Skocz do zawartości

Światem żądzą kobiety..!


QueenCreole

Rekomendowane odpowiedzi

... A przynajmniej tak się im wydaje.

 

Witam Was na forum ja, kobieta. ? Kobieta, która nigdy nie potrafiła zrozumieć innych kobiet i ich dziwacznego podejścia do facetów i świata ogółem. Kobieta, która ma dosyć męskie spojrzenie na świat, która od dziecka wolała przebywać w gronie kolegów niż koleżanek. Fanka piłki nożnej, broni, gier komputerowych i motoryzacji. ? Ale i jednocześnie fanka makijażu i dobrego stylu. 

 

Od wczoraj zbieram się do napisania postu powitalnego, przepraszam Was, że tyle mi to zajęło!

 

Zdecydowanie jestem typem kobiety, która nie próbuje dominować nad mężczyzną. Wszystko co czynię dla swojego ukochanego, czynię z wielką przyjemnością i oddaniem. Nie czuję się przez to gorsza a wręcz cieszę się, że mogę to wszystko robić dla tego jedynego. :) Ponad to dbam też oczywiście o siebie, rozwijam się, edukuję, zdobywam fakultety, certyfikaty, mam pasje, mam pracę, realizuję się i samodoskonalę, ale marzę też o ślubie, o dzieciach, o założeniu rodziny, co jest dla mnie ogromną wartością. Myślę, że nie ma potrzeby by teraz pisać o sobie więcej - poznacie mnie lepiej, czytając moje kolejne posty. ;) 

 

Ogólnie im więcej kobiet poznaję, tym bardziej wstyd mi za swoją płeć. Z przykrością stwierdziłam już dawno temu, że obecne kobiety zatraciły swoją delikatność, kobiecość i subtelność. Stały się zimnymi su*ami, divami, podłymi, przebiegłymi lisicami. Dominują nad facetami, manipulują, wciskają pod pantofel. Patrzą tylko na portfel, na stan konta, na dobra materialne. Ich wymarzony misiaczek powinien jeździć Aventadorem albo najlepiej Mercedesem SLR, powinien za nie płacić w każdej sytuacji i mieć ciało jak Lewandowski. Jeśli posiadasz zwykłe Seicento czy starego Golfa, zapomnij. Stawiają coraz to wyższe wymagania, niekiedy nie do przeskoczenia. Narzekają, są kapryśne, niezadowolone. Mężczyzna nie ma prawa nic powiedzieć, nic zrobić, bo przecież ona jest kobietą i to ona ma władzę. Wszędzie doszukują się ukrytego seksizmu i braku szacunku. Uważają się za wyzwolone, a tak na prawdę są zniewolone. Same siebie uwięziły. Jakie mądre byłyby kobiety, gdyby posiadały wszystkie te rozumy, które dla nich potrafili mężczyźni - mój ulubiony cytat Juliana Tuwima. ?

 

Pewien mądry człowiek napisał w internecie coś, z czym zgadzam się w 99,9%:

"Kobiety mają obecnie za dobrze, przez co bez skrupułów niszczą mężczyzn. Zachowały wszystkie dawne przywileje, a jednocześnie skorzystały z XXwiecznej emancypacji, co daje taką mieszankę, w której kobieta jest w uprzywilejowanej sytuacji. Kobiety są obecnie roszczeniowe, bezlitosne, pewne siebie, władcze, mają oczekiwania niemożliwe do zrealizowania, a jednocześnie same nie muszą nic od siebie dawać, bo przecież są kobietami i to mężczyzna ma wszystko robić, czyż nie? Kobieta zarabia więcej od mężczyzny? Nieudacznik, ale i tak to on ma za nią płacić, bo jak nie to jest ci*ą a nie mężczyzną. Kobieta nie ma samochodu? Nie musi, to przecież domena mężczyzn, a gdy mężczyzna nie ma to jest żałosny. Kobieta mieszka z rodzicami? Normalna sprawa, z rodziną raźniej, po co samemu.. a gdy mężczyzna mieszka z rodzicami to jest śmieciem i na takiego warto tylko splunąć. Mężczyźnie nie stanie w łóżku? Żałosne, zdradzi go z innym, bo przecież nie jest kłodą, która tylko leży na wznak. Miłość się wypaliła? Zostawi mężczyznę i zabierze dzieci, wiedząc, że sądy i tak przyznają jej opiekę, a frajer niech płaci alimenty. Kobieta nie potrafi gotować? A po co, mamy XXI wiek. Mężczyzna? Co za śmieć, oby zdechł z głodu. Kobieta nie potrafi czegoś zrobić? Ojej jakie to rozkoszne. A mężczyzna? No co za patałach, na krzyż z nim. Tak to jest. Ustępujemy im na każdym kroku, płacimy, przepuszczamy w drzwiach, nosimy za nie meble, opiekujemy się od tysięcy lat, a tymczasem po cichu to one przejęły władzę i teraz to mężczyzna ma tak naprawdę niewiele do powiedzenia. Postawisz się kobiecie to nastraszy, że ONA JEST KOBIETĄ, więc jeszcze jedno słowo i znajdzie sobie kogoś innego bo i tak ma setki adoratorów na każdym kroku, śliniących się na cycki. Kobieta ma męskich znajomych? Fajna sprawa, potrzebuje tego, nie wiadomo o co pretensje. Mężczyzna ma koleżanki? Zdradliwy, czas zniszczyć mu życie. Wszędzie podwójne standardy i nawalanie w mężczyzn jak w bęben. Potem takie niunie spotykają się na damskich spotkaniach i szydzą z wszystkich mężczyzn, nakręcając swoje poczucie wyższości i wpajając je tym, które go dotąd nie miały. Większość kobiet myśli, że skoro posiada pochwę, to już wystarczy i mężczyźni mają biegać wokół nich jak psy. Roszczeniowe księżniczki. Chciałbym powrotu dawnych czasów, gdy kobiety były kobiece, wierne, spokojne, bez wygórowanych oczekiwań, gdy miałbym pewność, że kobieta nigdy nie zrani, nie będzie szantażowała, nie odejdzie. Teraz to odechciewa się związku z kobietą - nawet jak jest dobrze to z tyłu głowy i tak masz myśl, że zaraz coś jej odbije, że cię zdradzi, porzuci, zrobi coś przykrego. Szkoda gadać."

 

Cieszę się, że taka nie jestem i mam nadzieję, że nigdy taka nie będę i zawsze pozostanę kobietą. I może kiedyś wypełznę z Matrixa. :D  Bardzo cieszę się, że trafiłam na to forum, mam nadzieję, że szybko oswoję się z nowym miejscem i nowymi ludźmi. Nie zawsze zapewne będę pisała sensownie, nie zawsze każdy będzie się ze mną zgadzał - proszę, nie wińcie mnie za to, nie krzyczcie na mnie, nie obrażajcie mnie. Uświadamiajcie mnie i uczcie, może i ja nauczę Was czegoś nowego. :)

 

Lubię się rozpisywać. ;) Witajcie. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, QueenCreole napisał:

Staram się z tym walczyć!

Nie walcz z tym tylko dziel się swoją wiedzą i spostrzeżeniami ? 

 

Swoją drogą :

https://www.wiocha.pl/100289,Za-pomoca-tego-bede-kontrolowac-twoje-zycie

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Motha napisał:

Starszy już model, ale piękna kultowa bestia! a Aventador to takie statek kosmiczny na kołach, osobiście wolałbym Astona V12 Vanquish.

Ja osobiście najbardziej uwielbiam Amerykańskie klasyki i muscle cars. :) Cadillac Eldorado i Chevrolet Impala lat 1960-80 to moje dwie miłości, lubuję się też, oczywiście, w Mustangach. Jeśli chodzi o bardziej nowoczesne maszyny to właśnie Lambo Aventador, Huracan, Ferrari F430, Mercedes S Coupe, Mercedes SLR, za Audi i BMW też się oglądam. ;) A jeśli chodzi o mężczyzn w takich samochodach? Nie zwracam na nich uwagi. Mogę ich zagadać, spytać o samochód, o to ile pali, skąd go sprowadził, czy drogie jest jego utrzymanie, no i pogratulować bestii. :) Ale nigdy nie poleciałabym na faceta, kierując się tym, czym jeździ. Równie dobrze może jeździć nawet Multiplą czy TTką. :P Najważniejsze jest to, by darzył mnie zaufaniem, szacunkiem i uczuciem. :) I mean it! Mój facet jeździ starym, rozpadającym się gratem, ja nieco nowszym samochodem na literę 'F' (takich się ponoć nie kupuje), aczkolwiek oboje jesteśmy fanami pięknych maszyn, oboje jeździmy na zloty, wynajmujemy takowe do jazdy. :D 

 

Będę miała z kim rozmawiać o samochodach. Cudownie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, koksownik napisał:

Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. S(t)ara, czy to ty? 

...cię zdradziło!

Nie. Nie miałam tutaj nigdy wcześniej żadnego konta. Zawsze używam bardziej wyszukanych nazw, by brzmiało lepiej i subtelniej. Zatem nazwijmy sobie to muskaniem aksamitu, o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

Wszystko fajnie tylko ten opis samej siebie brzmi zbyt pięknie... zupełnie jakby ktoś wcielił się w spełnienie swoich własnych marzeń. Wyczuwam jakiegoś ambitniejszego męskiego trolla. Nie mówię żeby od razu za to ganić czy traktować kogoś z góry bo po prostu nie wiem. Ale miejcie Bracia na nią oko bo prezentuje się jak słynna "kobieta z Himalajów", której każdy szuka a nikt nie znalazł. Małe szanse żeby zawitała tutaj do nas.

 

P.S. Ej ale Ferrari 430 (tfu!) to paskudztwo w porównaniu do poprzedniczki... wygląda na natchnionego drukarką albo butem sportowym. Atrakcyjny góra jeden sezon. 360 [*] będzie piękna zawsze bo nie była robiona pod jakąś modę, która przeminie.

Edytowane przez SzejkNaftowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.