Skocz do zawartości

Przespałam się z samcem alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger  Mi się wydaje, że wtedy byliśmy sobie po prostu potrzebni ale myśli o mnie.

@deomi Okazywał uczucia na swój sposób, wiele razy. Wiem co się u niego dzieje, znam go. Szkoda ale może tak musiało być na tamtą chwilę, ale nie jestem pewna czy teraz jest inna chwila. 

Choć jest to kwestia jednego telefonu.

 

Hehe, jestem osłabiona dzisiaj maksymalnie, a zrobiliście mi mętlik w głowie.

Zryliście mi banie, a byłam taka poukładana. : D 

Przestań @deomi zakładać takie tematy. :lol:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi myślę, że nie. 

 

Choć w Polsce wielu takich Panów biznesmenów pozerów, którzy żyją splawianiem naiwnych dziewuch, które myślą, że złapały Pana Boga za nogi, są w takim stanie euforycznym jak Ty dzisiaj, a kiedy woreczek na sperme się nudzi (zazwyczaj po pierwszym razie) idą do kosza i tak następna, następna i następna. Potem jest płacz, jęk i skowyt, ale jak to??? 

 

Grunt w postaci samochodu, portfelu z kilkunastoma banknotami , nienaganną bajerą i dalej panny wszystko już łykają, dosłownie i w przenośni. 

 

Ale ciesz się i żyj chwilą, ta noc jest Twoja 

 

Edytowane przez teko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety dziewczyny nie pojmują, że są rozgrywane przez takich 10 na 10 jak paczka dropsów.

Wyobraź sobie, że ty masz orbiterów droga kobieto dajmy na to 5.

Taki 10 na 10

NIE JEST W STANIE PRZEROBIĆ TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN, KTÓRE NA NIEGO LECĄ.

To jest ta różnica między Tobą a nim.

 

 

Nie ma żadnej różnicy. Przecież nawet ten 10/10 to jest taki sam człowiek jak my - i działa na niego to samo. Wystarczy go potraktować jak powietrze albo jak najgorzej i się zaciekawi co jest grane, kto to w ogóle śmie tak robić.. :D (oczywiście mając odpowiednio duże smv, ale zakładam, że deomi daje radę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

Jakby mnie laska oblewała albo traktowała jak śmiecia to bym podziękował za współpracę w tempie ekspresowym.

To może działać ale mnie takie strategie i granie w jakieś przykre kobiece gry wkurwia po całości. Po prostu nie nadaje się na takie zabawy. Jak chce się pobawić to instaluję sobie nie wiem Skryima a nie robię zagrywki jakieś kobiecie. Dla mnie to słabe i mnie tylko mocno wkurza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kobity, jak mi znajomi przystojni bogaci młodzi ludzie mówią jak was traktują to jedyne na co mam ochotę, to na wymioty i zajęcie się własnymi sprawami, bo strata czasu porównywalna do leżenia i dłubienia w nosie.

 

Jak ktoś zarabia powyżej 200 tys miesiecznie na czysto i ma inne spostrzeżenia,to niech mnie nawraca na priv solidnymi argumentami, pozdro.

 

Ja powiem tak, młodzy  chłopacy czekają na Was, rozwijają się niekiedy dla Was, chcą z Wami spędzić życie, a Wy jedyne co potraficie, to drzeć pizdę w stylu "spuść mi się do dupy albo na mordę", dla młodych facetów -20 lat to jest gorsze chyba niż kastracja i codzienne policzkowanie 24 godziny na dobę.

Ja jebęi, jestem młody gnój, a widziałem tyle, że wolałbym to odwidzieć.?

Edytowane przez czader
  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Bruxiu , " A " ma wyjebane na triki w stylu ...

"I jak taki facet 10/10 ma się nie zszokować, gdy znajdzie się osoba, która będzie miała jego cudowność w dupsku bądź (nawet lepiej) będzie na niego dość obojętna."

Czy naprawde myślisz że " Tego Triku " w życiu nie widział ??? 

Serio?

Edytowane przez Red_Pill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

Po prostu przespałam się z dzianym i przystojnym facetem czy wg. niektórych z Was takie rzeczy tylko w bajkach? 

 

Że przystojny to widziałaś, a czy na pewno dziany?

Może tylko robił "takie wrażenie", a Twój wyposzczony wieloletnim związkiem "mósk" przyjął to za pewnik i afrodyzjak.

 

Nie szanujesz się, dawać na 1 randce!!!

Co to forum z Tobą zrobiło, kobieto? :D;)

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa sam nie opisałbym tego lepiej .

 

Ale tak na serio , tutaj gdzie mieszkam spotkać faceta 10/10 to potworna rzadkość ...

 

Nie zrozum mnie źle , są i jest ich wielu , ale bardzo szybko zdają sobie sprawę że będąc "A" to dosłownie bycie chodzącym żywym celem .

Dla dosłownie każdego !

Kobiet,feministek, białych rycerzy....itp itd.

Zwłaszcza po pewnych niemiłych wydarzeniach na scenie publicznej i politycznej w 2017-2018.

 

 

"A" szybko się uczy i dostosowuje do otoczenia .

I robi się ζ

"

The zeta male.

This classification of a male is new because this is a male that until recent times was never needed, and indeed was never there. He is emergent and unpolished and struggling to find his legs, but is doing so thanks to the fertile, safe ground, provided by, of all things, other emerging zetas on the internet. He has no allegiance to tradition or nostalgia for the past, and in fact is charged with plotting a new course. He cannot be shamed into control or intimidated into silence or seduced into capitulation. He doesn’t fit in the classic hierarchy, and would gladly bring it down in the name of his cause. When someone says he needs to act like a real man, he smiles and says, “No, thank you.”

He doesn’t seek power, but justice. And he has one overarching feature largely absent in the world around him.

He cares about those lost young men who were ambushed coming out of the womb. And he will strive to make himself an example, living proof that there are other roads to take than the ones that lead to self-hatred and self-destruction.

 

Jeśli go zobaczysz ,  ? to trochę tak jak pstryknąć fotkę Yeti.

Niby jest twardy dowòd na kliszy fotograficznej .... ale i tak nikt w to nie uwierzy ...

 

 

 

Edytowane przez Red_Pill
Literòfka
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Szach

1) Korzystaj, póki samca żona się dowie.

2) A teraz słuchaj uważnie .... Niby bierzesz z polykiem ale uważaj nie polykasz. Lecisz do łazienki i wypluwasz do słoiczka. Potem sytrzykaweczka ....

Zresztą dam ci ściągę

Mat

I tak za 9 miesięcy masz Dzesike lub Brajanka. Wszyscy zadowoleni.... No po za żonka samca alfaomega oczywiście.

Szach mat bejbe ;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha na 1 randce dac dupy hahahahaha

ostatnio poznalem super dziewczyne, wsadzilem jej palce w majtki a tam mokro jak w lesie rownikowym i co? i mimo ze chciala to nic nie bylo

Bo sie szanuje! I takie dziewczyny są warte uwagi.

Jak Cie kolo zerznal na 1 spotkaniu to czego Ty od niego oczekujesz? Przeciez sama sprawiasz ze stajesz sie w jego oczach kurwiskiem, a co za tym idzie on nie traktuje Cie powaznie, wiec porucha jeszcze troche i Cie rzuci, co sprawi ze w Twoich oczach to samiec alfa. A to moze poprostu zwykly koles, ktory zerznal zwyklą sz... :D

Ale i tak wiem ze to trolowy temat

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bruxa napisał:

Ja widziałam jak kobiety sikają jak znajdą faceta 8/10, a co dopiero 10/10, to chyba wtedy robią pod siebie numer dwa

Hehe, wtedy to już nie ma przebacz, nie ważne że chłopak to brat/narzeczony siostry.

Siostra się oddali i zaczyna się taniec godowy wokół samca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Fit Daria napisał:

A czy kobieta 10/10 od razu chce numer do konta i samochód? No nie. Szuka najodpowiedniejszego faceta do ZWIĄZKU. Dlaczego faceci tak nie robią? Czemu idą na ilość nie jakość? Dlaczego patrzą na kobiety tylko jak na chodzące waginy? 

Hehe, dlaczego? A dlaczego niektórzy są dobrzy i samotni?

Dlaczego faceci tak robią?

 

Bo POZWALACIE na to wraz z koleżanką deomi jest w hooooy takich dziewczyn, da się wyruchać na dzień dobry i potem się chwali na forum, a za tydzień zamuła.

 

Popyt podaż, mówi Ci to coś?|

 

Cytat

A czy kobieta 10/10 od razu chce numer do konta i samochód? No nie. Szuka najodpowiedniejszego faceta do ZWIĄZKU.

No, ja wiem że wszystkie kobity 10/10 siedzą w domach, czytają książki Hawkinga o wszechświecie, brzydzą się jednorazowymi przygodami, portalami społecznościowymi i atencją.

 

Eeeee, może to jakiś wszechświat równoległy, bo ja do jeszcze czegoś takiego nie widziałem. ?

 

Może pora zacząć ruszyć dupsko z domu i zobaczyć świat jak działa, a nie siedzieć w chałupie i tworzyć w głowie nieadekwatną wizję

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru latach pozna zwykłego Janusza i zanim dojdzie do zbliżenia będzie musiał stawiać, starać się, randkować, podwozić cokolwiek ale jaskini nie odwiedzi na pierwszym spotkaniu.:D Ja się na to nabrać nie dam i pewnie większość tutejszych użytkowników. Młodzi niech się uczą jak to działa alfa szmaci beta płaci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.