Skocz do zawartości

Światem żądzą kobiety..!


QueenCreole

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Nefertiti napisał:

@koksownik, zaraz po napisaniu pierwszego postu było widać, że coś jest podejrzane - bynajmniej dla mnie, a kto to - to można gdybać. 

Ale z drugiej strony, to i dobrze, bo widać odpowiedzi, reakcję i też to daje do myślenia.

 

Przynajmniej!*

 

16 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Pierdu pierdu. Podpadasz mi. Zbyt cukierkowo to wygląda. 

Tak szybko wydałeś swą ocenę? Trudno. Płakać nie będę. Ale zapamiętam sobie Twój nick, na przyszłość. Będę wiedzieć, kto nie darzy mnie sympatią i kogo lepiej unikać. 

 

37 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Witamy.

 

Wszystko fajnie tylko ten opis samej siebie brzmi zbyt pięknie... zupełnie jakby ktoś wcielił się w spełnienie swoich własnych marzeń. Wyczuwam jakiegoś ambitniejszego męskiego trolla. Nie mówię żeby od razu za to ganić czy traktować kogoś z góry bo po prostu nie wiem. Ale miejcie Bracia na nią oko bo prezentuje się jak słynna "kobieta z Himalajów", której każdy szuka a nikt nie znalazł. Małe szanse żeby zawitała tutaj do nas.

Schlebiasz mi. :P Fakt, pokazałam siebie z najlepszej strony, aczkolwiek do "kobiety z Himalajów" sporo mi brakuje. Cóż, z jakichś powodów upadały wszystkie moje poprzednie związki, a tych było trochę. Mimo, że w każdym z tych związków dawałam z siebie wszystko, tak jak i teraz. Widocznie dla tych kilku facetów nie byłam "kobietą z Himalajów". :) Zobaczymy jak będzie tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, QueenCreole napisał:

Tak szybko wydałeś swą ocenę? Trudno. Płakać nie będę. Ale zapamiętam sobie Twój nick, na przyszłość. Będę wiedzieć, kto nie darzy mnie sympatią i kogo lepiej unikać. 

I gitara. Nie po to przyszedłem na to forum, żeby się pucować do kogoś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie jest w stanie zarządzać dobrze gratami w swojej torebce... A rządzić światem? Mrzonka. Światem rządzi cipka i jej zapach, kobiety same tego nie rozumieją ale korzystają z tego urządzenia dowoli. Tzw pussy power. Tyle w temacie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już gdzie indziej o opryszczce. Myliłem się, to pryszcz. Da się go jakoś wycisnąć aby nie rozlał się po forum?

 

Jednakże mam inny pomysł. Niech ktoś porządnie wygrzmoci tą psychopatkę i doceniona przejdzie na naszą stronę. Osoba z tak doskonałą bajerą i umiejętnościami udawania innej osoby świetnie nada się do infiltrowania wrogich środowisk. ;D

 

Kurcze zawsze myślałem albo trollica albo je*nięta, a tu okazuje się całkiem bystra babka żyjąca nienawiścią do mężczyzn. Istny bulterier feminizmu. Biedaczka która nigdy nie zaznała zainteresowania mężczyzny wypowiedziała wojnę podłym samcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.