Skocz do zawartości

Przespałam się z samcem alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

Mężczyzna zdobywa Mount Everest, przebiega maraton, buduje jakąś markę, ratuje dziecko z płonącego budynku, działa dobroczynnie itp. - milczy o tym wszystkim, stara się nie przechwalać.

 

Typiara rozłożyła nogi przed jakimś typem (czyżby na pewno on w ogóle istnieje?) i trzeba było założyć temat na forum, aby każdy się o jej sukcesie życiowym dowiedział.

 

LOL.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 15
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ważniak napisał:

Mężczyzna zdobywa Mount Everest, przebiega maraton, buduje jakąś markę, ratuje dziecko z płonącego budynku, działa dobroczynnie itp. - milczy o tym wszystkim, stara się nie przechwalać.

 

Typiara rozłożyła nogi przed jakimś typem (czyżby na pewno on w ogóle istnieje?) i trzeba było założyć temat na forum, aby każdy się o jej sukcesie życiowym dowiedział.

 

LOL.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

przecież to ewidentny bait jest no przynajmniej jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi wybij z głowy te wstępne zgody. Sobota to sobota. Nikt nie lubi marnowania jego czasu.Często dziewczyny wychodzą z inicjatywą i same zapraszają (bilety na jakieś fajne wydarzenie) albo piszą,że chętnie się spotkają itp.Chcesz coś fajnego równocześnie boisz się zaangażować to trochę jakbyś chciała wziąć prysznic bez moczenia się. Pokaż ,że jesteś konkretna i słowna. 

To ,że facet ma wybór to nic złego. Większość kobiet i spora część mężczyzn go ma. Tak z ciekawości umówiłabyś się z sobą na randkę? 

6 godzin temu, Bruxa napisał:

jak taki facet 10/10 ma się nie zszokować, gdy znajdzie się osoba, która będzie miała jego cudowność w dupsku

Może tego nie zauważy bo sam ma dużo ofert? Może ma fajniejsze i ważniejsze rzeczy do roboty? (życie towarzyskie to tylko jedna z gałązek ogółu). 

7 godzin temu, Bruxa napisał:

Nie ma żadnej różnicy. Przecież nawet ten 10/10 to jest taki sam człowiek jak my - i działa na niego to samo. Wystarczy go potraktować jak powietrze albo jak najgorzej i się zaciekawi co jest grane, kto to w ogóle śmie tak robić.. :D (oczywiście mając odpowiednio duże smv, ale zakładam, że deomi daje radę)

Może on już wie,że nie musi się podobać wszystkim? Facet sprawdza zainteresowanie i czy dziewczyna jest otwarta na to co chce jej dać. Nie chce to trudno wraca do swojej piaskownicy.

@Lalka fajne love story. Miałem podobne. Miło powspominać. 

@Fit Daria proponowanie spotkania bez seksu jest nie na miejscu. Ale zawsze może zaprosić go gdzieś i tak poprowadzić spotkanie by nie było logistyki do seksu. Co do porównania partnera do pracownika to podsumuję dobrze by było jak by było chociaż tak ;) . Choć płacenie seksem to raczej nie bardzo bardziej jak świadczenie socjalne :) .

10 minut temu, czader napisał:

A czy kobieta 10/10 od razu chce numer do konta i samochód? No nie. Szuka najodpowiedniejszego faceta do ZWIĄZKU. Dlaczego faceci tak nie robią? Czemu idą na ilość nie jakość? Dlaczego patrzą na kobiety tylko jak na chodzące waginy? 

Nie,nie chce ale jeśli "otoczka" nie spełnia kryteriów finansowych to papa. ;) Faceci też tak robią masz poradnik nt. poszukiwaniu kandydatki na żonę. Tam masz jasno określone kryteria "jakościowe". Nie mówię by te kryteria stosować 1:1. 

Często gdy chcesz poznać dziewczynę jakim jest człowiekiem to traktuję cię jak oszołoma i nie wiedzą o co ci chodzi. Choć jeśli czasem taka się trafi to się miło wspomina.   

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czader napisał:

Hehe, wtedy to już nie ma przebacz, nie ważne że chłopak to brat/narzeczony siostry.

Siostra się oddali i zaczyna się taniec godowy wokół samca ?

A po co ma się oddalać, wręcz przeciwnie widziałem akcje gdzie na żywca babki zarzucały przynętę na zajętego chłopa przy (powiedzmy to) "jego" kobiecie. Wiecie jak im wtedy ego rośnie, i o to im chodzi by pokazać drugiej samicy że właśnie twojego mogę mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łabędź napisał:

A po co ma się oddalać, wręcz przeciwnie widziałem akcje gdzie na żywca babki zarzucały przynętę na zajętego chłopa przy (powiedzmy to) "jego" kobiecie. Wiecie jak im wtedy ego rośnie, i o to im chodzi by pokazać drugiej samicy że właśnie twojego mogę mieć

Coś w tym jest niestety...

Przypomniała mi się pewna sytuacja. XD 

 

Laska, do żonatego faceta:

- Nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego przystojni mężczyźni, lecą na takie brzydule...

A koleś Jej na to:

- a widzisz, jakiego masz zajebistego faceta. ;)

 

Chyba zrozumiała aluzje, bo już więcej nie startowała do Niego.

 

Dodam jeszcze, że panna na tę imprezę, przyszła ze swoim chłopakiem, o którym wszystkim do okoła opowiadała, że to ciapa i niedojda. O.o

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ramzes napisał:

Ja bardzo jestem zadowolony z efektów i szczerze polecam.

To super :).

Jest niesamowite :).

 

39 minut temu, Ramzes napisał:

Co ciekawe to była jedna z pua wskazówek ,które usłyszałem :)

Tak szczerze? Ja o tym nie słyszałam, dopiero tu, jakaś ta nazwa PUA, muszę poczytać o tym, bo jeszcze tego nie zrobiłam. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nefertiti napisał:

, dopiero tu, jakaś ta nazwa PUA, muszę poczytać o tym, bo jeszcze tego nie zrobiłam. :( 

Szczerze odradzam. :) Bo może człowieka spotkać podobne rozczarowanie jak po wejściu tutaj na forum. Ale jest kilka smaczków,które również są tu propagowane na forum.

Można również zadawać sobie pytania:

Czy chciałbym uprawiać z sobą seks

Czy chciałbym mieć dzieci takie jak ja

Czy zapłaciłbym sobie za tak wykonaną pracę usługę

Czy byłbym swoim najlepszym przyjacielem/partnerem.

Czy chciałbym z sobą robić interesy,spędzać wakacje itp. i tak w nieskończoność do każdej innej dziedziny życia.

To jak @deomi poszłabyś z sobą na randkę?

Ps. nie rozumiem jak wykonywanie czynności seksualnych może dyskwalifikować kogoś jako partnera.(przekreślać opcję dłuższej relacji)

Edytowane przez Ramzes
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ramzes napisał:

Szczerze odradzam. :)

Hmm, właśnie dziwnie mnie nie ciągnie, ale zobaczę, by porozmyślać. 

A te pytania, bardzo dobre, dawno sobie je zadałam, cały czas rozważam, bo nieustannie wszystko się zmienia.

Jedno jest pewne - obserwować siebie. 

Mój płynący czas - mam wrażenie, że co raz bardziej popadam w samouwielbienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nefertiti napisał:

Mój płynący czas - mam wrażenie, że co raz bardziej popadam w samouwielbienie. 

Te pytania są po to by nadzorować i kontrolować jakość tego co dajemy i dostarczamy. Tu należy uważać na hipokryzję. (również do siebie)

Po co ci ta wiedza czy ktoś prowadzi taki czy inny styl relacji? Owszem warto poznać schemat relacji damsko-męskich i go poznasz tutaj. Potrzebne ci setki postów o mierzeniu członków pisaniu skuteczności mierzonej w wyruchanych na 100 podejść? 

Słuchaj pytań i życzeń jakie ludzie sobie składają to ci powie więcej o nich i ich motywacjach niż pua forum. Nagraj sobie jakieś losowe spotkanie/randkę a potem puść w domu zapisując tylko pytania jakie były zadawane. Najlepiej w 2 kolumnach. (twoje/adwersarz)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red_Pill Jest mega przystojny jak aktor holwoodzki trochę w typie Matthew Fox, wysoki, między 185-190, jest strasznie męski z zachowania, pewny siebie, ale dominująco opiekuńczy. Nie wiem jak to opisać :D Ma chyba wszystko o czym marzy większość kobiet i facetów :P 

Przed randką wypilam lampkę wina, a i tak byłam non stop speszona :D Potem się trochę doprawiłam, na całkiem trzeźwo pewnie seksu by nie było.

@Ramzes Na randkę sama ze sobą bym się umówiła bo jestem równa babka :D 

No może bym się nie przespała ze sobą tak szybko :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czader napisał:

 

Jak ktoś zarabia powyżej 200 tys miesiecznie na czysto i ma inne spostrzeżenia,to niech mnie nawraca na priv solidnymi argumentami, pozdro.

 

Wiem, że to będzie lekki offtopic, ale mam do Ciebie pytanie. 

Tak się moja droga biznesowa potoczyła, że zbankrutowałem. Nie mam zamiaru tutaj się użalać, bo i moja wina w tym była. Jedyne co mnie trzyma, żeby nie wyjechać gdzieś poza cywilizację, to myśl, żeby się solidnie odkuć. Ponoć większość milionerów bankrutowała kilka razy. Więc wielka prośba do Ciebie. 

 

Możesz wskazac konkretne branże w której da się osiągnąć takie wyniki miesięcznie? 

Próbowałem wysłać do Ciebie PW ale prawdopodobnie z tego powodu, że mam nowe konto, nie mogę.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spidernet napisał:

Wiem, że to będzie lekki offtopic, ale mam do Ciebie pytanie. 

Tak się moja droga biznesowa potoczyła, że zbankrutowałem. Nie mam zamiaru tutaj się użalać, bo i moja wina w tym była. Jedyne co mnie trzyma, żeby nie wyjechać gdzieś poza cywilizację, to myśl, żeby się solidnie odkuć. Ponoć większość milionerów bankrutowała kilka razy. Więc wielka prośba do Ciebie. 

 

Możesz wskazac konkretne branże w której da się osiągnąć takie wyniki miesięcznie? 

Próbowałem wysłać do Ciebie PW ale prawdopodobnie z tego powodu, że mam nowe konto, nie mogę.
 

Masz długi? 

 

Myślę że nietrudno wskazać takie branże, ale czy tylko nieliczni są w stanie nawet w tych branżach osiągnąć takie wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Carleon napisał:

Masz długi? 

  

 Myślę że nietrudno wskazać takie branże, ale czy tylko nieliczni są w stanie nawet w tych branżach osiągnąć takie wyniki.

Drobne bo drobne ale mam. Nie są na tyle duże, żeby bawić się w zmianę rezydencji i robić bankructwo w UK. 

 

Chętnie posłucham o tych branżach. Zrobię rozeznanie. Nie chcę zostać na lodzie jak okaże się, że kontrakty dostaw nad którymi pracuję nie dojdą do realizacji w najbliższych kilku/nastu miesiącach. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.