Skocz do zawartości

The Predator


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger

Primo, to nie o 5 komandoskach, tylko 5 babach, gdzie tylko 2 miały jakieś tam przeszkolenie militarne, a 3 pozostałe to były bodajże biolog, botanik i uj wie kto jeszcze - ogólnie 3 naukowców w obstawie 2 "ochroniarek".  Nie ma się co dziwić że i wepchnięte były femibzdury, lbgt i chuj wie co jeszcze, jako że był to film produkcji Netflixa, który właśnie na siłę wpycha polit poprawne bzdury do swoich produkcji. Ot na przykład zapowiedzieli właśnie że do roli Ciri w "The Witcher" poszukują kobiety BAME (Black, Asian, Minority Ethnic) - ergo chcą by Ciri byłą czurna, żółta bądź ciapata.

Co do samej "Anihilacji" to w sumie motyw jak dla mnie żywcem zerżnięty z opowiadania Lovecrafta "Kolor z Innego Świata", sam film mimo na siłę poupychanego polit. pop. ścierwa w porównaniu do tej kupy gówna mieniącej się, chuj wie z jakiej paki, "Predatorem" wypada o wiele, wiele lepiej.

Jak dla mnie Predator to najgorszy film i największe rozczarowanie tego roku, bez dwóch zdań. Całe to, za przeproszeniem, pierdolenie o powrocie do oryginału z Arnoldem, przywróceniu klimatu itd. itp. o kant dupy rozbić. Ot kolejna papka dla millenialsów napakowana średniej jakości CGI, a te psy... Black pewnie oglądając The Predators z 2010 r wpadł na pomysł żeby motyw z ogarami podjebać, tyle żeby z pyska podobne były do właściciela (nosz kurwa, co trzeba mieć za łeb?), sam ich design cienki jak siki pająka, w porównaniu do wcześniej wspomnianych ogarów, te z Predatora wypadają blado.

Teraz przynajmniej stało się jasne dlaczego Arnie podziękował i zrezygnował z powrotu do roli Dutcha.

 

tzw. Hell Hound z The Predators 2010

The-Predator-Hell-Hound-Funko-Pop-Action

 

Ogar z kupy gów, sorka, nowego Predatora

E3E7263ABD0375CB56D8ED703D79C84F.jpg

 

44369502412_07293f5d18_b.jpg

 

Jak to w ogóle wygląda? Predator zaciążył suke amstaffa ? :D Beka.

 

Rodriguez przynajmniej nakręcił film z sercem, w jego Predators cameo zaliczyła nawet odświeżona wersja pierwotnego, niewykorzystanego kostiumu Predatora w którym miał zasuwać JCVD

 

latest?cb=20140117233253

 

 

Shane tak chrzanił, że kręcąc "oficjalną" 3 część odda hołd pierwszemu Predkowi, i jak zawsze to bywa, na chrzanieniu się skończyło, bo film to po prostu czysta parodia. Tak wkurwiony i zniesmaczony z kina dawno już nie wyszedłem.

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie dobijajcie, jedyny kurwa film na który czekałem cały rok jest totalnym shitem ? :( 

Nie zniosę tego.

 

@lxdead Oglądałeś ten krótkometrażowy, który wyslałem ?

Przecież już fani zrobili bardzo klimatyczny i fajny film. Było czuć to napięcie :) 

Ehh nawet nie chcę się denerwować. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Fanowskich krótkometrażówek oglądałem kilka, jak dla mnie najlepsze były 3.

 

 

 

 

 

Cóż, oceniając subiektywnie, dla mnie ten film to takie 2-3/10.

Patrząc obiektywnie to taki popcorniac na 4-5/10 - pójść, obejrzeć, wyjść i zapomnieć - film do obejrzenia z nudów :D  

Ogólnie rzecz biorąc ten film to w 3/4 suchary i śmieszkowanie. 0 napięcia, 0 klimatu z oryginału, muzyka A. Silvestriego zapożyczona i "spamowana" gdzie i jak popadnie, tak że oglądając na serio masz uczucie jakbyś oglądał parodię Predatora, a nie film mający z szacunkiem podejść do pierwowzoru. Jak Bogackiego, fanowskie filmiki są na wyższym poziomie. Ale szczerze? Niczego innego się po Blacku nie spodziewałem, gość w sumie nakręcił 2 niezłe filmy, jeden słabowity, zagrał w klasyku Sci-fi/Akcji lat 80 z Arniem i tyle. Tak na logikę biorąc, ni chuja, nie można było w pełni uwierzyć w to, że gość który zagrał w sumie małą rólkę - Hawkinsa, pierwszą ofiarę Predka, miałby być jakimś wybitnym specjalistą tej Franczyzny i nakręciłby film choćby w 1/5 tak dobry jak oryginał. Poszedłem na film z przeświadczeniem że film będzie przynajmniej lepszy, albo na poziomie pierwszego AvP, tymczasem jest trochę lepszy od niechlubnego AvP: Requiem. Znacznie lepiej bawiłem się właśnie na pierwszym AvP. W sumie jakie czasy, taki Predator - jak podsumował kinomaniak.

 

Jak chcesz coś bardziej fachowego, jeśli chodzi o recenzje, i bez spojlerów, to polecam

 

 

 

 

 

Śmieszne jak takie klasyki jak Predator, Obcy, Terminator w ogóle nie mają szczęścia do kontynuacji, straciły czas, zmienił się w produkt do wydojenia. A Child's Play (Laleczka Chucky) ma już dwa nowe i to zajebiście zrobione filmy, które kontynuują serię, nieczego nie zmieniają, nie mieszają, nie restartują itd. a znalazły Złoty Środek :)  

 

https://www.filmweb.pl/film/Klątwa+laleczki+Chucky-2013-658350

 

https://www.filmweb.pl/film/Cult+of+Chucky-2017-467290

 

Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj obejrzałem The Predator i niesmak mam do dzisiaj. Z filmu z klimatem zrobiono czarną komedię w ohydnym lewackim wydaniu.

 

Główni męscy bohaterowie mają w większości autyzm, zespół Tourette'a i inne schorzenia psychiczne. Zamiast bohaterów mamy bandę dowcipnych pajacy. 

Kobiety oczywiście są stabilne emocjonalnie, silne i inteligentne (chory wymóg feminizmu).

 

Obstawiam że w ekranizacji kolejnej wersji historii Predatora LGBT zdominuje produkcje. Głównym bohaterem będzie kobieta feministka a jej partnerem transwestyta z depresją ;)

 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

@marios27 

Zależy co lubisz.

Z nowszych obczaj sobie "gone girl"

Z trochę starszych np matrixa. 

Możesz obejrzeć sobie przykładowo Ojca Chrzestnego. Znajdź na filmwebie top 100. Na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Hehe spoko dziękóweczka :) Aczkolwiek rajcują mnie filmy o nawiedzonych domach jak  Wichester - dom duchów, Amityville

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

Niestety jest to forma propagandy tego iż jest wysyp autyzmu po szczepionkach więc takie gówna będą ludziom wciskać ?  na zasadzie, że to nie szczepionki tylko ich dziecko jest wybitne.

Szczerze mówiąc jest to przerażające co się nam wtłacza do głów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

@lxdead

Niestety jest to forma propagandy tego iż jest wysyp autyzmu po szczepionkach więc takie gówna będą ludziom wciskać ?  na zasadzie, że to nie szczepionki tylko ich dziecko jest wybitne.

Szczerze mówiąc jest to przerażające co się nam wtłacza do głów.

 

Nie będę tu nawet zaczynać tego pierdo-tematu, bo dla mnie te pierdoły jakoby szczepionki powodowały m.in autyzm itp. to - jak zauważyłeś - pierdoły. Nie jest to tyle propaganda, to primo, bo przecież ciąże (czasem z tylko podejrzeniem) o autyzm są chyba numerem jeden (o ile można to tak określić), jeśli chodzi o skrobankę. Z tego też powodu, gdy we Francji (gdzie procent skrobanych dzieci z syndromem Downa jest największy) została puszczony spot o tym, że takie dziecko może cieszyć się życiem i nawet funkcjonować samodzielnie, doszło do sporej fali ból dupia bab po skrobance, bo "sumienie ruszyło" :D 

Ta bzdura ukazana w filmie, to raczej propaganda jakoby każdy "inny" miałby być wyjątkowy, unikatowy - blah blah, lewacka spierdolina tycząca się mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.