Skocz do zawartości

Jak myślicie, kupił już sobie buty??


Granatowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie kupił butów. Wszystko poszło na opał, jedzenie i spłatę jej długów. Nigdy nie zrozumiem co go trzyma przy niej. Facet ma same straty ale nadal jest z tą panią.

 

Gościu był ewidentnie nabombiony jak meserszmit. Szkoda mi takich ludzi. Gdyby go zapytać czemu pije, to by powiedział że przez nią. No i dlatego, że chodzi do obcych kolesi. Ale koleguje się z nią nadal, sytuacja dla mnie niepojęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Les napisał:

Ma dobrą figurę, będzie rodzić zdrowe dzieciska. 

No proszę Cię. Chuda szkapa. Ani cyca, ani dupki. Bioderko słabe i wątłe. No, ale każdy ma inne gusta. Ja tam wolę kobiety takie jak określił chłopak do wzięcia (program polsatu). "Żeby nie była za chuda ani za gruba, taka między 80 a 100 kg". I to jest dopiero prawdziwa kobieta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy ich biografii, nic o nich nie wiemy, ani jak się poznali ani czemu wzięli ślub. Natomiast związek jak widać kosztuje go dużo poświęceń. Inna sprawa, że jeżeli faktycznie chodzi po domach innych kolesiach to to powinno zamykać temat ich związku. Chociaż po pijaku potrafi się na nią wydrzeć i ją zwyzywać więc to nie jest typ klasycznego białego rycerza wpatrzonego w nią, laska pokornie drepcze za nim. Intuicyjnie czuje, że laska po prostu wie na ile może sobie wobec niego pozwolić a pewnie może na dużo bo gość pokrzyczy, zwyzywa ją itp. ale już się nie rozwiedzie i nie odbierze jej swoich zasobów i ona o tym wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.