Skocz do zawartości

Ksiądz "gwałciliśmy głuchonieme dzieci bo nie mogły się poskarżyć"


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj koleś mnie oskarżał, że jestem biało rycerzem i nie życzy sobie moich komplementów dla Pań i pójdzie naskarżyć właścicielowi forum.

Dzisiaj zostałem pomówiony o łganie, konszachty z diabłem i braki w używaniu fal mózgowych.

Ciekawe co będzie jutro, zaczyna się robić ciekawie :D 

 

A co do tematu.

Ciekawe co pan @pinkdots powie tym biednym dzieciom, które nie dosyć iż są niepełnosprawne to jeszcze były gwałcone, czy rozumiesz Pan co to za poziom deprawacji ?

Przecież jeśli szatan istnieje to na pewno nosi koloratkę i czarny ubiór (tak te dzieci by postrzegały, tych księży gdyby mogły widzieć!) oraz nie jest w stanie kontrolować swojego penisa.

Przykro mi ale tak jest, nic na to nie poradzę - dla tych dzieci zgwałconych to jak sądzisz kto jest większym szatanem ?

Jakaś istota z ogonem czy człowiek w czarnej szacie ?

 

Pozdrawiam i przykro mi, że dostałeś bana. Na pewno jesteś dobrą osobą ale polecam większy rozsądek jeśli chodzi o instytucję Kości-ścióła (kościoła)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to?

 

https://fakty.interia.pl/polska/news-dlaczego-nikt-nie-sprawdzil-przeszlosci-josa-b-zaniedbanie-w,nId,2625592

 

Zalecicie większy rozsądek jeśli chodzi o instytucję harcerstwa? Już to zabrzmiało komicznie. Harcerstwo jak i Kościół sa ok, to tylko zawsze znajdzie sie jakis łotr wszędzie, nie tylko tam.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ktoś kto przestrzega przed diabłami, demonami i innym upiorami, przed demonicznym Hello Kitty, przed szatańskimi piosenkami rock, metal i rapu, etc. sam jest wśród tego wszystkiego największym potworem. Potworem w masce, który na co dzień udaje świętego, gdyby Dr Jeckyll & Mr.Hyde istniał kiedykolwiek to na pewno śmiało w niego mogła by się w niego wcielić większość tzw. "duchowieństwa". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie oglądam!!! S*******y jeszcze będą miały czelność pouczać Cię jak żyć, oceniać, ganić za Twoje niewinne słabości, tyrać kasę i pomiatać, że o władzy już nie wspomnę! Jak długo jeszcze religijne organizacje będą poza prawem? Jak długo ludzie będą łykać ten syf opakowany w ten niebiańsko kolorowy papierek? Wmów człowiekowi, że jest tylko jedna droga do wiecznego zbawienia, to egoista wszystko łyknie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.