Skocz do zawartości

Co zmienić w rezerwacie


Olla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za miłe pogaduszki. Figlarnej nocy życzę. Dobranoc.

Ps. Lukulus o Ci chodzi, ja o gotowaniu cały czas. Straszycie, piszecie, że kobiety leniwe i pracować się im nie chce, więc wzięłyśmy się do roboty i zaczęłyśmy od łowiectwa, trzeba jakoś żyć i jedzenie zdobyć. Instuktarz jest w innym temacie jak to robić, trzeba zadbać o jedzenie aby mieć siły na dalsze dbanie o rezerwat, zaczynamy od podstaw, a później po kolei następne tematy. Przeżyć trzeba, więc zawczasu uczyć się przetrwania powinnyśmy, bo to tak będzie, surwiwal a dopiero później cywilizacja.

Wy i lowiectwo... Chyba zlowienie faceta ,, jelenia", ktory zapewni wam przeżycie. ;-) dobranoc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wnioskuję aby moderatorzy w dniu urodzin uczestnika forum, mieli zamknięte oczy w tym dniu na jego posty i ilość postów pod sobą, i treść zawarta w nich (wiadomo urodziny, krew rozrzedzona alkoholem z radości albo smutku zależy od nastawienia solenizanta, wybaczyć trzeba niewielkie odchylenia od regulaminu).

 

Wnioskuje aby w rezerwacie był dział "Różniaste święta, dni i inne momenty w życiu kiedy człowiek rozum traci" i w takim dziale będziemy mieć urodziny, imieniny i inne chlubne albo i nie rocznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki film (nie oglądałem, znam tylko opis), gdzie w przyszłości w usa był jeden dzień w roku w którym prawo przestawało obowiązywać. Można było odstrzelić sąsiadkę za jej denerwujący głos, albo sąsiada i pożyczyć na wieczną dzierżawę jego pachnącego świeżością bentleya. Nie będziemy szli tą drogą, nawet w parafrazie jaki kraj taki dzień amnestii.

 

Rozumiem, że bycie po % kobieta potrafi wykorzystać do zracjonalizowania swoich zachowań, ale to męskie forum i bycie pod wpływem jakichkolwiek substancji nie będzie zwalniało z odpowiedzialności za popełnione wykroczenia. 

 

Poza tym takie miejsce, gdzie można bezkarnie trzaskać posty jeden pod drugim już tutaj istnieje - shoutbox.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

@catwoman a tak serio?

 

Chętnie bym się podzieliła swoimi doświadczeniami chociażby z metody, którą Guru nazywa bogingiem. Mam nadzieję, że nazwy nie przekręciłam.

 

Teoretycznie można to podciągnąć pod Kobiecy kącik 'kulturalny'. Hehe, nie wiem, czy jakąś petycję trzeba zebrać, aby powstał dział Duchowość? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, Blair napisał:

 Jest możliwość wydłużenia czasu na edycję posta do 30 minut? 

Jest możliwość zastanowienia się nad tym ,co chce się napisać - raz, a dobrze?

 

Tak tylko...

Sugeruję ;) 

 

14 minut temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Jest możliwość zastanowienia się nad tym, co chce się napisać - raz, a dobrze?

 

Tak tylko...

Sugeruję ;) 

 

@edit Coś się zbugowało/zduplikowało - można usunąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Jest możliwość zastanowienia się nad tym ,co chce się napisać - raz, a dobrze?

 

Tak tylko...

Sugeruję ;) 

 Mój problem trochę z innej strony, czasem trzeba nagle wstać od komputera i nie ma czasu na poprawę estetyki.

 

@Eleanor

  Trudno.

 

 Dziękuję za informację zwrotną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Popieram pomysł Bossa w związku z tematem 

Bardzo słuszną uwagę wniósł @EnemyOfTheState względem zmiany nazwy wątku 

 

Niedojrzali emocjonalnie faceci - ploty - dupoobrabialnia ;)

Jak widać po ilości postów  w dziale w znajdziecie to co loszki jara najbardziej  

 

Jeszcze od siebie dodałabym 2 informacje:

 

- można zmienić nazwę na Dział Ogólny tak jak kiedyś zasugerowała to @Aniania tutaj - 

- warto założyć jakąś instrukcję co do zakładania klubów, parę osób o tym wspomina, niektórzy się pytają na chatboxie o szczegóły ale odzewu nie ma :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie wrzucają różne pomysły aby forum zarabiało w dziale technicznym, ja swoje przemyślenia zostawię tutaj.

 

  Był kiedyś czat muzyczno-tematyczny z kamerkami ,,spikeria", na którym po zarejestrowaniu możne było rozmawiać lub puszczać muzykę na mikrofonie i używać kamerek.

 

Z czasem zostało wprowadzone konto premium dla chętnych, w opłacie ok 10zł(przelewem lub smsem za miesiąc) i wtedy użytkownik dostawał więcej czasu na mikrofonie, możliwość oglądania kamerek, emotki, kolorki, wyróżniony nik, możliwość pisania piv na zasadzie wyskakującego okienka). 

Pisanie szeptem, tzn że ta informacja na ogóle widoczna była tylko dla nadawcy i adresata, np jakiś komentarz prywatny wymieniany w cztery oczy).

 

Pieniądze wpłacać można było z dowolnego konta, dostawało się kod aktywacyjny który wpisywało się po zalogowaniu na swój nik.

 

Może tutaj można byłoby wprowadzić coś na zasadzie opcji premium, tzn. użytkownik miałby więcej lajków, emotek, kolorków i innych bajerów, za miesięczną opłatą ok 10zł.

 

O ile koszta przebudowa forum i obsługi płatności nie przekroczyłyby zysków.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.