Skocz do zawartości

I caught you, honey.... Czyli raz, dwa, trzy płacisz Ty.


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem przerażający, aczkolwiek ciekawy artykuł mówiący o wszechstronności dam  i sztuczkach na bobaska. Stare wygi bywają czujni, ale może niech to będzie nauka dla młodych jak łapią kobiety na brzuszek.

 

Kobiety bez zahamowań dzielą się złotymi radami, jak skutecznie usidlić mężczyznę na dziecko. A potem zmusić do ślubu lub przynajmniej do płacenia alimentów. - Niby nic nowego ale warto poznać przeciwnika i jego metody bracia ;)

 

 

Adam 

Od początku grał fair. Marcie, wieloletniej kochance, mówił otwarcie: seks bez zobowiązań – tak, związek i dzieci – absolutnie nie. Ot, kolejny kontrakt friends with benefits, czyli przyjacielski układ z seksem, za porozumieniem stron. Tyle że Marcie taki układ się znudził. Chciała czegoś więcej i nie zamierzała stosować zasad fair play. W zeszłym roku niby przypadkiem „wpadła”, tłumacząc, że chyba antykoncepcja nie zadziałała, bo pewnego wieczoru po suto zakrapianej imprezie wymiotowała i widocznie zwróciła też tabletkę. Dziś Adam i Marta są rodzicami półrocznej Julii. Marta jest szczęśliwa, Adam – zdruzgotany, w głębokiej depresji.

 

Żadna depresja , Adaś jest w czarnej dupie !!! ? 

 

Bo choć córkę kocha nad życie, wie, że padł ofiarą misternie zaplanowanej intrygi, oszustwa, manipulacji. – Wydało się, że ona od miesięcy nie stosowała zabezpieczenia. Tylko dla pozoru kładła w widocznym miejscu, na pralce lub nocnej szafce, blister tabletek, z którego codziennie ubywała jedna, właściwa dla dnia tygodnia. Dziś wiem, że tabletka lądowała w śmietniku lub w toalecie – tłumaczy z rozgoryczeniem Adam. Nie, nie był głupim naiwniakiem, który wierzy dziewczynie na słowo. Sam też zawsze się zabezpieczał. – W końcu wyszło też na jaw, że robiła igłą sito z każdej prezerwatywy z megapacku, czyli opakowaniu zawierającym 288 sztuk – tłumaczy. Skąd wie, że to nie wpadka? Przecież Marta wypiera się wszystkich zarzutów. Ale w e-mailach zwierzyła się ze swojego planu przyjaciółce. Pisała, że wkrótce nauczy starego osła odpowiedzialności i zmusi do deklaracji, najlepiej małżeńskiej. I że jej zegar biologiczny tyka, bo przecież skończyła 34 lata i nie ma czasu na szukanie lepszego materiału na ojca. Zwłaszcza że ten jest idealny: wysoki, przystojny, mądry i majętny doktorant nauk humanistycznych na międzynarodowej uczelni. Pisała też, że teraz Adam na pewno ją pokocha i już niedługo będą szczęśliwą rodziną. Właśnie ten e-mail pod koniec ciąży znalazł w komputerze Adam. Sprawdził również historię wyszukiwanych stron, a wśród nich hasła: jak skutecznie złapać faceta na dziecko, jak zaciążyć, żeby on się nie domyślił. Dziś Adam pociesza się jedynie, że Marta i tak wybrała dość humanitarny sposób wrobienia go w ojcostwo. Bo po przejrzeniu internetu wie, że kobiety potrafią być znacznie bardziej perfidne.

Oboje są szczęśliwi - Doprawdy ???:lol:

 

W sieci nietrudno trafić na fora, gdzie kobiety radzą sobie wzajemnie, jak złapać mężczyznę na dziecko. We wpisach dominuje wulgarny język. Generalnie zasada jest prosta – nieważne jak, byle skutecznie.

Za powód swoich knowań kobiety podają najczęściej brak zdecydowanych kroków ze strony partnerów, odwlekanie decyzji o dziecku.

Uwaga panowie tego bym się korwa nie spodziewał !!! Nigdy już chyba sie nie spuszcze do gęby !!!!!!!

I tak pewna dama zaleca kobietom stosunek oralny, a potem, pod pozorem odświeżenia ust, wyplucie nasienia z buzi do słoiczka i iniekcję do pochwy – strzykawką lub dłonią.

 

Wówczas warto poleżeć na plecach z nogami w górze przez kilka minut, najlepiej w pozycji świecy. Jej, jak pisze, ten sposób przyniósł same sukcesy – dziś już roczne dziecko i kochającego męża. Inna internautka uważa, że aby uśpić czujność faceta, wystarczy po stosunku ochoczo zaproponować wyrzucenie do śmieci pełnej prezerwatywy. A potem, jak wyżej, wykorzystać zawartość do realizacji celu. Ona podobno próbowała tej metody aż przez pół roku, a dziś w końcu jest w upragnionej ciąży. Ponoć oboje są szczęśliwi.

Ta ....? 

Resztę sobie doczytajcie panowie ...

Źródło: https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/485886/Zlapani-na-dziecko.html

 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"To że panowie nie chcą brać ślubu to nie tylko wina ich braku odpowiedzialności i niedojrzałości (niestety współczesne chłopy schodza na psy w mojej ocenie właśnie z braku chęci brania odpowiedzialności za swoją rodziną - żonę i dzieci) ale też wina pań. Gdyby "kramik" dostepny był po ślubie panowie musialiby sie ożenić żeby poszaleć - a tak ma wszystko za frajer."

 

Ciekawe, ciekawe.

 

Kobiety to dopiero muszą być dojrzałe, że tak na gwałt potrzebują opiekuna życiowego, one same są nieodpowiedzialne i muszą mieć kogoś kto jest. Widzą faceta na ulicy i już są wkurwione jak on śmie nie płacić na nią pieniędzy i nie utrzymywać? Dodatkowo to kupczenie dupą... Już się pcham w małżeństwo, żeby dopiero był szantaż. Zresztą z własną żoną bym seksu nie uprawiał, bo uważam to za obrzydliwe.

 

Męska antykoncepcjo przybywaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gumy zawsze kupuj samemu, żadnych ''kochanie kupiłam prezerwatywy'' :) a po robocie zabierasz wszystko, jak dupa będzie się Ciebie pytać czemu zabierasz, możesz powiedzieć że kolekcjonujesz...

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idea łapania innego mężczyzny by dać się zapłodnić a później zbierać za to złotówki...

Wiecie nawet tego nie skomentuję bo sprowadzanie człowieka do podmiotu jest dla mnie okropne a łapanie jeszcze na "tej rzeczy" dochodu pasywnego to już w ogóle jakiś oksymoron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi, podobnie doradzają sobie jak zniszczyć faceta tak by wina za rozwód była po jego stronie i jak doić z kasy kolejnych naiwniaków, jak zdradzać by się nie wydało.

Strzec się można ale i tak to nie gwarantuje że nie zostanie się zrobionym w ojca albo pijaka i sadystę, który znęca się nad biedna żoną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu autentyk z jednego forum na literę K ...

 

"Tyle sie mowi, ze kobiety wrabiaja facetow, a u mnie jest odwrotnie. Jestem z chlopakiem rok i 2 miesiace, jest straszy ode mnie o 6 lat. Ja mam 21. Zawsze mowil, ze chce slubu i dzieci, ale ja mowilam, ze dla mnie to za wczesnie. Ostatnio odstawilam tabletki i uzywalismy przerwatyw. Okazalo sie, ze jestem w ciazy. Ja w szoku zalamana, a on szczesliwy. Malo tego prosilam by nie mowil nikomu, a on powiedzial na swieta swoim rodzicom i oswiadczyl mi sie. O ciazy dowiedzialam sie dzien przed wigilia (robilam test), a on wszystkim juz oznajmil. Dzis bylam dopiero u lekarza, to 7 tydzien. Zaplakana , zalamana i wsciekla poklocilam sie z nim dzisiaj i wykrzyczalam, ze wiem, ze zrobil to celowo, a on nawet nie zaprzeczyl. Powiedzial, ze wszystko sie ulozy. Tylko co sie ulozy? Koniec z moimi studiami, marzeniami? Teraz ma byc rodzina? Nie chce tak, jestem za mloda. Napisalam do niego smsa z zapytaniem czy zrobil to celowo, a on odpisal ''chcialem i chce tylko twojego dobra'' Nienawidze go tak bardzo, ze az mi slow brakuje. Pisze to i placze. Jak mozna mowic komus ze sie go kocha i robic takie rzeczy? Dla mnie to niepojete"

 

 A masz ty suk(0) ? !!! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Harpagon napisał:

 teraz w ramach rewanżu ona weźmie z nim ślub, odczeka pół roku w tym czasie zero dupci potem rozwód zabierze mu dom/mieszkanie zawalczy o alimenty na siebie i dziecko, a on będzie szczęśliwy

Nie znamy dokładnej historii tak więc nad wyrost napisałeś. Może akurat z faceta cwany lis ... I zafundował sobie surogatke ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Still said:

 

Uwaga panowie tego bym się korwa nie spodziewał !!! Nigdy już chyba sie nie spuszcze do gęby !!!!!!!

I tak pewna dama zaleca kobietom stosunek oralny, a potem, pod pozorem odświeżenia ust, wyplucie nasienia z buzi do słoiczka i iniekcję do pochwy – strzykawką lub dłonią.

 

Wówczas warto poleżeć na plecach z nogami w górze przez kilka minut, najlepiej w pozycji świecy. Jej, jak pisze, ten sposób przyniósł same sukcesy – dziś już roczne dziecko i kochającego męża. Inna internautka uważa, że aby uśpić czujność faceta, wystarczy po stosunku ochoczo zaproponować wyrzucenie do śmieci pełnej prezerwatywy. A potem, jak wyżej, wykorzystać zawartość do realizacji celu. Ona podobno próbowała tej metody aż przez pół roku, a dziś w końcu jest w upragnionej ciąży. Ponoć oboje są szczęśliwi.

 

Jak najbardziej wykonalne, był taki publicznie komentowany przypadek w USA. Lekarka zapłodniła się spermą swojego kolegi po fachu, a potem pozwala go o alimenty. Prawnicy ojca dowodzili, że nasienie zostało użyte niezgodnie z intencją dawcy, ale sąd odrzucił ten argument. Facet dostał prawa rodzicielskie i nieduże, jak na lekarza bardzo niskie alimenty do płacenia. Domyślać się tylko można, że sędzia zrobił to co musiał zrobić, a ustalając wysokość alimentów pokazał mamusi, co o niej myśli. Dziecku współczuję. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Przecież Marta wypiera się wszystkich zarzutów

Ach jakie te nasze damy honorowe, jakie uczciwe i prawdomówne.

 

Godzinę temu, Still napisał:

Sprawdził również historię wyszukiwanych stron, a wśród nich hasła: jak skutecznie złapać faceta na dziecko, jak zaciążyć, żeby on się nie domyślił

To wszystko wyszło tak nagle, miś będziesz tatą, cieszysz się?

No wiesz nie wiem jak to się stało, chyba cud, przecież brałam tabletki, no nie:

Godzinę temu, Still napisał:

Wydało się, że ona od miesięcy nie stosowała zabezpieczenia. Tylko dla pozoru kładła w widocznym miejscu, na pralce lub nocnej szafce, blister tabletek, z którego codziennie ubywała jedna, właściwa dla dnia tygodnia. Dziś wiem, że tabletka lądowała w śmietniku lub w toalecie – tłumaczy z rozgoryczeniem Adam.

 

Godzinę temu, Still napisał:

Zwłaszcza że ten jest idealny: wysoki, przystojny, mądry i majętny doktorant nauk humanistycznych na międzynarodowej uczelni. Pisała też, że teraz Adam na pewno ją pokocha i już niedługo będą szczęśliwą rodziną.

Ach ta "miłość". Zupełnie nie wiedzieć czemu chce mi się wymiotować;)

I wcale nie liczy się wygląd i pozycja społeczna lub majątek. CHciałbym zobaczyć jak piękna zakochuje sięw bestii jak w tej bajce.

Pierdolamento babskiego będzie ciąg dalszy.

Godzinę temu, Still napisał:

Pisała, że wkrótce nauczy starego osła odpowiedzialności i zmusi do deklaracji, najlepiej małżeńskiej.

Odpowiedzialności będzie uczyć przerośnięte dziecko, w dodatku manipulantka i oszustka.

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Pisała też, że teraz Adam na pewno ją pokocha i już niedługo będą szczęśliwą rodziną

No tak, jakie to proste, dorosłe i odpowiedzialne, wymusić na kimś szczęście i miłość ty stara, głupia oślico:D

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Właśnie ten e-mail pod koniec ciąży znalazł w komputerze Adam. Sprawdził również historię wyszukiwanych stron, a wśród nich hasła: jak skutecznie złapać faceta na dziecko, jak zaciążyć, żeby on się nie domyślił.

Czy Adam już miał awanturę o przeglądanie cudzej poczty? Czy już usłyszał jaki jest pusty, niedojrzały emocjonalnie i podły? No jak "moszna" przeglądać cudzą pocztę, ho hello... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Schlucken,NichtSpucken! said:

Jak najbardziej wykonalne, był taki publicznie komentowany przypadek w USA. Lekarka zapłodniła się spermą swojego kolegi po fachu, a potem pozwala go o alimenty. Prawnicy ojca dowodzili, że nasienie zostało użyte niezgodnie z intencją dawcy, ale sąd odrzucił ten argument. Facet dostał prawa rodzicielskie i nieduże, jak na lekarza bardzo niskie alimenty do płacenia. Domyślać się tylko można, że sędzia zrobił to co musiał zrobić, a ustalając wysokość alimentów pokazał mamusi, co o niej myśli. Dziecku współczuję. 

Innego wyjscia sedzia nie mial. Stworzylby precedens na ktory, mozna by bylo sie powolac w innych sprawach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen ,a potem Pan Zdzich musi spiralą dotykać kibel, myślałem, że tylko baby wyrzucają podpaski, patyczki do uszu... Bo są niedojdami i nie mogą sie nauczyć, że takich rzeczy, nie wyrzuca się do kibla... Myliłem się...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na I caught you, honey.... Czyli raz, dwa, trzy płacisz Ty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.