Skocz do zawartości

Ksiądz "gwałciliśmy głuchonieme dzieci bo nie mogły się poskarżyć"


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zobaczcie sami, stary pryk wyznaje przed śmiercią takie coś...

Widocznie będąc na pograniczu przypomniało mu się co z innymi chłopakami robili.

Jednak na łożu śmierci to nie jest tak fajnie umierać z myślą, że się gwałciło bezbronne istoty ?

 

 

https://samiecweb.pl/post/1338/ksiadz-gwalcilismy-gluchonieme-dzieci-bo-nie-mogly-sie-poskarzyc

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wstawiasz coś takiego, jeśli można spytać? Zdjęcie kobiety z brodą też wstawisz, żeby zasugerować, jakie to dziwne te kobiety są?

Zdajesz sobie sprawę, że np pedofilii w Kościele jest dużo mniej niż pedofilii w szkołach, wśród nauczycieli? To tak jakbym ja wstawił jeden dzień z Twojego życia, gdzie wywróciłeś się na skórce od banana i sugerował - widzicie, on nie umie chodzić!

 

Używaj mózgu, to naprawdę nie boli.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pinkdots

Rozumiem, że Pan nie obejrzał materiału ale się wypowiedział.

Wstawiam to bo to wyznanie.

Mam rozumieć iż jeśli morderca wyznaje, że zabijał ludzi to pojawią się posty "przecież to tylko jeden człowiek, nie każdy człowiek jest zły, po co to wstawiasz, po co mówić iż ktoś komu ufasz - mordował ludzi, no weź przecież 10 chłopaków gwałcących głuchonieme dzieci to nic takiego"

Weź pan bo normalnie mi ciśnienie podnosisz takimi tekstami.

 

 

Proszę się nie ośmieszaj, bo ludzie oddają dzieci do takich instytucji oraz proszę mnie nie obrażać, bo zgłoszę sprawę do moderacji.

Normalna dyskusja jest mile widziana ale jechania po mnie bym używał mózgu to proszę sobie darować szanowny panie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, pinkdots said:

Po co wstawiasz coś takiego, jeśli można spytać? Zdjęcie kobiety z brodą też wstawisz, żeby zasugerować, jakie to dziwne te kobiety są?

Zdajesz sobie sprawę, że np pedofilii w Kościele jest dużo mniej niż pedofilii w szkołach, wśród nauczycieli? To tak jakbym ja wstawił jeden dzień z Twojego życia, gdzie wywróciłeś się na skórce od banana i sugerował - widzicie, on nie umie chodzić!

 

Używaj mózgu, to naprawdę nie boli.

A tobie o co chodzi, wielebny?

Edytowane przez Schlucken,NichtSpucken!
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Wstawiam to bo to wyznanie.

Ok, więc proszę o wstawienie wyznania następujących typów pedofili:

- nauczyciela (bo jest ich znacznie więcej pedofilów niż Księży co zgrabnie pomijasz)

- przedszkolanki

- rolnika (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- murarza (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- ślusarza (też częste)

- mechanika samochodowego

Dlaczego nie wstawiasz ich wyznania, skoro wśród tych zawodów jest DUŻO WIĘCEJ pedofilów niż wśród Księży? Wiedziałeś w ogóle o tym? Poczytaj, bo takimi artykułami sugerujesz czytającym ludziom, jakoby pedofile wśród Księży to takie częste przypadki. Tymczasem jest to jeden z NAJRZADZIEJ spotykanych zawodów wśród wszystkich pedofilów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, pinkdots said:

Ok, więc proszę o wstawienie wyznania następujących typów pedofili:

- nauczyciela (bo jest ich znacznie więcej pedofilów niż Księży co zgrabnie pomijasz)

- przedszkolanki

- rolnika (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- murarza (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- ślusarza (też częste)

- mechanika samochodowego

Dlaczego nie wstawiasz ich wyznania, skoro wśród tych zawodów jest DUŻO WIĘCEJ pedofilów niż wśród Księży? Wiedziałeś w ogóle o tym? Poczytaj, bo takimi artykułami sugerujesz czytającym ludziom, jakoby pedofile wśród Księży to takie częste przypadki. Tymczasem jest to jeden z NAJRZADZIEJ spotykanych zawodów wśród wszystkich pedofilów.

 

A ja uprzejmie lecz stanowczo prosze, zebys spierdalal na strony swojej skompromitowanej sekty. Tu nikt sie na twoje odwracanie kota ogonem nie nabierze.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pinkdots

 

Szanowny Panie.

Nie będę się z panem bił na forumowe pięści i wysyłał i na chama szukał jakiś statystyk zboczeńców rolników.

Proszę przyjąć do wiadomości, że środowisko którego Pan broni jest niezwykle skorumpowane. Wiele dzieci z domów dziecka frunie do Rzymu do Ameryki czy innych państw Europy i słuch po nich ginie a, że to "dzieci niczyje" to nikt się tym nie interesuje.

Proszę się zapoznać, z wiedzą która uwolni pańskie myślenie. Znam doskonale historie, że żeby zostać księdzem trzeba nadstawić pupy i to z różnych źródeł a nie tylko internetowych.

Tutaj masz pan kolejny przykład tylko nie wiem czy kody, które ma Pan zapisane na obronę kościoła pozwolą Panu obejrzeć te video do końca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Proszę przyjąć do wiadomości, że środowisko którego Pan broni jest niezwykle skorumpowane. Wiele dzieci z domów dziecka frunie do Rzymu do Ameryki czy innych państw Europy i słuch po nich ginie a, że to "dzieci niczyje" to nikt się tym nie interesuje.

Czyli znów pokazujesz, że wolisz okłamywać ludzi, zamiast serwować im prawdę. Pokazujesz, że nie interesuje Cię prawdziwa dyskusja, interesuje Cię nagonka i publiczne łganie czytelników. Pisałem już, że zawód Księdza to jeden z najrzadziej spotykanych procentowo zawodów wśród wszystkich pedofilów. Najczęstsze zawody to: murarz, mechanik samochodowy, nauczyciel, ślusarz i rolnik.

Dlaczego to pomijasz i próbujesz sugerować, że środowisko Księży jest wyjątkowo skorumpowane i pełne pedofilii? Przecież statystyki temu przeczą. Dlaczego łżesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, pinkdots said:

Przecież statystyki temu przeczą. Dlaczego łżesz?

Szczególnie te angielskie, co nie?

Czy można prosić moderację o zrobienie porządku z tym kolejnym śmieciowym kontem typa o różnych pseudonimach, ostatnio najdłużej mieniącego sie Arch. Dziękuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pinkdots napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że np pedofilii w Kościele jest dużo mniej niż pedofilii w szkołach,

Słyszycie chłopaki. W ogóle nie przejmujmy się pedofilią w kościele, bo wprawdzie gwałcą, ale inni też gwałcą, i to więcej. 

Co do kościołów, to tak:

- seminaria to kolebka różnych dewiacji

- skandale z udziałem księży są zamiatane pod dywan, także przez księży, którzy sami nie są pedofilami, ale ich chronią, więc skala zjawiska nie jest do końca znana, przykład ostatnio z USA, gdzie postanowiono przeprowadzić dochodzenie i okazało się, że robiono to na ogromną skalę

- murarz, rolnik itd. to nie zawody zaufania publicznego, ksiądz tak

- murarz, rolnik idzie za to do pierdla, ksiądz do innej parafii

- rzekomo święty kościół nie miał zamiaru rozwiązać problemu pedofilii, nawet jak wiedział o konkretnym duchownym to milczał i udawał, że jest git, do czasu aż zabrały się za to świeckie organy ścigania 

- Abp Michalik powiedział, że to dzieci uwodzą księży, można poszukać jego wypowiedzi

 

Czekać tylko na to, jak kościół będzie przepraszał za pedofilię słowami "wybaczamy i prosimy o wybaczenie".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beckenbauer napisał:

Słyszycie chłopaki. W ogóle nie przejmujmy się pedofilią w kościele, bo wprawdzie gwałcą, ale inni też gwałcą, i to więcej. 

Kolejny kłamca i manipulant. Przecież kilka postów powyżej pisałem, aby tak samo często a nawet częściej wspominać o pedofilach ślusarzach, mechanikach samochodowych, rolnikach, których jest znacznie WIĘCEJ. Dlaczego brzydko oszukujesz czytelników forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pinkdots napisał:

Pokazujesz, że nie interesuje Cię prawdziwa dyskusja, interesuje Cię nagonka i publiczne łganie czytelników.

Nie interesuje mnie nagonka w ogóle.

Bracie ja jestem za stary na nagonki, mnie interesuje prawda i tylko prawda.

Nawinie mi się filmik ze zboczeńcami murarzami to wkleję go tak samo jak zrobiłem z tym księdzem wyżej.

 

Przestrzegam jedynie przed oddawaniem dzieci do tych instytucji bo nie budzą zaufania.

 

Rozumiem, że Pan nie obejrzał żadnego z powyższych filmików ? A to szkoda.

To był mój ostatni post skierowany do Pana. Rozumiem, że broni pan instytucji w którą wierzy natomiast należy przetrzeć oczy i spojrzeć realnie na problem.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, pinkdots napisał:

- nauczyciela (bo jest ich znacznie więcej pedofilów niż Księży co zgrabnie pomijasz)

- przedszkolanki

- rolnika (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- murarza (jeden z procentowo najczęstszych przypadków pedofilów)

- ślusarza (też częste)

- mechanika samochodowego

Dlatego, że sukienkowi są członkami instytucji totalne zwanej KK. Instytucji od 2 mileniów zakazującej, umoralniającej i mówiącej co mają inni robić

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pinkdots napisał:

Dlaczego nie wstawiasz ich wyznania, skoro wśród tych zawodów jest DUŻO WIĘCEJ pedofilów niż wśród Księży? Wiedziałeś w ogóle o tym? Poczytaj, bo takimi artykułami sugerujesz czytającym ludziom, jakoby pedofile wśród Księży to takie częste przypadki. Tymczasem jest to jeden z NAJRZADZIEJ spotykanych zawodów wśród wszystkich pedofilów.

 

Może dlatego, że mechanikowi samochodowemu nie powierzam swoich sekretów i nie ufam w 100% powierzając np. własne dzieci?

 

Może dlatego że ślusarz wymienia mi zamki, a nie jest pośrednikiem między mną a Bogiem?

 

 

Jeszcze jeden akt agresji i dostaniesz bana.

 

Edit - doczytałem bluzgi i jednak ban. Dziękujemy za obecność na forum i pozdrawiamy słonecznie.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pinkdots napisał:

Kolejny kłamca i manipulant

Ty chcesz manipulować i przekierować ludzi, że tak naprawdę nie powinniśmy się przejmować księżmi, bo inni też gwałcą. Chcesz przedstawić problem jako coś, co nie jest problemem, tylko jakąś powszechną rzeczą. Luzie patrzą się na kościół, a ty chcesz przekierować uwagę tych osób na inne sprawy, bo gdyby się tak przypatrywali temu kościołowi, to okazałoby się, że pedofilia nie jest tak rzadka, jak pokazują statystyki, dodatkowo zaczęliby zauważać inne wady, kwestionować, zadawać pytania, może nawet domagaliby się, by przeprowadzić jakieś dochodzenie.

 

To tak jakby szef firmy przewozowej nie zadbał o autokar i doszło do wypadku, bo np. nie zadziałały hamulce, ale zamiast mówić o praktykach w swojej firmie, to zacząłby mówić: "panowie, co macie do mnie? Przecież jest tyle wypadków i ofiar na drogach, że wypadki moich samochodów to niewielki procent wszystkich wypadków, auta osobowe mają większy udział, samochody np. Skody mają większy udział, więc idźcie do skodziarzy, za gówniarzy szalejących w BMW się weźcie, a nie za uczciwego człowieka".

 

A jeżeli chodzi o wyznania murarza/rolnika/ślusarza/nauczyciela pedofila, to co cię powstrzymuje, by samemu to wrzucić? Dodatkowo murarze nie mówią, że mają świętą misję zbawienia ludzkości. Kościół łaciński to jedna organizacja, a murarze się są zrzeszeni, murarze nie poświęcają swojego całego życia murowaniu, a księża podobno poświęcają całe swoje życie na wypas tych owieczek na polu Pana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pinkdots pedofile w kościele znacznie częściej działają w zorganizowanych grupach, są kryci przez współpracowników i zwierzchników, przez wymiar sprawiedliwości traktowani są ulgowo.

 

Z uwagi na powyższe wykrywalność pedofilii wśród duchownych jest niższa niż w innych grupach zawodowych.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pinkdots napisał:

Pisałem już, że zawód Księdza to jeden z najrzadziej spotykanych procentowo zawodów wśród wszystkich pedofilów.

Hahaha ? NAJRZADZIEJ PROCENTOWO to my się dowiadujemy o pedofilii właśnie z tego kręgu ?

Kłamiesz i oby Twoje dziecko nigdy nie miało okazji doświadczyć owej naciąganej "boskiej" miłości od panów w czarnych sukienkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dziwić zrytemu trollowi? Mało jest katolików którzy twierdzą, że pedofilia w kościele to kłamstwo? 

Dzieci kłamią, rodzice kłamią. Wszyscy się uwzięli na biednego księżóla. Szatan spreparował dowody. Demon opętał dziecko które się samo narzucało biednemu księdzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ksiądz takie rzeczy wyprawia... Imprezy z alkoholikami, którym sam jest, dobieranie się do dzieci, wakacje z patusami. Szkoda gadać.

Wiem bo wszystko w domu mojego kolegi. Taka kryminalna rodzina, wszystko na lewo, duży dom zbudowany za kradzione pieniądze, bicie ludzi, u niego to każdy facet swoje odsiedział, matka też.

 

Poszedł tam ksiądz niby wyciągać jego brata z alkoholizmu, straszny człowiek, psychol, wieloletni alkoholik z małymi dziećmi, żonę czasem napierdala. Policja już tam parę razy była w tej sprawie, no ale wiadomo żona zawsze jednak zmienia zeznania jak to było. Skończyło się tak, że ksiądz przez parę tygodni wychodził na czworakach od niego z domu, a kolega sam spać w nocy nie mógł, bo ksiądz tak głośno śpiewał na dole i grał na akordeonie po pijaku. Co ciekawsze temu księdzu chyba nie było wstyd potem jak go w liceum widział na religii po takich scenach w jego domu.

 

Po jakimś czasie okazało się, że ksiądz piszę na FB z dziećmi w dość obsceniczny sposób. Rodzicie zanieśli dowody na policje. Mój kolega powiedział nauczycielowi, że u niego w domu też mówią, że ksiądz po pijaku dobiera się do dzieci. Nauczyciel przekazał to policji jak przyszli do liceum, więc kolega został wezwany na przesłuchanie do dyrektora. Wchodzi i widzi bagiety, akurat wtedy gonił sztuki dlatego myślał, że to koniec i wpadł. Na szczęście okazało się, że chodzi o księdza.

 

Ksiądz zawieszony w pracy w szkole. Śledztwo w toku, ale raczej udupione, bo było to ponad rok temu, a ksiądz dalej na wolności. Teraz w wakacje ksiądz jedzie z bratem kolegi plus jego żona i dzieci na wakacje do Egiptu. Brat kolegi jeszcze pożyczył się 30 kafli od tego księdza. Ogólnie mają straszną sztamę, a imprezy dalej trwają regularnie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.