Skocz do zawartości

Kłoda w łóżku


Pokorna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się powstrzymać i muszę puścić suchara:

 

Spotyka się wróbel z wroną.

- "Kto Ty jesteś?" - pyta wróbel

- "Ja jestem wrona, a Ty?"

- "Ja orzeł, tylko ostatnio mocno chorowałem."

:) :D

 

Fuck, wybacz Vincent ale zabrakło mi na dzisiaj "Lubię to" i w ta strona musiałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..." Z kanarka jastrzębia nie zrobisz"... umiejętności, predyspozycje, kwalifikacje do bycia mentorem, pedagogiem, jak najbardziej wskazane są, jeśli ich brakuję... ;)

Niestety, temperamentu nie da się "nauczyć". Ja wiem jakie są ograniczenia, i nie oczekuję, że ktoś zrobi więcej niż może. Ale wymagam to co jest możliwe.

 

Ę na końcu czasownika używa się gdy dotyczy osoby opisującej własne działana/doświadczenia;-)

 

Czyli gra gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mój kamyczek do ogródka.

 

Laska jest młoda, zapewne około 23 lata czyli szczyl i tłumaczenie NIC jej nie da.

"Jesteś kłoda w łóżku" - dostała od swojego kolesia czerwoną kartkę,

zapewne już rozgląda się za inną. Chyba, że też jest szczyl i gada co ślina na język przyniesie.

 

Wszystko jest nawykiem i kompetencją więc da się wypracować. Do boju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zwróćcie też uwagę na to, że matki co innego mówią swoim synom na temat seksu, a co innego córkom. Są matki niestety (to jest niezależne od środowiska w którym się wychowały i mieszkają obecnie, wykształcenia), które na temat seksu to tyle głupot po prostu wciskają dziewczynom, ze Wam się to nie mieści w głowie. Tematu antykoncepcji nie poruszają, nie mówią na czym to polega, o co chodzi, o chorobach wenerycznych, wirusowych też nie wspomną, więc się nie dziwcie, że kobiety mają czasem ambiwalentne podejście do prezerwatyw, i dbaniu o swoje zdrowie. O seksie mają myśleć to najlepiej po ślubie. "Nie sypiaj  z facetami, bo od razu łatka, że się puszczach" itd. Są różne matki i bardzo różnie podchodzą do wyedukowania swoich córek. Zważcie na to.

 

Z koleżanką niejedną (piszemy łącznie - Vincent) lekcje musiałyśmy odrobić za mamę tej dziewczyny. A nie pracujemy nad tym tematem tydzień tylko już bardzo długo. Na szczęście postępy są. Nauka nie idzie w las. Zwróciłyśmy uwagę jej na to, że to nie jej mama jest z tym mężczyzną w łóżku tylko ona. To ona będzie odbierana przez swojego partnera za zaangażowanie jakie wkłada, za inwencję, chęci a nie jej mama i jej poglądy. Poradziłyśmy jej starą jak świat maksymę dotyczącą kobiet " w salonie dama, w kuchni kucharka, w łóżku dziwka".  

 

Dziękuje Panom, którzy merytorycznie podeszli do tematu, a co do pewnych domysłów, dwuznaczności w tym temacie zawartym przez niektórych, to wyobraźnia poniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad temperamentem można lekko popracować, pomijam przypadki beznadziejne.

Owszem, również podpisuję się pod tym, że pewien poziom temperamentu ma się wrodzony i basta. Więc z totalnej kłody nie da się zrobić 100% diablicy (lobotomia jest zakazana).

Jednak popracować nad ulepszeniami - można! I można osiągnąć pewien progres w tym zakresie, oczywiscie wymaga to pracy oraz odrzucenia zasiedziałych nawyków. Nawet cicha myszka jest w stanie przy własnej pracy nad przełamywaniem zahamowań oraz rozsądnym ukierunkowaniem przez partnera - zamienić się w małą, figlarną myszkę.

A to już jest coś :)

 

S.

 

924109_943373632339596_253020890_a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpana niech mu zasunie jak ma opory przed analem czy połykiem. Wczoraj mi się spodobało po długiej przerwie - inna rzecz, że trzeba mieć warunki :D

 

+100 punktów za trafienie w oko, +200 za trafienie w otwarte oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłoda1= ty się kuhwa starasz, obcałowujesz, smyrasz, gładzisz, czułe i insze słówka prawisz. Poświęcasz na to mnóstwo energii a panienka cośtam wzdychnie, cośtam jęknie, ale żeby cokolwiek zrobiła dla ciebie to już ble.

Od takich zabiegów ochota się traci i kiedy wreszcie zabiera się człowiek za penetrację chciałby mieć to już z głowy.

 

Kłoda2= w pozycji "na jeźdzca" wykonuje proste ruchy, coś jak suwnica. A kręcenie biodrami to gdzie?

 

Kłoda3= Kobieta nie korzystająca z mięśni pochwy. Po coś je macie. Znajoma satanistka mogła ledwo ruszać biodrami, ale to co się działo w środku, ojej B) . Ta cholera nawet samymi paznokciami potrafiła dać więcej niż większość panienek z jakimi miałem styczność. Salve Silvia, salut!

 

Kłoda4= oral jest fe? A idź ty w pizdu. Ze szparką też ci nie idzie (3)

 

Ogólnie rzecz biorąc kłoda to kobieta uważająca, że przyjemność jej się należy a facet ma się męczyć i stópki całować za to, że ma możliwość jej ją dać. Jeśli przyjemności nie ma, choć facet na uszach staje, widać jego wina.

Kłoda= pieprzona księżniczka z ars amandi z bieda-szybu.

 

 

Uśmiałam się, ale rzec muszę iż to prawda jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kłoda1= ty się kuhwa starasz, obcałowujesz, smyrasz, gładzisz, czułe i insze słówka prawisz. Poświęcasz na to mnóstwo energii a panienka cośtam wzdychnie, cośtam jęknie, ale żeby cokolwiek zrobiła dla ciebie to już ble.

Od takich zabiegów ochota się traci i kiedy wreszcie zabiera się człowiek za penetrację chciałby mieć to już z głowy.

 

Kłoda2= w pozycji "na jeźdzca" wykonuje proste ruchy, coś jak suwnica. A kręcenie biodrami to gdzie?

 

Kłoda3= Kobieta nie korzystająca z mięśni pochwy. Po coś je macie. Znajoma satanistka mogła ledwo ruszać biodrami, ale to co się działo w środku, ojej B) . Ta cholera nawet samymi paznokciami potrafiła dać więcej niż większość panienek z jakimi miałem styczność. Salve Silvia, salut!

 

Kłoda4= oral jest fe? A idź ty w pizdu. Ze szparką też ci nie idzie (3)

 

Ogólnie rzecz biorąc kłoda to kobieta uważająca, że przyjemność jej się należy a facet ma się męczyć i stópki całować za to, że ma możliwość jej ją dać. Jeśli przyjemności nie ma, choć facet na uszach staje, widać jego wina.

Kłoda= pieprzona księżniczka z ars amandi z bieda-szybu.

A i jest jeszcze jedna kłoda, podobna do pierwszej, laska leży jak martwa kompletnie nic, a ty masz zrobić kurwa wszystko, krótko mówiac odwarca się na bok i mówi ,, kończ szybko bo chce się wyspać" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nic z tego nie będzie, blokada psychiczna+ koleś,z którym skojarzyła flaki z olejem łózkowe. Nie wróżę "przebudzenia" chyba ze po 30, ale wtedy jak to u kobiet wajcha przesunie sie o 180 st na oranie przez wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.