Skocz do zawartości

Skąd brać wiedzę o duchowości i ezoteryce


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam temat który pewnie niejednego ciekawi 

z uwagi na to iż temat jest oblegany przez masę ludzi z nim związanych wyliczająć od wróżek, jasnowidzów,

osób obdarzonych róznymi nadprzyrodzonymi zdolnościami, oszustów, lub zwykłych ludzi takich jak my którzy

chcą się rozwijać choć nie wiedzą skąd czerpać wiedzę o podświadomości, o energiach i naturze tego świata oraz jak korzystać z darów tej wiedzy,

błogoslawienstw. W tym temacie chciałbym abyście również podzielili się z innymi jak i ze mną :D waszymi

źródlami, mogą to być kanały na yt, blogi wszystko co macie i gdzie uzyskaliscie bądź dostrzegliscie informacje które są wartościowe, coś o czym warto się podzielic w tym miejscu! 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze podkreślam, że dla mnie najważniejsze książki duchowe to (zaznaczam, że duchowość to w zasadzie moja pasja) :

Rozmowy z Bogiem I,II,III część.

Nauki mistrzów dalekiego wschodu od 1 do 5 tomu.

Seria Ksiąg - Saint Germain. (Magiczna obecność, Jam jest itd)

 

Zacząłem czytać jeszcze transfering rzeczywistości ponoć świetny ale nie dam oceny, bo nawet pierwszej księgi jeszcze nie przeczytałem, także się nie wypowiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Według mnie najlepiej zgłębiać filozofię i oddawać się co jakiś czas kompletacji. Bardzo ciekawe są chińskie przysłowia i opowieści, a sama literatura to już w ogóle cudo. Książki z tego i poprzedniego stulecia wyprodukowane na zachodzie to 80% chłam, który się do niczego nie nadaje... Jakieś księgi magii, czy kij wie co. Lepiej Harry Pottera poczytać :D.

   Także czytać, czytać i pogłębiać swoją wrażliwość na otaczające piękno. Szukać Boga we wszystkim co nas otacza i poznawać nauki innych religii, systemów filozoficznych i trzymać się z dala od pseudo magii typu New Age, bo to strasznie otępia umysł i wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.