Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
SzatanKrieger

UWAGA! Nic nie klikać! Próby włamania na moje konto

Recommended Posts

Moje hasło jest takie samo jak mój nick, ale dla niepoznaki dałem końcówkę ,,?"

Login: dobryziomek

Hasło : dobryziomek?

Szach mat hakerzy!

3 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

fabialpg666

Podejmuje wyzwanie 😆 Zmieniam swoje hasło na tylkolpgfabiaczestochowskihrabia 😆 

• Haha 1

Ja swoje hasło ciągle zapominam, niby nietrudne bo niechzyjefeminizmilgbt69 ale jednak potrafię się pomylić.

Może spiszmy w tym wątku wszystkie hasła, żeby w razie czego łatwo było sobie przypomnieć?

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Może spiszmy w tym wątku wszystkie hasła, żeby w razie czego łatwo było sobie przypomnieć?

Nie głupie moje w razie co to :

Login:

szatan666jehowa666allah666

Hasło:

MiniMasturbator666

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Podejmuje wyzwanie 😆 Zmieniam swoje hasło na tylkolpgfabiaczestochowskihrabia 😆 

Nie wypada byśmy mieli podobne hasła, zbyt łatwo je odgadnąć.

Zmieniam na: zmordydoryja69 na forum a na samiecweb niech będzie: dwubulgotanLPG a na samiecnews - lucyferwfabii666

• Haha 3

Kuźwa chyba mnie nie lubią

199.115.118.91. 

3 atak. 

Może ankietę powoli trzeba by zrobić kto będzie miał najwięcej prób to Marek stawia audycję dlatego Pana :D Na wybrany temat ^^

Edited by SzatanKrieger

7 godzin temu, Eleanor napisał:

Może się boją...hahaha moderatorki

To Eleanor jest moderatorką? Świat na głowie stanął. No i mamy matriarchat. Na męskim forum kobieta mnie moderuje. Nie o take Polske walczyłem.

7 minut temu, Eleanor napisał:

nadzoruje tylko rezerwat, a nie całe forum

No to całe szczęście. Strach mnie obleciał, że dokonałaś bestialskiego terroru na Marku swoją bezwzględną vaginą i dał Ci pełnomocnictwa na moderowanie nas, samców. A rezerwat możesz moderować, rzadko tam zaglądam. Pozdro. Fajne pończochy na awatarze.

@Rnext, właśnie edytuję post. Nie narzekam na te uda, tym bardziej kiedy oplecione są jakąś siatką. Lubię takie widoki. Ale bałem się, że kobieta nas ustawia w moderacji. I mam wrażenie, że to nie są nogi Eleanor. Ale jak wiadomo liczy się tylko wnętrze, a nie lubieżne sexowne kończyny kobiece. Kobietę należy podziwiać za serduszko, a nie za nogi.

Edited by Magician
  • Haha 1

dzis miałem problem z wyszukiwarką forum wciąż mi error 502 wyrzucało

8 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Czuję się dyskryminowany.

Nie Ty jeden. Też się czuję uciskany i dyskryminowany. Te całe hakery mnie olewają po całości. Pies z kulawą nogą nie chce się włamać na moje konto. Pójdę popłakać do kąta, no i wtedy przyjdą do mnie najlepsze laski modelki według teorii fana pana Dominika.

Teraz, kryss napisał:

dzis miałem problem z wyszukiwarką forum wciąż mi error 502 wyrzucało

Też to miałem.

ŻĄDAM od Panów Hakerów szacunku dla forumowiczów! Nie ma zgody na to, by atakować jednych a drugich nie - wszyscy tu jesteśmy równi i proszę atakować wszystkich! 😆

• Like 1
  • Haha 2

Właśnie! Jak równo to równo! Do @Fit Daria się włamywaliście? Bo jak nie to znów będzie mieć powód, żeby nie schudnąć! :lol:

Ech ci mizoginistyczni hakerzy... :P

• Haha 1

Dziś kolejny atak dostałem. Widocznie od teraz co tydzień w soboty czy w niedziele jakiś intelektualista będzie próbował mi hacknać konto.

Gdyby się udało to proszę pamiętać, że nie mam w zwyczaju wysyłać zdjęć swojego pindola albo pisać do kogoś coś obraźliwego.

To już mój czwarty lub piąty atak. Czyżbym był rekordzistą ?

Komuś dowaliłem jakimś komentarzem czy coś ? :D 

Ciekawe o co chodzi.

Ip 207.244.83.97. 

Edited by SzatanKrieger

O to ja też się zgłaszam. Dzisiaj zostałem rozdziewiczony :d 

Jak coś i tak mam fejkową pocztę :P

Edited by Ksanti

Próba włamu na konto meilowe z Ip 37.47.201.149 z przeglądarki firefox

@Marek Kotoński 

Zaznaczam byś wiedział bo może znów będzie akcja. Komuś się chyba nie podoba co piszę ;)  

Zawsze się ode mnie zaczyna :D 

@Rnext @Quo Vadis? @Mosze Red @Patton

Miejcie to na uwadze, najwyżej połączcie posty jeśli możecie, może się inni będą zgłaszać ale podejrzewam, że komuś się nie spodobało co piszę.

Edited by SzatanKrieger
  • Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.