Skocz do zawartości

Kłoda w łóżku


Pokorna

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz i masz Pokorna :D Ja ostatnio po całym dniu męskiej roboty, a wieczorem rowerze  i treningu, po kąpieli....... kłoda :D

 

I tu kowbojka albo asystentka stomatologiczna byłaby jak znalazł :D

 

I nie strasz Nas tu "prawdziwymi mężczyznami"! Mało to stresów w życiu? No :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czasami tak jest, że to my kobiety powinnyśmy z siebie dawać jak najwięcej. To nie jest tak na szczęście, że każdemu Panu nie chce się angażować, czasami jest, że ma ochotę, ale już siły brak na ekwilibrystykę ze swej strony. Pole do popisu dla nas w tym momencie i wyznaje zasadę, że rozpieszczać aż do granic możliwości i ochoty partnera jak najbardziej i ile tylko można, i tak jak lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla faceta to źle że kobieta jest kłodą,ale raczej kobietom nie przeszkadza to, że facet udaje kłodę,bo mu się przemęczać za bardzo nie chce :D i to plus dla kobiety że może się wykazać i jest jak jej odpowiada ...

 

Cała sztuka polega na tym, żeby kobieta widziała kiedy zamknąć dziób i być kłodą do rżnięcia, a kiedy poopowiadać świństwa hasając radośnie........

 

Ja pierdole, takie to trudne? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłodą w łóżku można być reż w taki sposób że leży,nic nie robi i czeka aż facet zrobi swoje,dosłownie,.

 

Nie przesadzaj, niech tam coś cicho pojęczy....... :D Nie róbmy milczenia owiec.......

 

Choć w sumie zawsze można odpalić jakiś film w tle. Byle nie z niemieckim dubbingiem, bo wrotki spadają :D

 

Bo to tak, jak oglądać włosko-niemiecki western, gdzie kowboj mówi "hande hoch" a umierający Apacz "mamma mia"........  :D  :lol:  :D  Polecam na pijane party :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla faceta to źle że kobieta jest kłodą,ale raczej kobietom nie przeszkadza to, że facet udaje kłodę,

 

my jesteśmy po prostu wyrozumiałe, wiemy że istenieje coś takiego jak zmęczenie, a  to że panom brak empatii wiemy nie od dziś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jesteśmy po prostu wyrozumiałe, wiemy że istenieje coś takiego jak zmęczenie, a  to że panom brak empatii wiemy nie od dziś :P

 

lili90, a zanim Twoje paluszki wystukały literki, to były połączone z mózgiem już? Może? :)

 

Jak brak empatii? A czytasz powyżej co napisałem?

 

Zmęczona? "Połóż się proszę i odpocznij." Na brzuchu z poduszką pod biodrami...... Film leci w tle... Niech odpoczywa, a co facetom przeszkadza :D

 

Edit: Tylko że, każdej kobiecie co robi z cipki nie wiadomo jaką świątynie, nie wiadomo czego, takie rzeczy nie dopuszcza do głowy..... A potem zdziwienie jak w tym obrazku: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1097-%C5%BCarty-podszyte-prawd%C4%85-lub-niekoniecznie/page-4#entry28933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Dnia 2.08.2015 o 17:35, Assasyn napisał:

 

A ja wam powiem ze mam przyjemność z tego że kobiecie wyliże w taki sposób że sie piora z poduszki sypią

 

Mam to samo (z facetem oczywiście). Nie ogarniam, jak takie robienie loda "na odp...dol" może komukolwiek sprawiać przyjemność - baba się ewidentnie męczy, a facet głupi nie jest i widzi, że ona się do tego przymusza, przez co raczej nie jest zachwycony. A takie lizanie i ssanie z pasją, zabawa dłońmi, językiem, gardłem, cyckami... jak się mocno wczuję, to sama jestem bardzo blisko końca, gdy on już szczytuje :D
I fajnie, że on odwdzięcza się tym samym, bez kwaśnych min i jawnego zmuszania się do sprawiania przyjemności drugiej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie jest zbyt bierna w łóżku, brakuje jej spontaniczności i temperamentu, nie angażuje się w kwestie wspólnej czułości, penetracji, nie dotyka lub mało dotyka partnera, mało lub wcale nie wykonuje ruchów szczególnie biodrami, prawdopodobnie czuje dużą barierę w czerpaniu przyjemności z seksu i to wszystko wpływa na to, że jest postrzegana jako kłoda.

 

Moim zdaniem ta dziewczyna sama powinna pójść do seksuologa, a nie z chłopakiem. Warto aby się nad tym jeszcze raz zastanowiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby seks zaczyna się bardzo często nie od samego sexu mówiąc paradoksalnie, jeśli dwie osoby mało się ze sobą przytulają albo wcale, nie ma tego dotyku to nie ma tej nici emocjonalnej, dlatego sex później jest kompletnym dnem...

To jest jedna z głównych przyczyn :) 

Do tego dochodzą jeszcze kompleksy u kobiet związane z ciałem, wstyd przed rozebraniem się, zauważcie że jeśli nawet kobieta się rozbiera do naga, to po stosunku sexulanym zaczyna się szybko ubierać, miałem to kilka razy, jakby wstydziła się swojego ciała, przecież do cholery już ją widziałem, to czego ma się wstydzić szybko się ubierając??

Fuck logic...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.