i w sumie nie tylko), były bezduszne, bezczelne, zapatrzone w czubek własnego nosa i czerpały ewidentną satysfakcję z wyżywania się na podległych osobach. I nie piszę tego z perspektywy osoby przez nie pokrzywdzonej, a więc chcącej ponarzekać - jak mówiła, w sam raz moja przełożona w owej firmie była bardzo fajną, równą dziewczyną. 

 

Godzinę temu, Bruxa napisał:

nigdy nie byłam w męskim kiblu i chyba muszę kiedyś odwiedzić i przekonać się

Zapewniam Cię, że tak. Męskie kible są zawsze czystsze od damskich. I nie chodzi o żadne "tampony", panowie zwyczajnie potrafią trafić do sedesu i mają też tę niezwykłą umiejętność spuszczenia wody po załatwieniu potrzeby. Wielu księżniczek nikt tego nie nauczył.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apocalypse

To co opisujesz to ewidentnie zachowania negatywnej energii kobiecej.

Dla porównania negatywna energia męska to brutalność, bezwzględność, brak empatii itd.

W mojej ostatniej pracy jak chodziłem po różnych piętrach to raz po raz załatwiłem się w kobiecej toalecie bo nie chciało mi się chodzić na inne piętra to w sumie było ok.

Powiedziałbym, że kultura była równa - może męskie były trochę gorzej zachowane bo jednak 66% pracowało tam facetów w stosunku do około 33% kobiet.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trafiłam tu szukając w necie forum męskiego bo kobiece zdawały mi się być prowadzone przez nastolatki.

 

I bynajmniej nie czułam sie tu jaku siebie, przeżyłam szok różnego rodzaju - najbardziej jak tu są kobiety oceniane, że my do jednego tylko itp, nienawiść i brak szacunku na każdym kroku. Też szok ponieważ nie spotykam takich historii i kobiet jak tu są opisywane. Nie wiem może to zależy to od danego środowiska, w którym się przebywa i wychowuje. Też nie pracowałam w żadnej korpo i pochodzę z raczej mniejszego miasta. No i zawsze stałam z boku.  Nigdy nie czułam tak jak tu w większości kobiet ze bardziej ciągnęło mnie do facetów, raczej odwrotnie, pewnie przez dzieciństwo. 

Też z tego powodu nie powinnam się aż tak dziwić facetom że tak pokazują nienawiść kobietom, są uprzedzeni, tak jak ja trochę  do facetów.

 

Nie zgadzam się z poglądem powtarzanym czasem że na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie. Szacunek się należy każdej zywej istocie z automatu. Najwyżej szacunek można stracić, z jakiegoś WAŻNEGO powodu.

 

Mało się tu udzielam mimo że czytam codziennie i znam tu już większość aktywnych użytkowników, a mnie nikt nie zna ;). niektórych lubię,  innych nie, a raczej nie to że nie lubię tylko nie toleruję stylu pisania garstki ( czyli pogardy personalnie lub ogółem, czyli brak szacunku a dla mnie szacunek jest wartością nadrzędną )

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 19:03, Bruxa napisał:

W zasadzie nigdy nie byłam w męskim kiblu i chyba muszę kiedyś odwiedzić i przekonać się czy tam w porównaniu z damskim lśni.

Nic nie straciłaś. Facet to świnia?

 

Zmieniając płytę, kiedyś zrobiono eksperyment i pomalowano kibel `babski`na zgniły groszek a `facetowy` na różowy(jakieś duże korpo).

Przesiadywalność u samic spadła prawie o połowę a facetom o 28%.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 11:33, Apocalypse napisał:

Czar pryskał, gdy wchodziło się do damskiej toalety

Usłyszałem kiedyś dowcip i potem nawet go wprowadziłem w życie.

Męskie były zajęte, wlazłem do damskiego i zrobiłem co miałem zrobić.

Myję łapy, wychodzę i ....dama " proszę pana to damska toaleta"

Odpowiadam, tak wiem, męska była zajęta, ale tak pani powiem w sekrecie że tutaj śmierdzi tak samo albo nawet gorzej jak w męskiej!

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aBIgail napisał:

Trafiłam tu szukając w necie forum męskiego bo kobiece zdawały mi się być prowadzone przez nastolatki.

Na kobiecych nie chcą czytać dosadnych opinii, wybielają kobiece grzeszki, a poza tym dają kiepskie rady. Nawet jest tak, że cenzurują krytykę feministek, które zachowywały się jak terrorystki (słały pogróżki, nękały itp.). Taki propagandowy beton jest dla mnie nie do przyjęcia, więc przyszłam do konkurencji. :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na samo Forum trafiłam przypadkiem, wpisując jakieś określone hasło w przeglądarce (nie pamiętam już, jakie konkretnie, ale dotyczyło na pewno relacji damsko - męskich). I choć początkowo czułam się źle, czytając posty Użytkowników, po czasie stwierdziłam, że większość z tego, co jest tutaj poruszane, to przecież prawda. Prawda, o której nikt głośno nie powie z obawy przed wyśmianiem lub będąc nieświadomym, żyjąc w matrixie.

Ja w matrixie nie żyłam od samego początku, ponieważ w domu dominował Tato (mam wizję ciepłego, kochającego ojca i męża, do którego jednak należy ostatnie słowo i który "prowadzi" rodzinę, a żona, mimo że oczywiście ma wpływ na życie rodziny i także może decydować, szanuje zdanie męża i nie podważa go). Mam również starszego brata, który powiela - także jako mąż i ojciec - zachowanie naszego ojca, ponadto wychowywałam się całe życie z chłopakami - czy to "na podwórku", czy potem - w szkole. Zawsze lubiłam męskie towarzystwo, lepiej dogadywałam się z facetami, relacje z koleżankami mocno mnie nudziły. Mam ze dwie dobre koleżanki, ale są podobne do mnie - też na co dzień wolą towarzystwo mężczyzn :P

Z uwagi na powyższe zawsze uważałam mężczyzn za doskonalszych od kobiet - nie tylko pod względem siły fizycznej, ale również pod kątem opanowania emocjonalnego (sic!), wykazywania się chłodną kalkulacją i logiką (wiadomo, nie wszyscy tacy są, bo wokół nas pełno jest męskich pipek, ale na pewno mają oni większy potencjał do "wyrobienia się" w tych kwestiach od kobiet). Uważałam i uważam, że to mężczyzna winien dominować i prowadzić kobietę, która często (nie zawsze!) nie wie, czego chce.

Moim zdaniem każdej z płci przypisane są określone role, które - w założeniu, że nie dochodzi do przejmowania na siłę cech płci odmiennej (patrz: feminizm) - mogą się doskonale uzupełniać i czynić życie pełniejszym :)

Także cieszy mnie to miejsce i fakt, że nie jestem jedyną myślącą w ten sposób kobietą.
 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja trafiłam na forum w czerwcu przez facebooka. Pamiętam że weszłam w pewien dość kontrowersyjny jak na tą tematykę post i w jednym z komentarzy był link do tego forum :) nie pamiętam czyj to był komentarz i nie pamiętam o czym był post, pamiętam jednak sromotną gównoburzę w dyskusji i nagonkę na płeć przeciwną do mojej, co mnie popchnęło do kliknięcia w link. 

Weszłam na chwilę, zostałam na dłużej. Chłonęłam forum jak dzika, gdyż, jak na kobietę, mam cholernie radykalne, a wręcz kontrowersyjne poglądy w stosunku do aktualnej sytuacji społecznej, politycznej a nawet gospodarczej :)

Powyższe skutkuje tym, że grono osób przy których mogę swobodnie się wypowiadać na wiele tematów zawęża się do zaledwie kilku osób, ponieważ w pozostalych przypadkach wywołuje to szok, brak akceptacji kończąc na negowaniu mojej racji a niekiedy natychmiastowym wykluczeniu ;)

 

Podsumowując, w mojej ocenie to forum jest istną skarbnicą słusznych wskazówek do postępowania nie tylko dla mężczyzn, ale i dla kobiet. Uważam że przedstawicielki mojej płci jak najbardziej powinny zagłębić się w wiele wątków i "uczyć sie na błędach koleżanek", ponieważ nigdzie indziej w całym polskim internecie nie znajdą tak wielu prawdziwie tragicznych historii z życia wziętych, które będą w stanie im szeroko otworzyć oczy na mechanizmy nad którymi mogą zapanować, a jeśli tego nie zrobią mogą doprowadzić do katastrofalnych konsekwencji takich jak zniszczenie drugiego człowieka a niekiedy i samą siebie. 

 

Głębokie relacje to nie przelewki, ludzie od wieków odbierali sobie życie przez nieszczęśliwą miłość, głównie mężczyźni. Żyjemy w czasach, w których nieszczęśliwa miłość nie kończy się tylko na złamanym sercu, ale i na wykończeniu materialnym co w XXI wieku jest jeszcze większym powodem do targnięcia się. Przez przyzwolenie społeczne kochane Panie zyskują na bezwzględności nie zważając na konsekwencje, zamiast zrozumieć, że od wiek wieków było zgoła na odwrót i to po prostu działało :)

To, że dziś jest też ogromna grupa mężczyzn którzy zapomnieli o tym, nie wiedzą o tym albo nie chcą o tym wiedzieć to też osobny temat, który był tu wałkowany pizdylion razy pod szyldem "Białorycerstwa" i jest jak najbardziej prawdziwy, aktualny i wymagający zmiany. 

 

Edytowane przez Falka Elen
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Został tu założony o mnie temat w Manipulacje kobiet i ochrona przed nimi. Już dawno. :)

O Panu Marku nigdy wcześniej nie słyszałam, ani też nie poszukiwałam treści, które pomogłyby mi w samorozwoju.

Z większością treści się nie zgadzam, audycje oglądam nie w celu zdobycia wiedzy czy samodoskonalenia, lecz uważam, że Pan Marek posiada niezwykłe poczucie humoru (podobnie, jak większość samców na tym forum), dlatego tu jestem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W sumie zaczelo sie przez kumpla. Zaczelam sluchac audycji, raz na jakis czas albo jak znajomy cos podrzucil na forum (prowadze forum dla rozwodnikow). Czasem sie zgadzam, czasem nie, ale lubie wymianę pogladow z roznymi ludzmi. Dodatkowo bardzo polubilam glos Marka i mnie uspokaja cokolwiek by nie mowil ? wiec wlączam sobie audycje na sluchawkach gdy myje naczynia etc i czas przyjemniej zlatuje.

Dołączenie do forum to kolejny krok. 

Msle ze wiekszosc uczestnikow tutaj to rozsadni ludzie z ktorymi fajnie bedzie pogawedzic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To i ja się podzielę. Ok miesiąc temu oglądałam jakiś film na YT i w proponowanych filmach pojawił się film p. Marka z kanału Radio Samiec 2. Zainteresował mnie tytuł, więc postanowiłam obejrzeć. Potem obejrzałam jeszcze kilka kolejnych filmów. . Szczerze zdziwiłam się, że na polskim YT jest kanał przekazujący taką wiedzę (częściowo była znana mi wcześniej, ale w trochę innej formie).  Z filmów dowiedziałam się też, że istnieje to forum, więc postanowiłam zajrzeć.  Po zapoznaniu się z tematyką (bardzo szeroka co jest na plus) i poczytaniu komentarzy stałam się członkinią. Poprzeglądałam sobie różne wątki i stwierdzam, że większość dyskusji jest na naprawdę wysokim poziomie. Zauważyłam, że większość męskich wypowiedzi na forum to mistrzowskie połączenie powagi i humoru, kultury i przekleństw, szczerości do bólu i dystansu.  Męskie wypowiedzi są zwykle bardzo uporządkowane i konkretne, kobiece często bardziej chaotyczne. Bardzo lubię w ludziach dystans do siebie i poczucie humoru, przeglądając działy śmieszkowanie i Wtopy i upokorzenia często dosłownie łzy leciały mi po twarzy (nie mam na myśli wyśmiewania się z kogoś a po prostu śmiech z opisanych sytuacji). Dziękuję za możliwość członkostwa i pozdrawiam.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.