Skocz do zawartości

UWAGA! Nic nie klikać! Próby włamania na moje konto


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Podejmuje wyzwanie ? Zmieniam swoje hasło na tylkolpgfabiaczestochowskihrabia ? 

Nie wypada byśmy mieli podobne hasła, zbyt łatwo je odgadnąć.

 

Zmieniam na: zmordydoryja69 na forum a na samiecweb niech będzie: dwubulgotanLPG a na samiecnews - lucyferwfabii666

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eleanor napisał:

nadzoruje tylko rezerwat, a nie całe forum

No to całe szczęście. Strach mnie obleciał, że dokonałaś bestialskiego terroru na Marku swoją bezwzględną vaginą i dał Ci pełnomocnictwa na moderowanie nas, samców. A rezerwat możesz moderować, rzadko tam zaglądam. Pozdro. Fajne pończochy na awatarze.

 

@Rnext, właśnie edytuję post. Nie narzekam na te uda, tym bardziej kiedy oplecione są jakąś siatką. Lubię takie widoki. Ale bałem się, że kobieta nas ustawia w moderacji. I mam wrażenie, że to nie są nogi Eleanor. Ale jak wiadomo liczy się tylko wnętrze, a nie lubieżne sexowne kończyny kobiece. Kobietę należy podziwiać za serduszko, a nie za nogi.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Czuję się dyskryminowany.

Nie Ty jeden. Też się czuję uciskany i dyskryminowany. Te całe hakery mnie olewają po całości. Pies z kulawą nogą nie chce się włamać na moje konto. Pójdę popłakać do kąta, no i wtedy przyjdą do mnie najlepsze laski modelki według teorii fana pana Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny atak dostałem. Widocznie od teraz co tydzień w soboty czy w niedziele jakiś intelektualista będzie próbował mi hacknać konto.

Gdyby się udało to proszę pamiętać, że nie mam w zwyczaju wysyłać zdjęć swojego pindola albo pisać do kogoś coś obraźliwego.

To już mój czwarty lub piąty atak. Czyżbym był rekordzistą ?

Komuś dowaliłem jakimś komentarzem czy coś ? :D 

Ciekawe o co chodzi.

 

Ip 207.244.83.97. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Próba włamu na konto meilowe z Ip 37.47.201.149 z przeglądarki firefox

 

@Marek Kotoński 

Zaznaczam byś wiedział bo może znów będzie akcja. Komuś się chyba nie podoba co piszę ;)  

Zawsze się ode mnie zaczyna :D 

@Rnext @Quo Vadis? @Mosze Red @Patton

Miejcie to na uwadze, najwyżej połączcie posty jeśli możecie, może się inni będą zgłaszać ale podejrzewam, że komuś się nie spodobało co piszę.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.