Skocz do zawartości

Przespałam się z samcem alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, deomi napisał:

do sedna: niewiele lat później (z 3-4) gościu zmarł na zawał. I mnie wtedy olśniło. To ja się tymi wszystkimi jego uwagami tak bardzo przejmowałam, a on po prostu nie żyje i te jego uwagi razem z nim.

Ten cytat jest genialny.

Tutaj niektórzy ludzie sugerują @deomi pójście do psychoterapeuty, a tu taka perełka! Nie sądziłem, że zapiszę sobie w moim dzienniczku z cytatami motywującymi/wielkich ludzi/mądrymi sentencjami, cytat dziewczyny, która roztrząsa o seksie z alfą.

No nie wierzę. Ale dzięki! ;)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, deomi napisał:

szukam dominującego opiekuna :D

Taaaaa, jasne. A pantofel i bankomat nie mają z tym nic wspólnego;)

 

22 minuty temu, deomi napisał:

Sprawdziłbyś się?

Domyśl się:D

Dla ułatwienia dodam, że nie będzie dane Ci tego sprawdzić...

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomiNie to żebym Ci pisał co masz robić, ale mam taką propozycję: skocz do osiedlowej Żabki, w końcu to mały, wielki sklep czynny do 23:00, wybierz sobie butelkę wina oraz kubełek lodów, jeśli zabrakło chusteczek, to też dokup, zadzwoń po koleżanki i wypłacz się im jaki jestem podły i niedojrzały emocjonalnie. A jutro umów się z samcem alfa na wiadomo co i tym samym zemścij się na mnie:P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi  - no zbolcowałaś i jest git;) Ale graj do końca i jak już zostaniesz (brutalnie) porzucona, to też nam to tutaj ładnie opisz, łącznie z Twoim stanem emocjonalnym (trend spadkowy zapewne).

Aaa, jakby ktoś pytał to moje SMV = 2/10.

 

P.S. kiedy jakiś bad alfa tutaj pochwali się jak zaliczył blondie 10/10 :) ?

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2018 o 23:16, deomi napisał:

Po raz pierwszy po rozstaniu z moim facetem, przespałam się innym facetem. 

No, i ?

Cytat

Facet 10/10. Cholernie przystojny, cholernie bogaty, cholernie potrafił się mną zająć, w łóżku jak i poza nim.

I po tym wnosisz że to alfa ?

Moim zdaniem bycie alfą (cokolwiek to znaczy) - raczej niekoniecznie musi iść w parze z zamożnością, przystojnością czy umiejetnością "zajęcia się kobietą w łóżku".

"I poza nim ?" ? Hmm - to juz całkiem inna bajka

Cytat

Poniosło mnie, cała ta aura, że on jest taki super, spowodowała, że przystałam na seks na pierwszej randce.

Prawidłowo :):)  Szkoda czasu na rozdrabnianie się :)

Cytat

On chce się spotkać ponownie ( taaak wiem dlaczego;)) ale ja mam dylemacik, boje się że jeśli pospotykamy się cyklicznie, w końcu się przyzwyczaje i może zakocham, a z takim facetem to nie związek, za duża konkurencja i zbyt łatwy dostęp do wielu Pań.

Powiem Ci w ten sposob - moje SMV to 1/10 :)

Od zawsze takie samo. Byłem w iluś tzw "stałych związkach" z przeróżnymi kobietami o SMV na pewno wyższym niż moje i to drastycznie wyższym.

Nigdy w kwestie wierności tych dam nie wnikałem, ale i nie miałem żadnych podstaw do twierdzenia, że były niewierne.

 

Błędnie rozumujesz twierdząc, że jesli ktoś ma dostęp do czegoś to na pewno skorzysta, a jesli ktoś nie ma - to pozbawia go to możliwości skorzystania.

Kompletnie nie tak to działa.

Przykład - zdecydowanie łatwiejszy dostęp do papierosów mają ludzie zamożni. Papierosy są drogie i dla zamożnego wydatek rzedu 500 złotych m-cznie na fajki - nie jest zauważalny.

Dla biednego natomiast to bardzo wazna pozycja w budżecie.

Tymczasem odsetek palących pośród ludzi zamożnych to kilka procent, a pośród ludzi biednych to kilkadziesiąt procent.

 

To, że facet ma SMV na poziomie 10/10 nie oznacza od razu, że będzie niewierny.

Podobnie jesli gość ma 1/10 nie oznacza, że będzie wierny.

 

A póki co - jesli masz okazję - to korzystaj :):)
Oczywiscie to wszystko przy założeniu, że ta cała historyjka polega na prawdzie :)

Edytowane przez Bonzo
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bonzo napisał:

Błędnie rozumujesz twierdząc, że jesli ktoś ma dostęp do czegoś to na pewno skorzysta, a jesli ktoś nie ma - to pozbawia go to możliwości skorzystania.

Kompletnie nie tak to działa.

Prawidłowo.
Przykład z papierosami jest tu jak najbardziej na miejscu.
@deomi nie wiem czy wiesz, ale to my mężczyźni wymyśliliśmy takie pojęcia jak:
*honor
*zasady
*moralność 
etc.
W związku z czym to, że facet ma wielki dostęp do cipek, nie oznacza od razu, że będzie z nich korzystał.
Takiemu bogaczowi mogą się te cipki po prostu znudzić.
Nie oszukujmy się - większość kobiet, aż tak się od siebie nie różni ;) 
Jeśli się wyróżnisz z tłumu to nie będziesz robić za worek na spermę, a facet widząc w tobie inspirację i wartość, na pewno pozostanie wierny :) 

 

 

8 godzin temu, Bonzo napisał:
Cytat

Poniosło mnie, cała ta aura, że on jest taki super, spowodowała, że przystałam na seks na pierwszej randce.

Prawidłowo :):)  Szkoda czasu na rozdrabnianie się :)

Heheh mistrz. 
Racja, nie ma co czekać jak się oboje sobie podobacie :) 
To zew natury :) 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.