Skocz do zawartości

Jak trafiłyście do rezerwatu?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałam w Internecie czegoś o introwertyczkach I bach...braciasamcy.pl mnie przywitali...zaczytałam się...a że męski świat mnie pociąga, uwielbiam, kocham i ubóstwiam to postanowiłam wejść w szeregi, tak delikatnie, niezauważalne. Postaram się nikomu nie zawadzać. Los tak chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Słyszałam, że to forum pełne mizoginów i skrzywdzonych misiów, którzy znaleźli sobie taki kącik do odreagowania.  Reputację ma fatalną. W necie jedna wielka beka z tej sekty jak o niej mówią.  Niektórzy panowie też mają polewkę ze swoich "braci" od których się odżegnują. Postanowiłam więc się przekonać, jaka jest prawda i  skąd tyle kontrowersji.

 Może jestem masochistką i lubię esktremalną jazdę ;)  Nie wiem. Intuicja kazała mi się tu zarejestrować.  Na razie szału nie ma. Forum, jak forum. Czytam to i owo i czasem sobie "śmiechnę" na te "rewelacje" a czasem stwierdzę z uznaniem, że ten czy tamten gość dobrze prawi i wódki trza mu polać, i to jego powinno się w Rezerwacie trzymać, jako zagrożony gatunek a nie nas :D  To komplement, jakby co!  Ale to ja muszę się tutaj ograniczyć do rezerwatu ;)  Takie zasady.  Akceptuję.  A jak stwierdzę, że mam dość to ----> exit.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac napisał:
W dniu 19.03.2020 o 19:41, Xxl napisał:

Panowie btw czymże byłby świat bez pięknych kobiet - niczym.? 

Rajem.

Albo jeszcze większym piekłem? Zdecydowana większość kobiet jest średnia. Więc beż tych pięknych te średnie stały by się piękne wg własnego uznania, a te brzydkie nadal byłyby w d**e

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.