Skocz do zawartości

Awatary. Czyli kulisy oszustwa.


Rekomendowane odpowiedzi

I to jest to.

 

Dodam to tego, że my żeby być atrakcyjni musimy zapierdalać na siłowni, zdobyć pozycję, mieć poczucie humoru blablabla. Natomiast Paniom wystarczy kilka magicznych sztuczek w łazience i jak nie mają wielkiego brzucha to w godzinę z takiej trójki robi się siódemka.

 

Tu tapetę założy, tam cycki poprawi, fotę na fejsa wrzuci i już piękność :D

 

Chociaż u nas też czasami sam dobry bajer wystarczy.

 

BTW Nigdy nie spotkałem się z pogardą ze strony atrakcyjnych kobiet tylko dlatego, że postanowiłem podbić wręcz przeciwnie.

 

Przystojny nie jestem.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd dołączyłem na forum i zgłębiam zawartą tutaj wiedzę, uczę się sukcesywnie mieć w głębokim poważaniu co panny myślą na mój temat.

 

To ja mam sam o sobie dobrze myśleć, i czuć się dobrze we własnej skórze, a ewentualna kobieta będzie tylko fajnym dodatkiem do stabilnego życia. 

 

Trzeba skończyć z tym dziadostwem Panowie, my wcale nie jesteśmy w niczym gorsi, to matrix nam to wpoił przez lata pseudo edukacji.

 

Nie ma się co spinać, głowa do góry i robimy swoje :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @AR2DI2.

To jest jakaś plaga i z roku na rok, coraz ciężej zobaczyć jakąś normalnie wyglądającą dziewczynę.

Najgorsze, że coraz to młodsze dziewczyny, zaczynaja nakladac na siebie tony kolorowej mazi...

 

To jest to życie w kłamstwie o którym pisałem w innym wątku. ;)

Tragiczne jest to, że sami po części jesteśmy temu winni, bo świadomie wybieramy te "awatary".

 

Pietnujemy dziewczyny, które niepokolorowane, nazywamy pasztetami, bo nie wyglądają jak laleczki 9+/10...

 

Nadeszły takie czasy, kiedy solidna 6/10 bez makijażu, zostanie nazwana paskudą, a wytapetowana 6/10, będzie miała kolejkę sliniących się adoratorów...

 

Obraz kobiety został wypaczony w męskich głowach i ciężko będzie z tym walczyć...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, tylko że te kobiety nie podobają mi się ani w makijażu, ani bez.

 

d9b00c7027f50e08adf495202af94266.jpg

 

To jest laska, która celuje w 8-10/10. Pobrana z jbzd.

 

Zresztą kto patrzy na twarz? Jak ma dobrą figurę, to w makijażu czy bez i tak byś chętnie umoczył.

Edytowane przez SławomirP
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co się śmiać to jest dramat. A jak człowiek odurzony i sie budzi nad ranem z czymś taki to po prostu spierdala.

 

Wydaje mi się, ale to tylko moje zdanie, że po części to jest wina kodowania. Zwrócie uwagę co pokazują nam reklamy i TV. Kanony piękna, które są sprzedawane to nic innego jak jakiś producent ciuchów, kosmetyków, dżywek, diet, sytlów życia. A to tylko dlatego, że kobiety chcą być: mode, popularne, rozchwytywane, adorowane. A kto na tym wszystkim zarabia? Koncerny chemiczne bo kto jak nie oni robią kosmetyki. Zakałady odzieżowe, ale oczywiście nie Polskie, tylko jakieś zagraniczne. 

 

Kobieta jest jak małpa, będzie robić to co jej koleżanka, przyjaciółka i inna cholera. A im młodsza tym głupsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SławomirP said:

To jest laska, która celuje w 8-10/10. Pobrana z jbzd

Na obu fotach ma:

farbowane włosy, ułożone najkorzystniej jak mozna
podkład na twarzy
tusz na brwiach, rzęsach
konturówkę (kredka podkreślająca) na oczach
szminka na ustach
wkładki w cyckonoszu
spodenki podkreślające biodra (zgrabne zresztą. mój typ. lubie takie nago od połowy w dół, góra w koszuli (mojej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SławomirP napisał:

Zresztą kto patrzy na twarz? Jak ma dobrą figurę, to w makijażu czy bez i tak byś chętnie umoczył.

Bardzo trafne spostrzeżenie.Jeśli ma twarz troszkę ładniejszą od szreka to może być ale pod warunkiem figurki tip top.I szczupła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, trop said:

ładniejszą od szreka to może być ale pod warunkiem figurki tip top.I szczupła.

o, tak.

Mam taką znajomą ( przyjaciółka mojej siory, która nic nie wie) niezbyt ładna, ale była siatkarka (znana dość). Ta laska ma to co uwielbiam - zgrabne uda, miednicę, i taką elastycznośc w stawach miednicznych...mniam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @AR2DI2 za świetny temat :P

 

PS: Mnie zastanawia, co będzie dalej z tym wszystkim? Jak teraz normalny mężczyzna 6/10, może być podrywany przez 2/10 ewentualnie 3/10. Reszta kobiet ma takie wymagania, że to jakiś dramat. Jak to wszystko się potoczy?

 

Mam 21 lat i laski w moim wieku są tak wybredne i mają ego niczym Mount Everset. Słyszałem z opowieści, że jeszcze pokolenie temu wyglądało to mniej więcej tak, że 6 łączyła się z 6. Dobra 8 z 8 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.